KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
NõMME KALJU FC (2020)
Esindaja: Sergei Terehhov (tel. 56825666)
Ehte Eamets (tel. +3725521134)
Treener: Marko Kristal
Koduväljak: Hiiu kunstmurustaadion
Koduväljaku aadress: Pidu 11, Tallinn
Internet: www.kaljufc.ee
Email: info@jkkalju.ee
Duubel:Nõmme Kalju FC U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Must Must Must
1. varuvorm Valge Valge Valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Punane Punane Punane valge triibuga
1. varuvorm Must Must Must valge triibuga
2. varuvorm

1KAntonov, Kirill Aleksandr1411.04.2003EestiKTMETMNõmme Kalju FC
2KAvilov, Vladimir410.03.1995EestiETMNõmme Kalju FC
3KCalil Sandoval, Pedro Victor2321.03.1993BrasiiliaNõmme Kalju FC
4RDa Silva Albuquerque, Odilavio Jose9023.07.1996BrasiiliaNõmme Kalju FC
5PKDemidov, Jevgeni1611.02.2000EestiKTMETMNõmme Kalju FC
6RKhomutov, Vladyslav 804.06.1998UkrainaNõmme Kalju FC
7RKlein, Peeter928.01.1997EestiKTMETMNõmme Kalju FC
8KKulinitš, Aleksandr224.05.1992EestiETMNõmme Kalju FC
9KMarkovych, Andriy2625.06.1995UkrainaNõmme Kalju FC
10VVMeerits, Marko126.04.1992EestiETMNõmme Kalju FC
11PKNatkho, Amir709.07.1996VenemaaNõmme Kalju FC
12PKPaur, Kaspar4316.02.1995EestiKTMETMNõmme Kalju FC
13VVPerk, Henri9614.10.1999EestiKTMETMNõmme Kalju FC
14PKPuri, Sander2707.05.1988EestiETMNõmme Kalju FC
15KRattasepp, Kristjan2930.04.2002EestiKTMETMNõmme Kalju FC
16KRaudsepp, Andreas7713.12.1993EestiETMNõmme Kalju FC
17KReintam, Mikk322.05.1990EestiETMNõmme Kalju FC
18PKSubbotin, Igor1526.06.1990EestiETMNõmme Kalju FC
19RTamm, Alex Matthias2424.07.2001EestiKTMETMNõmme Kalju FC
20PKTjapkin, Deniss630.01.1991EestiETMNõmme Kalju FC
21PKUsta, Kaarel2203.11.1999EestiKTMETMNõmme Kalju FC
22RVolkov, Aleksandr2011.10.1994EestiETMNõmme Kalju FC
NimiKarikasLiigadKokku
Meerits, Marko22022
Paur, Kaspar22022
Markovych, Andriy11920
Natkho, Amir21820
Volkov, Aleksandr21820
Khomutov, Vladyslav 21820
Subbotin, Igor11819
Usta, Kaarel21719
Tjapkin, Deniss01919
Kulinitš, Aleksandr11617
Lobay, Ivan01515
Calil Sandoval, Pedro Victor11314
Puri, Sander11213
Veremieiev, Vladyslav11112
Reintam, Mikk11011
Raudsepp, Andreas1910
Avilov, Vladimir178
Antonov, Kirill Aleksandr156
Demidov, Jevgeni156
Tamm, Alex Matthias156
Jeršov, Arthur123
Klein, Peeter123
Da Silva Albuquerque, Odilavio Jose112
Rattasepp, Kristjan112
Liblikmann, Frank Kenneth011
Perk, Henri011
Suup, Lauri011
Šustov, Kirill011
Suurväli, Marcus011
NimiKarikasLiigadKokku
Meerits, Marko18018001980
Paur, Kaspar13516641799
Markovych, Andriy9016681758
Khomutov, Vladyslav 16015301690
Natkho, Amir13515171652
Subbotin, Igor9013851475
Tjapkin, Deniss012071207
Kulinitš, Aleksandr9011161206
Lobay, Ivan011731173
Calil Sandoval, Pedro Victor9010371127
Usta, Kaarel1039771080
Veremieiev, Vladyslav909781068
Volkov, Aleksandr5210011053
Puri, Sander77913990
Raudsepp, Andreas90759849
Reintam, Mikk90531621
Avilov, Vladimir90512602
Tamm, Alex Matthias90245335
Demidov, Jevgeni45174219
Antonov, Kirill Aleksandr90113203
Rattasepp, Kristjan9090180
Jeršov, Arthur9048138
Klein, Peeter09595
Suurväli, Marcus09090
Perk, Henri09090
Šustov, Kirill04545
Da Silva Albuquerque, Odilavio Jose133043
Suup, Lauri011
Liblikmann, Frank Kenneth011
NimiKarikasLiigadKokku
Khomutov, Vladyslav 099
Volkov, Aleksandr167
Paur, Kaspar167
Natkho, Amir134
Tamm, Alex Matthias314
Usta, Kaarel033
Subbotin, Igor033
Puri, Sander112
Kulinitš, Aleksandr112
Calil Sandoval, Pedro Victor022
Lobay, Ivan022
Jeršov, Arthur101
NimiKarikasLiigadKokku
Natkho, Amir01212
Subbotin, Igor055
Puri, Sander044
Markovych, Andriy022
Volkov, Aleksandr022
Da Silva Albuquerque, Odilavio Jose011
Usta, Kaarel011
Khomutov, Vladyslav 011
Calil Sandoval, Pedro Victor011
Veremieiev, Vladyslav011
Paur, Kaspar011
Kulinitš, Aleksandr011
NimiKarikasLiigadKokku
Natkho, Amir178
Calil Sandoval, Pedro Victor066
Lobay, Ivan055
Subbotin, Igor044
Raudsepp, Andreas134
Volkov, Aleksandr033
Avilov, Vladimir123
Markovych, Andriy123
Khomutov, Vladyslav 033
Paur, Kaspar022
Reintam, Mikk022
Kulinitš, Aleksandr022
Usta, Kaarel022
Demidov, Jevgeni011
Tamm, Alex Matthias011
Puri, Sander011
Veremieiev, Vladyslav011
NimiKarikasLiigadKokku
Khomutov, Vladyslav 011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.