KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
NõMME KALJU FC (2016)
Esindaja: Sergei Terehhov (tel. 56825666)
Ehte Eamets (tel. 5521134)
Treener: Roman Kozhukhovskyi
Koduväljak: Hiiu kunstmurustaadion
Koduväljaku aadress: Pidu 11, Tallinn
Internet: www.kaljufc.ee
Email: info@jkkalju.ee
Duubel:Nõmme Kalju FC U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Must Must Must
1. varuvorm Valge Valge Valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Punane Punane Punane valge triibuga
1. varuvorm Must Must Must valge triibuga
2. varuvorm

1PKDmitrijev, Artjom14.11.1988EestiETM
2KElhi, Trevor11.04.1993EestiETM
3PKListmann, Erik09.02.1995EestiKTMETM
4PKMbu Alidor, Reginald19.05.1993Prantsuse
5KMööl, Karl04.03.1992EestiETM
6RNeemelo, Tarmo10.02.1982EestiETM
7VVPalm, Siim-Sten18.08.1992EestiETM
8PKPuri, Eino07.05.1988EestiETM
9Puri, Sander07.05.1988EestiETM
10RPurje, Ats03.08.1985EestiETM
11RQuintieri, Damiano04.05.1990Itaalia
12VVSahkur, Jüris12.09.1990EestiETM
13KSidorenkov, Andrei12.02.1984EestiETM
14PKSubbotin, Igor1526.06.1990EestiETM
15VVTeleš, Vitali17.10.1983EestiKTMETM
16KUgge, Maximiliano Achille24.09.1991Itaalia
17PKValikaev, Artur 1408.01.1988Vene
18PKWakui, Hidetoshi12.02.1983Jaapan
NimiKarikasLiigadKokku
Teleš, Vitali63642
Mööl, Karl63541
Dmitrijev, Artjom63339
Ugge, Maximiliano Achille53338
Neemelo, Tarmo43337
Mbu Alidor, Reginald62935
Sidorenkov, Andrei42933
Puri, Eino52530
Purje, Ats12829
Quintieri, Damiano22426
Ferreira Rodrigues, Jorge Manuel22224
Toomet, Janar31720
Valikaev, Artur 31720
Järva, Andre31619
Subbotin, Igor31619
Pürg, Henrik31619
Wakui, Hidetoshi31518
Elhi, Trevor41418
Listmann, Erik21315
Puri, Sander11314
Sinyavskiy, Vlasiy41014
Kirss, Robert21214
Klein, Peeter246
Kaldma, Sören145
Jansen Da Silva, Alexandre235
Kuusk, Märten011
Suurväli, Marcus101
NimiKarikasLiigadKokku
Teleš, Vitali54032403780
Mööl, Karl49531503645
Dmitrijev, Artjom54029703510
Ugge, Maximiliano Achille45029253375
Mbu Alidor, Reginald51325433056
Sidorenkov, Andrei36025392899
Ferreira Rodrigues, Jorge Manuel18019352115
Purje, Ats6419892053
Puri, Eino32614881814
Pürg, Henrik27014401710
Quintieri, Damiano18014881668
Valikaev, Artur 16312901453
Toomet, Janar23610151251
Subbotin, Igor18810151203
Neemelo, Tarmo12810271155
Elhi, Trevor2519011152
Listmann, Erik1249511075
Wakui, Hidetoshi137813950
Kirss, Robert129789918
Puri, Sander90712802
Sinyavskiy, Vlasiy173463636
Järva, Andre49417466
Jansen Da Silva, Alexandre180270450
Klein, Peeter127149276
Kuusk, Märten09090
Kaldma, Sören203151
Suurväli, Marcus27027
NimiKarikasLiigadKokku
Dmitrijev, Artjom7815
Purje, Ats01414
Sidorenkov, Andrei167
Toomet, Janar437
Mööl, Karl066
Neemelo, Tarmo066
Subbotin, Igor415
Wakui, Hidetoshi134
Ugge, Maximiliano Achille044
Klein, Peeter123
Quintieri, Damiano033
Kirss, Robert033
Valikaev, Artur 123
Puri, Sander022
Elhi, Trevor112
Listmann, Erik022
Ferreira Rodrigues, Jorge Manuel022
Jansen Da Silva, Alexandre011
Pürg, Henrik011
Sinyavskiy, Vlasiy101
NimiKarikasLiigadKokku
Sidorenkov, Andrei088
Mööl, Karl088
Purje, Ats055
Quintieri, Damiano044
Kirss, Robert033
Valikaev, Artur 033
Subbotin, Igor033
Toomet, Janar033
Neemelo, Tarmo033
Elhi, Trevor022
Mbu Alidor, Reginald022
Dmitrijev, Artjom022
Ferreira Rodrigues, Jorge Manuel011
Pürg, Henrik011
Ugge, Maximiliano Achille011
Puri, Sander011
NimiKarikasLiigadKokku
Dmitrijev, Artjom178
Mbu Alidor, Reginald077
Ferreira Rodrigues, Jorge Manuel077
Listmann, Erik145
Sidorenkov, Andrei055
Mööl, Karl145
Puri, Eino145
Valikaev, Artur 044
Quintieri, Damiano044
Pürg, Henrik044
Ugge, Maximiliano Achille044
Elhi, Trevor123
Teleš, Vitali033
Sinyavskiy, Vlasiy022
Jansen Da Silva, Alexandre202
Neemelo, Tarmo022
Subbotin, Igor112
Wakui, Hidetoshi022
Toomet, Janar011
Klein, Peeter011
Purje, Ats011
Järva, Andre011
NimiKarikasLiigadKokku
Quintieri, Damiano011
Ferreira Rodrigues, Jorge Manuel011
Jansen Da Silva, Alexandre101
Dmitrijev, Artjom011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.