KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
NõMME KALJU FC (2020)
Esindaja: Sergei Terehhov (tel. 56825666)
Ehte Eamets (tel. +3725521134)
Treener: Marko Kristal
Koduväljak: Hiiu kunstmurustaadion
Koduväljaku aadress: Pidu 11, Tallinn
Internet: www.kaljufc.ee
Email: info@jkkalju.ee
Duubel:Nõmme Kalju FC U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Must Must Must
1. varuvorm Valge Valge Valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Punane Punane Punane valge triibuga
1. varuvorm Must Must Must valge triibuga
2. varuvorm

1KAntonov, Kirill Aleksandr1411.04.2003EestiKTMETMNõmme Kalju FC
2KAvilov, Vladimir410.03.1995EestiETMNõmme Kalju FC
3KCalil Sandoval, Pedro Victor2321.03.1993BrasiiliaNõmme Kalju FC
4RDa Silva Albuquerque, Odilavio Jose9023.07.1996BrasiiliaNõmme Kalju FC
5PKDemidov, Jevgeni1611.02.2000EestiKTMETMNõmme Kalju FC
6RKhomutov, Vladyslav 804.06.1998UkrainaNõmme Kalju FC
7RKlein, Peeter928.01.1997EestiKTMETMNõmme Kalju FC
8KKulinitš, Aleksandr224.05.1992EestiETMNõmme Kalju FC
9KMarkovych, Andriy2625.06.1995UkrainaNõmme Kalju FC
10VVMeerits, Marko126.04.1992EestiETMNõmme Kalju FC
11PKNatkho, Amir709.07.1996VenemaaNõmme Kalju FC
12PKPaur, Kaspar4316.02.1995EestiKTMETMNõmme Kalju FC
13VVPerk, Henri9614.10.1999EestiKTMETMNõmme Kalju FC
14PKPuri, Sander2707.05.1988EestiETMNõmme Kalju FC
15KRattasepp, Kristjan2930.04.2002EestiKTMETMNõmme Kalju FC
16KRaudsepp, Andreas7713.12.1993EestiETMNõmme Kalju FC
17KReintam, Mikk322.05.1990EestiETMNõmme Kalju FC
18PKSubbotin, Igor1526.06.1990EestiETMNõmme Kalju FC
19PKTjapkin, Deniss630.01.1991EestiETMNõmme Kalju FC
20PKUsta, Kaarel2203.11.1999EestiKTMETMNõmme Kalju FC
21RVolkov, Aleksandr2011.10.1994EestiETMNõmme Kalju FC
NimiKarikasLiigadKokku
Meerits, Marko156
Subbotin, Igor156
Paur, Kaspar156
Calil Sandoval, Pedro Victor156
Puri, Sander156
Raudsepp, Andreas156
Markovych, Andriy145
Usta, Kaarel145
Natkho, Amir145
Avilov, Vladimir145
Volkov, Aleksandr145
Khomutov, Vladyslav 145
Tjapkin, Deniss044
Lobay, Ivan033
Kulinitš, Aleksandr033
Da Silva Albuquerque, Odilavio Jose112
Demidov, Jevgeni022
Klein, Peeter112
Reintam, Mikk011
Veremieiev, Vladyslav011
NimiKarikasLiigadKokku
Meerits, Marko90450540
Raudsepp, Andreas90450540
Subbotin, Igor90450540
Paur, Kaspar90449539
Puri, Sander77450527
Calil Sandoval, Pedro Victor90422512
Khomutov, Vladyslav 90360450
Markovych, Andriy90343433
Natkho, Amir90297387
Avilov, Vladimir90270360
Usta, Kaarel58206264
Volkov, Aleksandr32186218
Lobay, Ivan0201201
Kulinitš, Aleksandr0118118
Veremieiev, Vladyslav09090
Klein, Peeter08282
Tjapkin, Deniss07171
Da Silva Albuquerque, Odilavio Jose133043
Demidov, Jevgeni01818
Reintam, Mikk077
NimiKarikasLiigadKokku
Paur, Kaspar033
Puri, Sander112
Calil Sandoval, Pedro Victor022
Subbotin, Igor022
Khomutov, Vladyslav 011
Usta, Kaarel011
Lobay, Ivan011
NimiKarikasLiigadKokku
Natkho, Amir044
Puri, Sander033
Da Silva Albuquerque, Odilavio Jose011
Usta, Kaarel011
Subbotin, Igor011
NimiKarikasLiigadKokku
Volkov, Aleksandr033
Raudsepp, Andreas123
Subbotin, Igor022
Natkho, Amir112
Lobay, Ivan022
Avilov, Vladimir112
Markovych, Andriy112
Paur, Kaspar011
Demidov, Jevgeni011
Calil Sandoval, Pedro Victor011
Khomutov, Vladyslav 011
NimiKarikasLiigadKokku
Khomutov, Vladyslav 011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.