KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC FLORA (2018)
Esindaja: Reili Järvalt (tel. +372 53738255)
Norbert Hurt (tel. +372 53474738)
Treener: Jürgen Henn
Koduväljak: A. Le Coq Arena
Koduväljaku aadress: Jalgpalli 21, Tallinn
Internet: www.fcflora.ee
Email: fcflora@fcflora.ee
Duubel:Tallinna FC Flora U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline valge roheline
1. varuvorm valge must valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm oranž oranž oranž
1. varuvorm must must must
2. varuvorm roheline roheline roheline

1PKAinsalu, Mihkel808.03.1996EestiKTMETM
2RAlliku, Rauno902.03.1990EestiKTMETM
3KAloe, Kevin407.05.1995EestiKTMETM
4PKBeglarishvili, Zakaria4930.04.1990GruusiaKTM
5PKDmitrijev, Aleksandr2218.02.1982EestiETM
6PKGussev, Maksim2020.07.1994EestiKTMETM
7KKams, Gert1925.05.1985EestiKTMETM
8VVKarofeld, Magnus120.08.1996EestiKTMETM
9PKKreida, Vladislav525.09.1999EestiETM
10KKuusk, Märten205.04.1996EestiETM
11VVLapa, Kristen7711.02.2000EestiKTMETM
12RLepik, Mark Anders7110.09.2000EestiETM
13RLiivak, Frank707.07.1996EestiETM
14KLorenz, Jürgen311.05.1993EestiETM
15PKMiller, Martin1025.09.1997EestiETM
16KNurmela, Anselmi Mikael1622.11.1996Soome
17PKPoom, Markus3527.02.1999EestiKTMETM
18KPürg, Henrik2403.06.1996EestiETM
19KSaliste, Joseph2710.04.1995EestiKTMETM
20PKSinyavskiy, Vlasiy1427.11.1996EestiETM
21RSorga, Erik5008.07.1999EestiETM
22VVToom, Mait7307.05.1990EestiETM
23KVihmann, Madis2105.10.1995EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Poom, Markus83644
Beglarishvili, Zakaria43640
Vihmann, Madis43539
Liivak, Frank33437
Kams, Gert23436
Sorga, Erik62733
Alliku, Rauno42832
Aloe, Kevin32831
Toom, Mait32629
Dmitrijev, Aleksandr32528
Saliste, Joseph72027
Ainsalu, Mihkel42226
Gussev, Maksim42125
Kuusk, Märten51722
Lepik, Mark Anders41519
Pürg, Henrik11718
Nurmela, Anselmi Mikael61117
Järvelaid, Henri6915
Lorenz, Jürgen6915
Karofeld, Magnus31013
Riiberg, Herol4913
Kreida, Vladislav459
Sinyavskiy, Vlasiy178
Miller, Martin156
Šlein, German325
Lukka, Marco303
Sappinen, Rauno022
Männilaan, Mattias022
Lapa, Kristen202
NimiKarikasLiigadKokku
Vihmann, Madis34131333474
Beglarishvili, Zakaria28029763256
Kams, Gert18029333113
Poom, Markus43926213060
Liivak, Frank23626992935
Aloe, Kevin22524602685
Toom, Mait27023402610
Alliku, Rauno35019112261
Dmitrijev, Aleksandr27019012171
Ainsalu, Mihkel29617612057
Saliste, Joseph44614301876
Kuusk, Märten45012941744
Pürg, Henrik9015301620
Sorga, Erik4658751340
Nurmela, Anselmi Mikael5407871327
Gussev, Maksim2789271205
Lorenz, Jürgen5406471187
Karofeld, Magnus2709001170
Lepik, Mark Anders1789471125
Järvelaid, Henri362346708
Riiberg, Herol315353668
Kreida, Vladislav299127426
Miller, Martin90320410
Šlein, German241135376
Sinyavskiy, Vlasiy90137227
Lukka, Marco1990199
Lapa, Kristen1800180
Sappinen, Rauno09595
Männilaan, Mattias05555
NimiKarikasLiigadKokku
Sorga, Erik23932
Beglarishvili, Zakaria13031
Liivak, Frank11617
Lepik, Mark Anders21012
Gussev, Maksim5611
Alliku, Rauno1910
Poom, Markus6410
Vihmann, Madis088
Saliste, Joseph145
Riiberg, Herol505
Järvelaid, Henri235
Lorenz, Jürgen404
Pürg, Henrik033
Miller, Martin123
Kreida, Vladislav303
Kuusk, Märten213
Kams, Gert033
Sinyavskiy, Vlasiy112
Ainsalu, Mihkel022
Aloe, Kevin011
Männilaan, Mattias011
Šlein, German101
NimiKarikasLiigadKokku
Beglarishvili, Zakaria02222
Kams, Gert01414
Alliku, Rauno01010
Poom, Markus088
Saliste, Joseph077
Liivak, Frank066
Miller, Martin033
Ainsalu, Mihkel033
Aloe, Kevin033
Lepik, Mark Anders033
Sorga, Erik022
Gussev, Maksim022
Sappinen, Rauno022
Dmitrijev, Aleksandr022
Sinyavskiy, Vlasiy011
Vihmann, Madis011
NimiKarikasLiigadKokku
Dmitrijev, Aleksandr167
Vihmann, Madis145
Alliku, Rauno145
Kuusk, Märten044
Kams, Gert044
Liivak, Frank044
Ainsalu, Mihkel033
Pürg, Henrik033
Lepik, Mark Anders033
Saliste, Joseph033
Beglarishvili, Zakaria022
Gussev, Maksim022
Sorga, Erik022
Poom, Markus022
Aloe, Kevin022
Toom, Mait022
Nurmela, Anselmi Mikael101
Riiberg, Herol011
Karofeld, Magnus011
NimiKarikasLiigadKokku
Nurmela, Anselmi Mikael011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.