KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FCI LEVADIA U21 (2016)
Esindaja: Vladimir Vassiljev (tel. 58078110)
Jevgeni Gurtšioglujants (tel. 55956651)
Treener: Vladimir Vassiljev (tel. 58078110)
Koduväljak: Maarjamäe staadion
Koduväljaku aadress: Kose tee 4, Tallinn
Internet: www.fclevadia.ee
Email: sport@fclevadia.ee
Põhimeeskond:Tallinna FCI Levadia
Duubel:FCI Tallinn

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline valge valge
1. varuvorm valge valge roheline
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm kollane must kollane
1. varuvorm sinine sinine sinine
2. varuvorm

1PKGando Biala, Aime Marcelin927.02.1997Kamerun
2RKoger, Nikita06.05.1994EestiKTMETM
3RKojalo, Creiton19.01.1999EestiKTMETM
4KKoppel, Herman04.08.1997EestiKTMETM
5PKKubber, Kaspar14.09.1999EestiKTMETM
6KKurušev, Rasmus07.02.1999EestiETM
7PKKuusma, Cristofer16.06.1998EestiKTMETM
8KKäos, Martin18.06.1998EestiKTMETM
9RLepik, Robert05.02.1998EestiKTMETM
10KLipp, Marko19.03.1999EestiKTMETM
11KLokk, Markus18.02.1999EestiETM
12KLäst, Harles22.06.1994EestiKTMETM
13Mändma, Gregor23.05.2000EestiKTMETM
14RNiilop, Marten18.02.1998EestiKTMETM
15VVPareiko, Sergei31.01.1977EestiETM
16RPreiman, Mart Paul01.05.1997EestiETM
17PKRoosalu, Alex04.05.1999EestiKTMETM
18Sheviakov, Daniil29.07.1999Venemaa
19RVaherna, Markus27.01.1999EestiKTMETM
20PKVainumäe, Magnar19.04.1998EestiKTMETM
21Valujev, Maksim01.08.2000EestiKTMETM
22KVeering, Moorits26.12.1999EestiKTMETM
23PKYakovlev, Ioan19.01.1998VenemaaKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Preiman, Mart Paul03333
Roosalu, Alex03333
Džumadil, Alger03232
Niilop, Marten03232
Käos, Martin03131
Koger, Nikita03030
Lokk, Markus03030
Yakovlev, Ioan02727
Kurušev, Rasmus02727
Vainumäe, Magnar02727
Lepik, Robert02626
Tsvetkov, Vladislav02424
Vaherna, Markus02424
Kuusma, Cristofer02121
Lipp, Marko02121
Kannel, Raido02020
Sheviakov, Daniil01515
Mändma, Gregor01414
Tamme, Kristjan01010
Ojamaa, Hindrek088
Veering, Moorits088
Paništšev, Sergei088
Peetson, Rasmus077
Aru, Gregor066
Pikker, Priit066
Läst, Harles044
Kojalo, Creiton044
Väli, Hendrik033
Mutso, Kaspar022
Valujev, Maksim022
Kobzar, Evgenii011
Koroljov, Daniil011
Raudsepp, Andreas011
Aksiim, Oskar011
Marin, Pavel011
NimiKarikasLiigadKokku
Roosalu, Alex027732773
Džumadil, Alger027252725
Niilop, Marten025642564
Käos, Martin024072407
Vainumäe, Magnar021642164
Preiman, Mart Paul021502150
Koger, Nikita020322032
Lokk, Markus018651865
Tsvetkov, Vladislav018431843
Lipp, Marko017101710
Yakovlev, Ioan017031703
Kuusma, Cristofer016831683
Kannel, Raido016711671
Kurušev, Rasmus013591359
Vaherna, Markus010461046
Tamme, Kristjan0794794
Lepik, Robert0786786
Sheviakov, Daniil0755755
Ojamaa, Hindrek0572572
Peetson, Rasmus0447447
Mändma, Gregor0443443
Pikker, Priit0433433
Aru, Gregor0353353
Paništšev, Sergei0310310
Läst, Harles0266266
Veering, Moorits0206206
Kojalo, Creiton0130130
Koroljov, Daniil09090
Valujev, Maksim08080
Raudsepp, Andreas06060
Väli, Hendrik05858
Mutso, Kaspar05656
Kobzar, Evgenii04545
Marin, Pavel04545
Aksiim, Oskar01616
NimiKarikasLiigadKokku
Koger, Nikita01313
Preiman, Mart Paul01212
Niilop, Marten01010
Vainumäe, Magnar077
Yakovlev, Ioan077
Lokk, Markus066
Kuusma, Cristofer055
Lepik, Robert044
Vaherna, Markus033
Ojamaa, Hindrek022
Kannel, Raido022
Džumadil, Alger011
Veering, Moorits011
Peetson, Rasmus011
Mändma, Gregor011
Sheviakov, Daniil011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Lepik, Robert077
Lipp, Marko066
Kuusma, Cristofer066
Koger, Nikita055
Preiman, Mart Paul055
Roosalu, Alex044
Džumadil, Alger033
Tsvetkov, Vladislav022
Käos, Martin022
Vainumäe, Magnar022
Sheviakov, Daniil022
Vaherna, Markus022
Yakovlev, Ioan022
Veering, Moorits022
Niilop, Marten022
Kannel, Raido022
Läst, Harles011
Lokk, Markus011
Peetson, Rasmus011
Kojalo, Creiton011
Ojamaa, Hindrek011
Aru, Gregor011
Paništšev, Sergei011
NimiKarikasLiigadKokku
Kannel, Raido011
Roosalu, Alex011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.