KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
PäRNU JALGPALLIKLUBI (2019)
Esindaja: Aivar Kuningas (tel. 56243235)
Hannes Lehe (tel. )
Treener: Igor Prins
Koduväljak: Pärnu Rannastaadion
Koduväljaku aadress: Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Internet: parnujk.ee/
Email: info@parnujk.ee
Duubel:Pärnu Jalgpalliklubi II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1KAas, Hevar1027.10.1992EestiETMPärnu Jalgpalliklubi
2PKAlgo, Aleksander904.09.1998EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
3KBarinov, Daniel1721.03.1995EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
4KKanter, Jako1409.01.1998EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
5RKauniste, Risto1203.02.1995EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
6VVKoort, Kaupo3501.02.2000EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
7PKKovalevski, Tarmo1512.04.1999EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
8PKMadissoo, Reimo2127.05.1998EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
9RMakovei, Kein712.10.1998EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
10KMardiste, Mirko2020.01.1999EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
11PKMohhov, Igor1601.07.1999EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
12PKNovikov, Jevgeni822.04.1988EestiETMPärnu Jalgpalliklubi
13PKPärnat, Risto1111.10.1992EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
14PKRistikivi, Ranet2619.11.2000EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
15RSild, Joonas619.11.2000EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
16PKVaabel, Oliver10.09.1996EestiETMPärnu Jalgpalliklubi
17VVVabrit, Joel109.09.1987EestiETMPärnu Jalgpalliklubi
18PKValk, Karmo516.06.1997EestiKTMETMPärnu Jalgpalliklubi
19KVespere, Veiko221.04.1988EestiETMPärnu Jalgpalliklubi
NimiKarikasLiigadKokku
Barinov, Daniel12728
Sild, Joonas12728
Novikov, Jevgeni02727
Madissoo, Reimo12526
Pärnat, Risto12526
Mohhov, Igor02626
Kanter, Jako12425
Kauniste, Risto12425
Algo, Aleksander02424
Makovei, Kein02424
Aas, Hevar12122
Koort, Kaupo12021
Mardiste, Mirko02121
Ristikivi, Ranet02020
Kovalevski, Tarmo11718
Vespere, Veiko11415
Vaabel, Oliver11011
Hunt, Kermo099
Valk, Karmo189
Makovei, Chris055
Lenk, Kristian022
Rüütli, Henri011
Mardiste, Martin011
Lepik, Sander101
NimiKarikasLiigadKokku
Pärnat, Risto9021432233
Novikov, Jevgeni021762176
Kanter, Jako9320022095
Makovei, Kein019311931
Barinov, Daniel9018051895
Madissoo, Reimo9017991889
Aas, Hevar9017551845
Kauniste, Risto9017211811
Koort, Kaupo9017101800
Sild, Joonas10316791782
Mardiste, Mirko016051605
Algo, Aleksander015651565
Ristikivi, Ranet012411241
Kovalevski, Tarmo9011061196
Mohhov, Igor0956956
Vespere, Veiko90861951
Hunt, Kermo0810810
Valk, Karmo90536626
Vaabel, Oliver-3140137
Makovei, Chris0111111
Mardiste, Martin05858
Lenk, Kristian01010
NimiKarikasLiigadKokku
Makovei, Kein01515
Novikov, Jevgeni088
Kauniste, Risto088
Algo, Aleksander077
Kovalevski, Tarmo156
Pärnat, Risto055
Sild, Joonas033
Mardiste, Mirko033
Kanter, Jako011
Vespere, Veiko101
Valk, Karmo011
Makovei, Chris011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Aas, Hevar189
Kanter, Jako077
Kovalevski, Tarmo167
Madissoo, Reimo066
Novikov, Jevgeni055
Pärnat, Risto044
Vespere, Veiko033
Algo, Aleksander022
Ristikivi, Ranet022
Mardiste, Mirko022
Hunt, Kermo011
Valk, Karmo011
Makovei, Kein011
Barinov, Daniel011
Sild, Joonas011
Mardiste, Martin011
NimiKarikasLiigadKokku
Aas, Hevar123
Kanter, Jako011
Barinov, Daniel011
Novikov, Jevgeni011
Madissoo, Reimo011
Pärnat, Risto101
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.