KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-17 LääNEMAA/HIIUMAA (2016)
Esindaja: Theimo Tülp (tel. 515 8885)
Treener: Theimo Tülp (tel. 515 8885)
Koduväljak: Kärdla linnastaadion
Koduväljaku aadress: Eha tn, Kärdla
Internet:
Email: info@laanejk.eu

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm sinine valge sinine
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Roheline must sinine
1. varuvorm
2. varuvorm

1PKAltmets, Joosep603.09.2000EestiKTMETM
2REinmann, Karmo1001.05.2000EestiKTMETM
3Elfenbein, Ralf26.07.2000EestiETM
4PKJohanson, Erkki1402.09.2001EestiKTMETM
5KKaja, Andre2212.01.2000EestiKTMETM
6VVKaljusaar, Kevin07.06.2001EestiKTMETM
7PKKirs, Keven512.01.2001EestiKTMETM
8RKonks, Mario728.04.2001EestiKTMETM
9PKKonov, Vadim410.03.2000EestiKTMETM
10PKMakienko, Sven24.09.2001EestiKTMETM
11Merilo, Rene23.08.2001EestiETM
12PKNõlvak, Eenok822.05.2000EestiKTMETM
13Oosim, Rivo27.07.2000EestiETM
14KReeder, Tauno2107.06.2001EestiETM
15PKSaar, Morten1304.09.2000EestiKTMETM
16VVSeitkaliev, Kristian19.09.2000EestiETM
17PKSuitsberg, Siim1714.03.2000EestiKTMETM
18Talviste, Kenzo03.06.2001EestiETM
19KUlla, Robin1112.09.2000EestiETM
20RValk, Marten904.06.2001EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Konks, Mario01515
Saar, Morten01515
Suitsberg, Siim01515
Kaja, Andre01515
Einmann, Karmo01515
Altmets, Joosep01313
Ulla, Robin01313
Valk, Marten01313
Reeder, Tauno01212
Nõlvak, Eenok01212
Makienko, Sven01111
Johanson, Erkki01010
Konov, Vadim01010
Kirs, Keven01010
Oosim, Rivo099
Elfenbein, Ralf077
Seitkaliev, Kristian044
Merilo, Rene033
Talviste, Kenzo033
NimiKarikasLiigadKokku
Kaja, Andre013501350
Einmann, Karmo013401340
Saar, Morten013331333
Suitsberg, Siim011711171
Ulla, Robin010581058
Reeder, Tauno010451045
Konks, Mario010111011
Valk, Marten0977977
Altmets, Joosep0836836
Oosim, Rivo0810810
Nõlvak, Eenok0736736
Kirs, Keven0695695
Elfenbein, Ralf0581581
Konov, Vadim0522522
Makienko, Sven0397397
Johanson, Erkki0353353
Merilo, Rene0270270
Talviste, Kenzo0229229
Seitkaliev, Kristian0136136
NimiKarikasLiigadKokku
Saar, Morten066
Konks, Mario055
Einmann, Karmo044
Valk, Marten044
Suitsberg, Siim022
Altmets, Joosep011
Kaja, Andre011
Oosim, Rivo011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Saar, Morten011
Suitsberg, Siim011
Kaja, Andre011
Nõlvak, Eenok011
NimiKarikasLiigadKokku
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.