KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
NõMME KALJU FC (2017)
Esindaja: Sergei Terehhov (tel. 56825666)
Ehte Eamets (tel. 5521134)
Treener: Roman Kozhukhovskyi
Koduväljak: Hiiu kunstmurustaadion
Koduväljaku aadress: Pidu 11, Tallinn
Internet: www.kaljufc.ee
Email: info@jkkalju.ee
Duubel:Nõmme Kalju FC U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Must Must Must
1. varuvorm Valge Valge Valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Punane Punane Punane valge triibuga
1. varuvorm Must Must Must valge triibuga
2. varuvorm

1PKDmitrijev, Artjom814.11.1988EestiETM
2KElhi, Trevor2211.04.1993EestiETM
3RKirss, Robert1703.09.1994EestiKTMETM
4RKlein, Peeter2128.01.1997EestiKTMETM
5VVLondak, Pavel9614.05.1980EestiETM
6PKMashichev, Nikolay905.12.1988EestiETM
7PKMbu Alidor, Reginald719.05.1993PrantsuseKTM
8KMööl, Karl3304.03.1992EestiETM
9RNeemelo, Tarmo9910.02.1982EestiETM
10VVPerk, Henri6914.10.1999EestiKTMETM
11KPürg, Henrik303.06.1996EestiKTMETM
12RSantos Pereira, Carlos Geovane2001.01.1993Brasiilia
13KSidorenkov, Andrei3212.02.1984EestiETM
14PKSubbotin, Igor1526.06.1990EestiETM
15VVTeleš, Vitali117.10.1983EestiKTMETM
16KTjapkin, Deniss630.01.1991EestiETM
17PKToomet, Janar1010.08.1989EestiETM
18KUgge, Maximiliano Achille524.09.1991Itaalia
19PKValikaev, Artur 1408.01.1988Vene
NimiKarikasLiigadKokku
Teleš, Vitali33538
Tjapkin, Deniss43438
Mashichev, Nikolay53338
Kirss, Robert33336
Mööl, Karl13536
Neemelo, Tarmo33336
Subbotin, Igor13435
Dmitrijev, Artjom13334
Valikaev, Artur 42832
Elhi, Trevor42731
Sidorenkov, Andrei32831
Ugge, Maximiliano Achille22830
Santos Pereira, Carlos Geovane42226
Klein, Peeter41721
Mbu Alidor, Reginald01919
Costa Morais, Ellinton Antonio01818
Pürg, Henrik31518
Toomet, Janar11617
Pihelgas, Kermo246
Sinyavskiy, Vlasiy055
Demidov, Jevgeni314
Suurväli, Marcus303
Mikailov, Rauf-Roman303
Londak, Pavel112
Pankevitšjus, Arvidas202
Zanfirov, Vladislav202
Ranna, Mathias202
Pärtel, Dannar101
Maanas, Daaniel101
Perk, Henri101
Domingues, Bruno Aleksander101
NimiKarikasLiigadKokku
Teleš, Vitali26631503416
Tjapkin, Deniss31530493364
Mööl, Karl9031153205
Dmitrijev, Artjom9029123002
Valikaev, Artur 36023252685
Mashichev, Nikolay35722732630
Ugge, Maximiliano Achille11224762588
Sidorenkov, Andrei27022642534
Subbotin, Igor7222042276
Kirss, Robert19019102100
Elhi, Trevor31514721787
Santos Pereira, Carlos Geovane35612131569
Costa Morais, Ellinton Antonio015181518
Mbu Alidor, Reginald014451445
Pürg, Henrik27010461316
Toomet, Janar9011881278
Neemelo, Tarmo1629901152
Klein, Peeter236694930
Pihelgas, Kermo180170350
Mikailov, Rauf-Roman2700270
Demidov, Jevgeni2590259
Suurväli, Marcus1850185
Londak, Pavel9090180
Sinyavskiy, Vlasiy0136136
Perk, Henri90090
Pankevitšjus, Arvidas90090
Ranna, Mathias85085
Zanfirov, Vladislav56056
Pärtel, Dannar45045
Maanas, Daaniel45045
Domingues, Bruno Aleksander404
NimiKarikasLiigadKokku
Costa Morais, Ellinton Antonio01616
Kirss, Robert6814
Valikaev, Artur 3912
Neemelo, Tarmo3912
Dmitrijev, Artjom01111
Klein, Peeter4610
Subbotin, Igor088
Mööl, Karl077
Mashichev, Nikolay156
Santos Pereira, Carlos Geovane156
Sidorenkov, Andrei145
Tjapkin, Deniss123
Suurväli, Marcus202
Demidov, Jevgeni202
Toomet, Janar022
Sinyavskiy, Vlasiy011
Ugge, Maximiliano Achille011
Teleš, Vitali011
Pürg, Henrik011
NimiKarikasLiigadKokku
Mööl, Karl01010
Sidorenkov, Andrei099
Valikaev, Artur 099
Mashichev, Nikolay066
Subbotin, Igor066
Elhi, Trevor055
Neemelo, Tarmo055
Klein, Peeter055
Dmitrijev, Artjom055
Costa Morais, Ellinton Antonio055
Ugge, Maximiliano Achille033
Toomet, Janar022
Kirss, Robert022
Tjapkin, Deniss011
NimiKarikasLiigadKokku
Dmitrijev, Artjom11011
Sidorenkov, Andrei257
Subbotin, Igor145
Ugge, Maximiliano Achille055
Santos Pereira, Carlos Geovane145
Valikaev, Artur 134
Toomet, Janar044
Kirss, Robert044
Pürg, Henrik123
Mashichev, Nikolay033
Mööl, Karl123
Elhi, Trevor033
Mbu Alidor, Reginald033
Mikailov, Rauf-Roman202
Neemelo, Tarmo112
Costa Morais, Ellinton Antonio011
Tjapkin, Deniss011
NimiKarikasLiigadKokku
Valikaev, Artur 022
Sidorenkov, Andrei101
Dmitrijev, Artjom011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.