KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC FLORA (2007)
Esindaja: Reili Järvalt (tel. +372 53738255)
Norbert Hurt (tel. +372 53474738)
Treener: Jürgen Henn
Koduväljak: A. Le Coq Arena
Koduväljaku aadress: Jalgpalli 21, Tallinn
Internet: www.fcflora.ee
Email: fcflora@fcflora.ee
Duubel:Tallinna FC Flora U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline valge roheline
1. varuvorm valge must valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm oranž oranž oranž
1. varuvorm must must must
2. varuvorm roheline roheline roheline

1RAhjupera, Jarmo13.04.1984EestiKTMETM
2VVAksalu, Mihkel07.11.1984EestiETM
3KAllas, Teet02.06.1977EestiKTMETM
4KBärengrub, Alo12.02.1984EestiKTMETM
5PKHakola, Juha Pekka27.10.1987Soome
6PKHurt, Martin27.06.1984EestiKTMETM
7RJääger, Enver28.10.1982EestiKTMETM
8KKalda, Janek13.09.1978EestiETM
9PKKallaste, Ken31.08.1988EestiKTMETM
10PKKams, Gert25.05.1985EestiKTMETM
11PKKaukvere, Tõnis19.03.1986EestiETM
12KKuresoo, Jürgen11.02.1987EestiKTMETM
13RMargusonov, Kaupo19.03.1986EestiETM
14KMazurkevitš, Andrei07.03.1985EestiKTMETM
15PKMošnikov, Sergei07.01.1988EestiETM
16VVOrgla, Aiko24.05.1987EestiETM
17KPost, Sander10.09.1984EestiETM
18VVPrins, Stanislav06.06.1988EestiETM
19PKReim, Martin14.05.1971EestiETM
20RRoops, Siim04.03.1986EestiETM
21KSidorenkov, Andrei12.02.1984EestiKTMETM
22KSirevic^ius, Tomas23.03.1979LeeduKTMETM
23RZahovaiko, Vjatšeslav29.12.1981EestiKTMETM
24KTalimaa, Heikki14.03.1985EestiETM
25KTaska, Martin09.12.1986EestiETM
26KVanna, Tõnis05.06.1984EestiKTMETM
27RViikmäe, Kristen10.02.1979EestiKTMETM
28PKVunk, Martin21.08.1984EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Reim, Martin03535
Hakola, Juha Pekka03131
Bärengrub, Alo03131
Aksalu, Mihkel03030
Sidorenkov, Andrei02929
Mošnikov, Sergei02929
Kams, Gert02828
Ahjupera, Jarmo02525
Allas, Teet02525
Kalda, Janek02323
Vanna, Tõnis02222
Sirevic^ius, Tomas02121
Post, Sander02020
Jääger, Enver01818
Viikmäe, Kristen01818
Taska, Martin01818
Zahovaiko, Vjatšeslav01717
Hurt, Martin01515
Kuresoo, Jürgen01313
Mazurkevitš, Andrei01313
Talimaa, Heikki01313
Roops, Siim01010
Vunk, Martin088
Orgla, Aiko055
Dupikov, Alo022
Koogas, Andres022
Tükk, Janar011
Kaukvere, Tõnis011
Prins, Stanislav011
NimiKarikasLiigadKokku
Reim, Martin028322832
Hakola, Juha Pekka027862786
Ahjupera, Jarmo027052705
Aksalu, Mihkel027002700
Bärengrub, Alo026822682
Kams, Gert026522652
Mošnikov, Sergei025782578
Kalda, Janek024752475
Sidorenkov, Andrei024322432
Allas, Teet021042104
Post, Sander019951995
Sirevic^ius, Tomas018651865
Vanna, Tõnis018141814
Taska, Martin015701570
Jääger, Enver015651565
Zahovaiko, Vjatšeslav015261526
Viikmäe, Kristen015181518
Kuresoo, Jürgen014351435
Hurt, Martin012061206
Talimaa, Heikki011291129
Mazurkevitš, Andrei010611061
Roops, Siim0824824
Vunk, Martin0705705
Orgla, Aiko0450450
Dupikov, Alo0218218
Koogas, Andres0180180
Tükk, Janar0113113
Kaukvere, Tõnis09898
Prins, Stanislav09090
NimiKarikasLiigadKokku
Ahjupera, Jarmo01717
Zahovaiko, Vjatšeslav01414
Hakola, Juha Pekka01414
Viikmäe, Kristen099
Jääger, Enver088
Bärengrub, Alo088
Mošnikov, Sergei077
Sirevic^ius, Tomas066
Reim, Martin044
Taska, Martin044
Kalda, Janek044
Kams, Gert033
Post, Sander033
Vunk, Martin033
Sidorenkov, Andrei011
Hurt, Martin011
Vanna, Tõnis011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Zahovaiko, Vjatšeslav066
Bärengrub, Alo055
Hurt, Martin044
Mazurkevitš, Andrei033
Kams, Gert033
Viikmäe, Kristen033
Sirevic^ius, Tomas033
Taska, Martin022
Vanna, Tõnis022
Sidorenkov, Andrei022
Hakola, Juha Pekka022
Kalda, Janek011
Allas, Teet011
Jääger, Enver011
Talimaa, Heikki011
Vunk, Martin011
Reim, Martin011
Mošnikov, Sergei011
Post, Sander011
Koogas, Andres011
NimiKarikasLiigadKokku
Bärengrub, Alo011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.