KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
PäRNU JALGPALLIKLUBI (2016)
Esindaja: Aivar Kuningas (tel. 56243235)
Hannes Lehe (tel. 5266666)
Treener: Gert Olesk
Koduväljak: Pärnu Rannastaadion
Koduväljaku aadress: Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Internet: parnujk.ee/
Email: info@parnujk.ee
Duubel:Pärnu Jalgpalliklubi II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1Aas, Hevar27.10.1992EestiETM
2PKAlgo, Aleksander04.09.1998EestiKTMETM
3RAnissimov, Albert21.01.1994EestiKTMETM
4KAntsmaa, Kris29.11.1997EestiKTMETM
5KBarinov, Daniel21.03.1995EestiKTMETM
6RHansson, Henri18.08.1997EestiETM
7VVHunt, Kermo26.05.1997EestiKTMETM
8RKauniste, Risto03.02.1995EestiKTMETM
9VVKoort, Kaupo01.02.2000EestiETM
10PKKovalevski, Tarmo12.04.1999EestiKTMETM
11KKuningas, Eiko27.04.1999EestiETM
12KKuusik, Helger16.03.1997EestiKTMETM
13PKKõrre, Uku19.04.2000EestiKTMETM
14PKLaurson, Henry15.02.1998EestiKTMETM
15KLehe, Hannes24.08.1969EestiETM
16PKMadissoo, Reimo27.05.1998EestiKTMETM
17RMakovei, Kein12.10.1998EestiKTMETM
18KMardiste, Mirko20.01.1999EestiKTMETM
19PKMohhov, Igor01.07.1999EestiKTMETM
20KMäeots, Siim19.08.1995EestiKTMETM
21PKNovikov, Jevgeni22.04.1988EestiETM
22PKRistikivi, Ranet19.11.2000EestiKTMETM
23RŠalda, Artur11.08.2000EestiKTMETM
24PKTamm, Reigo19.10.1999EestiKTMETM
25PKTkatšenko, Viktor06.01.1988EestiETM
26KValk, Karmo16.06.1997EestiKTMETM
27KVespere, Veiko21.04.1988EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Vespere, Veiko22527
Mohhov, Igor22325
Novikov, Jevgeni12223
Kuningas, Eiko22123
Hansson, Henri22123
Aas, Hevar21921
Kovalevski, Tarmo21820
Mardiste, Mirko02020
Algo, Aleksander21820
Valk, Karmo11718
Barinov, Daniel11617
Pärnat, Risto01515
Kõrre, Uku21214
Madissoo, Reimo11314
Kauniste, Risto21113
Laurson, Henry01313
Saal, Ronek01111
Hunt, Kermo01010
Makovei, Kein01010
Koort, Kaupo2810
Šalda, Artur088
Vabrit, Joel077
Mardiste, Martin077
Vihmoja, Tõnis066
Könninge, Greger066
Kanter, Jako055
Lenk, Kristian055
Ristikivi, Ranet044
Mäeots, Siim123
Vainu, Hendrik022
Lehe, Hannes022
Tkatšenko, Viktor112
Anissimov, Albert011
NimiKarikasLiigadKokku
Vespere, Veiko18021982378
Novikov, Jevgeni9017131803
Aas, Hevar18015791759
Hansson, Henri18014531633
Mardiste, Mirko016101610
Mohhov, Igor17513181493
Algo, Aleksander18013031483
Kuningas, Eiko18012001380
Barinov, Daniel9012681358
Valk, Karmo9011651255
Pärnat, Risto011811181
Kovalevski, Tarmo15210141166
Hunt, Kermo0900900
Kauniste, Risto203689892
Laurson, Henry0820820
Koort, Kaupo180636816
Saal, Ronek0754754
Vabrit, Joel0630630
Madissoo, Reimo29551580
Vihmoja, Tõnis0534534
Könninge, Greger0519519
Mardiste, Martin0454454
Makovei, Kein0374374
Kanter, Jako0360360
Lenk, Kristian0357357
Kõrre, Uku-24350326
Mäeots, Siim90180270
Šalda, Artur0264264
Vainu, Hendrik0180180
Ristikivi, Ranet09494
Anissimov, Albert04545
Lehe, Hannes04545
Tkatšenko, Viktor527
NimiKarikasLiigadKokku
Aas, Hevar01515
Kauniste, Risto2810
Novikov, Jevgeni01010
Pärnat, Risto099
Hansson, Henri099
Vihmoja, Tõnis088
Algo, Aleksander268
Lenk, Kristian055
Könninge, Greger044
Valk, Karmo044
Kõrre, Uku123
Vespere, Veiko033
Šalda, Artur033
Mohhov, Igor123
Makovei, Kein022
Kovalevski, Tarmo022
Mardiste, Mirko011
Kuningas, Eiko011
Anissimov, Albert011
Madissoo, Reimo101
Mardiste, Martin011
Laurson, Henry011
NimiKarikasLiigadKokku
Mardiste, Mirko011
NimiKarikasLiigadKokku
Mardiste, Mirko077
Vespere, Veiko156
Valk, Karmo055
Barinov, Daniel033
Aas, Hevar033
Hansson, Henri213
Algo, Aleksander033
Kovalevski, Tarmo022
Madissoo, Reimo022
Kuningas, Eiko022
Mäeots, Siim101
Könninge, Greger011
Novikov, Jevgeni011
Mardiste, Martin011
Mohhov, Igor011
Ristikivi, Ranet011
Makovei, Kein011
Kanter, Jako011
NimiKarikasLiigadKokku
Mardiste, Mirko011
Valk, Karmo011
Mardiste, Martin011
Algo, Aleksander011
Hansson, Henri101
Aas, Hevar011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.