KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
PõHJA-TALLINNA JK VOLTA (2019)
Esindaja: Märt Vassiljev (tel. 56876932)
Treener: Märt Vassiljev (tel. 56876932)
Koduväljak: Sõle kunstmuruväljak
Koduväljaku aadress: Sõle 40a, Tallinn
Internet: www.jkvolta.ee
Email: info@jkvolta.ee
Duubel:Põhja-Tallinna JK Volta II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1RAhjupera, Jarmo1813.04.1984EestiETM
2RAni, Princewill2002.03.1992Nigeeria
3PKBnatov, Evgeny1925.11.1993VenemaaETM
4VVHermanson, Janno8127.06.1981EestiETM
5KJänes, Karlis1220.04.1998EestiETM
6PKKaarlimäe, Kaarel813.10.1991EestiETM
7KKahr, Andry-Reilo7221.09.1997EestiKTMETM
8KKarimõisa, Karl225.01.1990EestiETM
9KKarjane, Kaur Kennet17.10.1997EestiETM
10RLumiste, Enrice19.07.2001EestiETM
11PKLutsokert, Kevin721.04.1992EestiETM
12KMütt, Marten1425.05.1992EestiETM
13PKNiinlaub, Henry1115.10.1992EestiETM
14KNurmsaar, Martin605.06.1995EestiETM
15ROnogu, Arome Julius1718.06.1988Nigeeria
16RPõldma, Kaarel916.10.1995EestiETM
17PKRaudsepp, Joosep9812.07.1990EestiETM
18KRidamäe, Romet305.02.1998EestiETM
19KRäämet, Silver525.04.1997EestiKTMETM
20VVSaluste, Silver8011.07.1994EestiETM
21PKSellenberg, Carl-Erik01.01.1997EestiETM
22PKStepanjan, Alen2123.07.1991EestiETM
23PKTiit, Mihkel23.06.1991EestiETM
24KUrva, Egert2423.05.1997EestiKTMETM
25RValge, Ian-Erik3812.08.1991EestiETM
26PKVassilenko, Dmitri1507.05.1992EestiETM
27PKVälja, Lauri2725.05.1995EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Nurmsaar, Martin23133
Kaarlimäe, Kaarel33033
Põldma, Kaarel32730
Urva, Egert22729
Valge, Ian-Erik12829
Karjane, Kaur Kennet32528
Niinlaub, Henry22325
Kahr, Andry-Reilo22224
Välja, Lauri12122
Karimõisa, Karl12021
Raudsepp, Joosep21820
Onogu, Arome Julius11718
Räämet, Silver21618
Saluste, Silver11516
Hermanson, Janno21416
Kallaste, Teet01414
Sellenberg, Carl-Erik11314
Bnatov, Evgeny01414
Laurits, Taavi01313
Ridamäe, Romet11213
Vassilenko, Dmitri01212
Lumiste, Enrice11112
Mütt, Marten01111
Ahjupera, Jarmo01111
Jänes, Karlis01010
Lutsokert, Kevin178
Huttunen, Timo Erkki066
Stepanjan, Alen066
Sumberg, Frank145
Ani, Princewill055
Tiido, Marek044
Isotamm, Jaan Joosep044
Põllo, Stefan033
Steinberg, Hasan033
Punga, Jaan123
Soldatov, Martin123
Tiit, Mihkel112
Naariste, Aleksei011
Uusküla, Martin011
Roštšin, Denis101
NimiKarikasLiigadKokku
Nurmsaar, Martin18027022882
Kaarlimäe, Kaarel25023742624
Põldma, Kaarel27020532323
Karjane, Kaur Kennet27017352005
Valge, Ian-Erik3318081841
Urva, Egert15815921750
Niinlaub, Henry18015301710
Kahr, Andry-Reilo18014851665
Välja, Lauri8814061494
Saluste, Silver9013501440
Hermanson, Janno18012601440
Raudsepp, Joosep14712141361
Räämet, Silver9211811273
Kallaste, Teet012601260
Sellenberg, Carl-Erik9011241214
Ridamäe, Romet9010801170
Onogu, Arome Julius2010451065
Lumiste, Enrice799441023
Laurits, Taavi010031003
Mütt, Marten0962962
Karimõisa, Karl90792882
Bnatov, Evgeny0714714
Jänes, Karlis0679679
Ahjupera, Jarmo0620620
Vassilenko, Dmitri0489489
Stepanjan, Alen0424424
Lutsokert, Kevin90287377
Sumberg, Frank90279369
Tiido, Marek0360360
Huttunen, Timo Erkki0350350
Isotamm, Jaan Joosep0286286
Põllo, Stefan0270270
Steinberg, Hasan0270270
Soldatov, Martin11180191
Ani, Princewill0120120
Punga, Jaan9016106
Uusküla, Martin09090
Roštšin, Denis90090
Tiit, Mihkel221032
Naariste, Aleksei02626
NimiKarikasLiigadKokku
Põldma, Kaarel9817
Laurits, Taavi01515
Urva, Egert426
Välja, Lauri066
Valge, Ian-Erik055
Kahr, Andry-Reilo325
Onogu, Arome Julius033
Ridamäe, Romet022
Kallaste, Teet022
Kaarlimäe, Kaarel022
Roštšin, Denis202
Punga, Jaan101
Nurmsaar, Martin011
Mütt, Marten011
Lutsokert, Kevin101
Sumberg, Frank011
Karimõisa, Karl101
Niinlaub, Henry011
Räämet, Silver011
Karjane, Kaur Kennet101
Hermanson, Janno101
Ani, Princewill011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Niinlaub, Henry11415
Välja, Lauri01212
Kaarlimäe, Kaarel11011
Kahr, Andry-Reilo099
Saluste, Silver055
Lumiste, Enrice055
Valge, Ian-Erik055
Ridamäe, Romet044
Onogu, Arome Julius044
Urva, Egert044
Raudsepp, Joosep044
Sellenberg, Carl-Erik033
Mütt, Marten033
Stepanjan, Alen033
Bnatov, Evgeny033
Põldma, Kaarel022
Räämet, Silver112
Karjane, Kaur Kennet022
Nurmsaar, Martin022
Kallaste, Teet011
NimiKarikasLiigadKokku
Kahr, Andry-Reilo022
Lumiste, Enrice022
Saluste, Silver011
Onogu, Arome Julius011
Valge, Ian-Erik011
Karjane, Kaur Kennet011
Niinlaub, Henry011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.