KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
PäRNU JALGPALLIKLUBI (2019)
Esindaja: Aivar Kuningas (tel. 56243235)
Hannes Lehe (tel. )
Treener: Igor Prins
Koduväljak: Pärnu Rannastaadion
Koduväljaku aadress: Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Internet: parnujk.ee/
Email: info@parnujk.ee
Duubel:Pärnu Jalgpalliklubi II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1KAas, Hevar1027.10.1992EestiETMPärnu Jalgpalliklubi
2PKAlgo, Aleksander904.09.1998EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
3KBarinov, Daniel1721.03.1995EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
4KKanter, Jako1409.01.1998EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
5RKauniste, Risto1203.02.1995EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
6VVKoort, Kaupo3501.02.2000EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
7PKKovalevski, Tarmo1512.04.1999EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
8PKMadissoo, Reimo2127.05.1998EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
9RMakovei, Kein712.10.1998EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
10KMardiste, Mirko2020.01.1999EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
11PKMohhov, Igor1601.07.1999EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
12PKNovikov, Jevgeni822.04.1988EestiETMPärnu Jalgpalliklubi
13PKPärnat, Risto1111.10.1992EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
14PKRistikivi, Ranet2619.11.2000EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
15RSild, Joonas619.11.2000EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
16PKVaabel, Oliver10.09.1996EestiETMPärnu Jalgpalliklubi
17VVVabrit, Joel109.09.1987EestiETMPärnu Jalgpalliklubi
18PKValk, Karmo516.06.1997EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
19KVespere, Veiko221.04.1988EestiETMPärnu Jalgpalliklubi
NimiKarikasLiigadKokku
Sild, Joonas13738
Madissoo, Reimo13536
Pärnat, Risto13536
Mohhov, Igor03535
Kanter, Jako13334
Makovei, Kein03434
Kauniste, Risto13334
Barinov, Daniel13132
Aas, Hevar13132
Koort, Kaupo13031
Novikov, Jevgeni03131
Algo, Aleksander03030
Mardiste, Mirko03030
Ristikivi, Ranet02727
Kovalevski, Tarmo12526
Vespere, Veiko11819
Vaabel, Oliver11819
Valk, Karmo11718
Hunt, Kermo099
Makovei, Chris055
Lenk, Kristian022
Rüütli, Henri011
Mardiste, Martin011
Lepik, Sander101
Simanis, Silard011
NimiKarikasLiigadKokku
Pärnat, Risto9029983088
Kanter, Jako9327782871
Aas, Hevar9026552745
Makovei, Kein027192719
Koort, Kaupo9026102700
Madissoo, Reimo9025562646
Novikov, Jevgeni024532453
Mardiste, Mirko023702370
Kauniste, Risto9022332323
Sild, Joonas10320892192
Barinov, Daniel9020962186
Ristikivi, Ranet018031803
Kovalevski, Tarmo9016881778
Algo, Aleksander016921692
Mohhov, Igor013271327
Valk, Karmo9011691259
Vespere, Veiko9010881178
Hunt, Kermo0810810
Vaabel, Oliver-3299296
Makovei, Chris0111111
Mardiste, Martin05858
Lenk, Kristian01010
Simanis, Silard088
NimiKarikasLiigadKokku
Makovei, Kein02828
Kovalevski, Tarmo189
Pärnat, Risto099
Kauniste, Risto099
Novikov, Jevgeni088
Algo, Aleksander077
Sild, Joonas055
Mardiste, Mirko044
Valk, Karmo033
Madissoo, Reimo011
Kanter, Jako011
Vespere, Veiko101
Makovei, Chris011
Mohhov, Igor011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Madissoo, Reimo01010
Kanter, Jako01010
Kovalevski, Tarmo1910
Aas, Hevar189
Novikov, Jevgeni055
Mardiste, Mirko055
Pärnat, Risto044
Valk, Karmo044
Ristikivi, Ranet044
Vespere, Veiko033
Algo, Aleksander022
Makovei, Kein022
Kauniste, Risto022
Sild, Joonas022
Hunt, Kermo011
Barinov, Daniel011
Mardiste, Martin011
NimiKarikasLiigadKokku
Aas, Hevar123
Novikov, Jevgeni022
Kanter, Jako011
Barinov, Daniel011
Madissoo, Reimo011
Pärnat, Risto101
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.