KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
NõMME KALJU FC (2018)
Esindaja: Sergei Terehhov (tel. 56825666)
Ehte Eamets (tel. 5521134)
Treener: Roman Kozhukhovskyi
Koduväljak: Hiiu kunstmurustaadion
Koduväljaku aadress: Pidu 11, Tallinn
Internet: www.kaljufc.ee
Email: info@jkkalju.ee
Duubel:Nõmme Kalju FC U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Must Must Must
1. varuvorm Valge Valge Valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Punane Punane Punane valge triibuga
1. varuvorm Must Must Must valge triibuga
2. varuvorm

1RCosta Morais, Ellinton Antonio1101.03.1990Brasiilia
2KElhi, Trevor2211.04.1993EestiETM
3RHunt, Rimo3305.11.1985EestiETM
4RKirss, Robert1703.09.1994EestiKTMETM
5KMarkovych, Andriy2625.06.1995Ukraina
6PKMashichev, Nikolay905.12.1988EestiETM
7PKMbu Alidor, Reginald719.05.1993PrantsuseKTM
8KMägi, Martin218.06.1996EestiKTMETM
9RPaur, Kaspar4316.02.1995EestiKTMETM
10KPihelgas, Kermo2408.11.1999EestiKTMETM
11PKSubbotin, Igor1526.06.1990EestiETM
12VVTeleš, Vitali117.10.1983EestiKTMETM
13PKTjapkin, Deniss630.01.1991EestiETM
14KUgge, Maximiliano Achille524.09.1991Itaalia
15PKVolkov, Aleksandr2011.10.1994EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Subbotin, Igor33639
Kirss, Robert33538
Elhi, Trevor33538
Mbu Alidor, Reginald23335
Markovych, Andriy33235
Ugge, Maximiliano Achille23335
Avilov, Vladimir42832
Costa Morais, Ellinton Antonio23032
Hunt, Rimo22931
Volkov, Aleksandr32629
Mashichev, Nikolay22628
Brtan, Marko32326
Londak, Pavel12122
Teleš, Vitali21618
Tjapkin, Deniss01717
Constancio, William Gustavo21214
Tamm, Alex Matthias21113
Paur, Kaspar01313
Pürg, Henrik11011
Sinyavskiy, Vlasiy099
Klein, Peeter167
Tumasyan, Sergey167
Demidov, Jevgeni235
Mägi, Martin022
Perk, Henri112
Kolesnikov, Ruslan101
Pihelgas, Kermo101
Karumaa, Karl101
Tiits, Andreas101
Tõlgo, Taneli101
Šustov, Kirill101
Väli, Hendrik101
Liblikmann, Frank Kenneth101
NimiKarikasLiigadKokku
Elhi, Trevor27031393409
Markovych, Andriy27028283098
Subbotin, Igor27027803050
Ugge, Maximiliano Achille11329253038
Mbu Alidor, Reginald11428943008
Costa Morais, Ellinton Antonio21026222832
Kirss, Robert25623002556
Avilov, Vladimir36020772437
Brtan, Marko27018732143
Hunt, Rimo13519102045
Londak, Pavel9018771967
Teleš, Vitali18013631543
Tjapkin, Deniss013191319
Mashichev, Nikolay1569641120
Constancio, William Gustavo1809161096
Volkov, Aleksandr59934993
Pürg, Henrik90852942
Paur, Kaspar0814814
Tumasyan, Sergey90445535
Sinyavskiy, Vlasiy0440440
Tamm, Alex Matthias157200357
Perk, Henri9047137
Tõlgo, Taneli90090
Šustov, Kirill90090
Pihelgas, Kermo90090
Kolesnikov, Ruslan90090
Klein, Peeter454489
Mägi, Martin06464
Liblikmann, Frank Kenneth62062
Demidov, Jevgeni421355
Tiits, Andreas45045
Väli, Hendrik28028
Karumaa, Karl18018
NimiKarikasLiigadKokku
Costa Morais, Ellinton Antonio13132
Hunt, Rimo11415
Volkov, Aleksandr11011
Brtan, Marko11011
Subbotin, Igor11011
Kirss, Robert279
Ugge, Maximiliano Achille178
Tamm, Alex Matthias516
Avilov, Vladimir145
Elhi, Trevor044
Tumasyan, Sergey033
Tiits, Andreas303
Kolesnikov, Ruslan202
Tjapkin, Deniss022
Sinyavskiy, Vlasiy022
Mashichev, Nikolay011
Markovych, Andriy011
Mbu Alidor, Reginald011
Demidov, Jevgeni101
Pürg, Henrik011
Paur, Kaspar011
NimiKarikasLiigadKokku
Subbotin, Igor01616
Costa Morais, Ellinton Antonio01313
Elhi, Trevor01111
Kirss, Robert01010
Volkov, Aleksandr077
Markovych, Andriy055
Avilov, Vladimir044
Brtan, Marko044
Ugge, Maximiliano Achille044
Sinyavskiy, Vlasiy033
Mbu Alidor, Reginald033
Hunt, Rimo022
Constancio, William Gustavo022
Tumasyan, Sergey022
Tamm, Alex Matthias011
Paur, Kaspar011
Tjapkin, Deniss011
Mägi, Martin011
NimiKarikasLiigadKokku
Avilov, Vladimir3710
Kirss, Robert077
Markovych, Andriy077
Costa Morais, Ellinton Antonio156
Brtan, Marko246
Elhi, Trevor055
Ugge, Maximiliano Achille044
Mbu Alidor, Reginald044
Mashichev, Nikolay044
Constancio, William Gustavo123
Hunt, Rimo123
Subbotin, Igor123
Pürg, Henrik123
Tumasyan, Sergey123
Tjapkin, Deniss022
Volkov, Aleksandr022
Londak, Pavel011
NimiKarikasLiigadKokku
Teleš, Vitali011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.