KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
PäRNU JK (N) (2012)
Esindaja: Aivar Kuningas (tel. 56243235)
Treener: Anastassia Morkovkina
Koduväljak: Pärnu Rannastaadion
Koduväljaku aadress: Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Internet: parnujk.ee/
Email: info@parnujk.ee
Duubel:Pärnu JK II (N)

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm valge sinine valge
1. varuvorm sinine tumesinine sinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm oranž must oranž
1. varuvorm kollane tumesinine sinine
2. varuvorm

1Bessmertnõi, Marve11.04.1988EestiKTMETM
2Brant, Berle26.09.1989EestiKTMETM
3Himanen, Kairi11.11.1992EestiKTMETM
4Hõbemägi, Kätlin09.11.1978EestiKTMETM
5Lilleste, Liisa18.04.1985EestiETM
6Malets, Aljona06.05.1987EestiETM
7Matjuhhova, Margarita29.01.1988EestiKTMETM
8Meetua, Elis20.06.1979EestiKTMETM
9Mletsin, Merlyn14.02.1983EestiETM
10Morkovkina, Anastassia06.04.1981EestiKTMETM
11Ojala, Grete01.10.1994EestiETM
12Palmaru, Kaire11.08.1984EestiKTMETM
13Paulus, Anete27.09.1991EestiKTMETM
14Saapar, Lea22.03.1983EestiETM
15Saar, Heleri16.11.1979EestiKTMETM
16Sonnberg, Saskia18.05.1991EestiKTMETM
17Sõrmus, Liivi17.02.1992EestiKTMETM
18Ševcova, Olga26.11.1992Läti
19Tugim, Varje28.07.1978EestiKTMETM
20Ude, Liis16.08.1985EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Morkovkina, Anastassia41822
Himanen, Kairi41822
Meetua, Elis41822
Sõrmus, Liivi41822
Mletsin, Merlyn41721
Saar, Heleri41721
Paulus, Anete31821
Palmaru, Kaire31619
Tugim, Varje41519
Brant, Berle31417
Bessmertnõi, Marve31316
Saapar, Lea21315
Matjuhhova, Margarita31013
Ude, Liis21113
Malets, Aljona21012
Sonnberg, Saskia1910
Lilleste, Liisa3710
Saar, Ketlin167
Ševcova, Olga167
Hõbemägi, Kätlin167
Virula, Maarja011
NimiKarikasLiigadKokku
Meetua, Elis36016071967
Morkovkina, Anastassia36015521912
Himanen, Kairi36015351895
Paulus, Anete27015951865
Saar, Heleri35514281783
Palmaru, Kaire27013291599
Sõrmus, Liivi33112581589
Tugim, Varje32711791506
Brant, Berle24211501392
Matjuhhova, Margarita2708511121
Mletsin, Merlyn1848161000
Malets, Aljona180796976
Sonnberg, Saskia90551641
Ševcova, Olga90517607
Lilleste, Liisa124351475
Bessmertnõi, Marve13328341
Ude, Liis34307341
Saapar, Lea61248309
Hõbemägi, Kätlin25251276
Saar, Ketlin14158172
Virula, Maarja01313
NimiKarikasLiigadKokku
Morkovkina, Anastassia63743
Matjuhhova, Margarita3912
Palmaru, Kaire077
Ševcova, Olga156
Saapar, Lea246
Paulus, Anete123
Brant, Berle123
Himanen, Kairi033
Malets, Aljona022
Sõrmus, Liivi022
Ude, Liis112
Mletsin, Merlyn011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Matjuhhova, Margarita213
Morkovkina, Anastassia022
Ude, Liis011
Paulus, Anete011
Ševcova, Olga011
Lilleste, Liisa011
Palmaru, Kaire101
Tugim, Varje011
NimiKarikasLiigadKokku
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.