KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
KOHTLA-JäRVE FC LOOTUS (2011)
Esindaja: Andrei Dmitrovitš (tel. 5245527)
Andrei Škaleta (tel. 56658809)
Treener: Andrei Škaleta
Koduväljak: Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
Koduväljaku aadress: Spordi 4, Kohtla-Järve
Internet:
Email: fclootus@hot.ee; andreifclootus@hot.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm sinine/kollane sinine sinine/kollane
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Tjapkin, Deniss13536
Pozjabin, Maksim13536
Tomaševski, Igor13031
Petjukevitš, Aleksei12829
Aksjonov, Viktor12728
Komšin, Deniss12425
Kuznetsov, Maksim02222
Jõgi, Andrei11920
Tarassu, Jaan11920
Kulikov, Deniss02020
Gabinet, Dmitri11920
Vigovski, Sergei01919
Semjonov, Anton11718
Gritsjuk, Boriss01717
Mutik, Aleksandr01616
Kouadio, Kouakou Fabrice Elysee01313
Smirnov, Vjatšeslav11213
Khvalov, Nikolay01313
Zahharenkov, Aleksandr01212
Marašov, Aleksandr01212
Makarov, Artur01010
Vaškevitš, Valter01010
Taar, Artjom1910
Bazyukin, Sergey099
Abdurakhmonov, Bobur088
Nishonov, Farhod 077
Antonenko, Andrei-Genrih145
Lipartov, Dmitry044
Guseinov, Saddam044
Golubev, Artjom033
Bolgov, Sergei022
Kharitanovich, Mikhail022
Karhanin, Kirill022
Vedehhov, Roman011
Gritsjuk, Vadim011
Paltsev, Sergei011
Popov, Sergei011
NimiKarikasLiigadKokku
Pozjabin, Maksim7631473223
Tjapkin, Deniss9028012891
Tomaševski, Igor5721642221
Kuznetsov, Maksim019801980
Petjukevitš, Aleksei9018881978
Gabinet, Dmitri9017101800
Jõgi, Andrei9016001690
Komšin, Deniss9015841674
Tarassu, Jaan9014831573
Aksjonov, Viktor9014681558
Gritsjuk, Boriss015121512
Semjonov, Anton9013481438
Kulikov, Deniss013901390
Mutik, Aleksandr013671367
Kouadio, Kouakou Fabrice Elysee011701170
Vigovski, Sergei011301130
Zahharenkov, Aleksandr010801080
Khvalov, Nikolay0949949
Taar, Artjom90810900
Marašov, Aleksandr0844844
Makarov, Artur0775775
Bazyukin, Sergey0664664
Abdurakhmonov, Bobur0571571
Vaškevitš, Valter0486486
Nishonov, Farhod 0455455
Lipartov, Dmitry0360360
Smirnov, Vjatšeslav33319352
Golubev, Artjom0270270
Bolgov, Sergei0180180
Guseinov, Saddam0176176
Kharitanovich, Mikhail06262
Antonenko, Andrei-Genrih144559
Gritsjuk, Vadim04545
Vedehhov, Roman04545
Popov, Sergei02323
Karhanin, Kirill02121
Paltsev, Sergei01717
NimiKarikasLiigadKokku
Jõgi, Andrei01212
Kouadio, Kouakou Fabrice Elysee099
Semjonov, Anton077
Marašov, Aleksandr066
Mutik, Aleksandr044
Abdurakhmonov, Bobur044
Tjapkin, Deniss044
Makarov, Artur022
Nishonov, Farhod 022
Bazyukin, Sergey022
Kulikov, Deniss011
Lipartov, Dmitry011
Komšin, Deniss011
Khvalov, Nikolay011
Tomaševski, Igor011
Gritsjuk, Boriss011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Tomaševski, Igor156
Gritsjuk, Boriss066
Aksjonov, Viktor055
Kulikov, Deniss055
Marašov, Aleksandr055
Pozjabin, Maksim055
Gabinet, Dmitri134
Tjapkin, Deniss033
Nishonov, Farhod 033
Komšin, Deniss033
Khvalov, Nikolay033
Jõgi, Andrei033
Semjonov, Anton022
Kouadio, Kouakou Fabrice Elysee022
Smirnov, Vjatšeslav022
Petjukevitš, Aleksei022
Zahharenkov, Aleksandr022
Antonenko, Andrei-Genrih011
Golubev, Artjom011
Bazyukin, Sergey011
Vigovski, Sergei011
Guseinov, Saddam011
Abdurakhmonov, Bobur011
Vaškevitš, Valter011
NimiKarikasLiigadKokku
Kouadio, Kouakou Fabrice Elysee011
Marašov, Aleksandr011
Tarassu, Jaan101
Aksjonov, Viktor011








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.