KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
PAIDE LINNAMEESKOND (2015)
Esindaja: Jaanus Pruuli (tel. 5033145)
Treener: Vjatšeslav Zahovaiko
Koduväljak: Paide linnastaadion
Koduväljaku aadress: Kooli 1, Paide
Internet: www.paidelinnameeskond.ee
Email: info@paidelinnameeskond.ee
Duubel:Paide Linnameeskond U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm tumesinine sinine sinine
1. varuvorm valge sinine valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm oranž must must
1. varuvorm hall must must
2. varuvorm hall must valge

1Hansberg, Hans-Kristjan06.05.1996EestiETM
2Indermitte, Joel27.12.1992EestiETM
3KJuha, Joosep3405.09.1996EestiETM
4KKaldoja, Kaspar2301.01.1990EestiETM
5KKlimeev, Viktor316.01.1990Venemaa
6VVKolesnikov, Mihhail1206.02.1995ETM
7PKKukk, Kennet1008.10.1997EestiKTMETM
8KLeetma, Liivo1620.01.1977EestiKTMETM
9PKLilander, Michael2720.06.1997EestiKTMETM
10PKLuigend, Karl-Eerik1915.01.1993EestiETM
11PKMartõnov, Nikita604.09.1993EestiETM
12VVNiinepuu, Mart-Mattis123.07.1992EestiETM
13KPajunurm, Märten3329.04.1993EestiETM
14RPaur, Kaspar816.02.1995EestiETM
15PKPeitre, Meelis1127.03.1990EestiETM
16KRooba, Urmas2508.07.1978EestiKTMETM
17RRõivassepp, Sander1423.08.1990EestiETM
18RRättel, Artur1708.02.1993EestiETM
19PKSillaste, Ats2008.04.1988EestiETM
20PKSinilaid, Sander1507.10.1990EestiETM
21RSirotkin, Roman17.02.1994EestiETM
22RZahovaiko, Vjatšeslav2129.12.1981EestiETM
23RTomson, Rasmus913.08.1985EestiETM
24PKUstaal, Martin1806.02.1993EestiETM
25RUwaegbulam, Jasper Chibueze712.12.1994Nigeeria
26KVeis, Andrei206.04.1990EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Niinepuu, Mart-Mattis63642
Ustaal, Martin63440
Varendi, Lauri63036
Sinilaid, Sander63036
Sillaste, Ats43135
Uwaegbulam, Jasper Chibueze62935
Zahovaiko, Vjatšeslav62733
Leetma, Liivo52732
Lilander, Michael42832
Tomson, Rasmus42428
Rõivassepp, Sander42125
Peitre, Meelis12324
Paur, Kaspar41721
Juha, Joosep21618
Luigend, Karl-Eerik21517
Rättel, Artur01717
Lomp, Timo31316
Mägi, Andre31316
Hansberg, Hans-Kristjan11213
Välja, Lauri1910
Klimeev, Viktor178
Kukk, Kennet347
Pajunurm, Märten077
Veis, Andrei167
Adusoo, Marion325
Puhke, Rene044
Kaldoja, Kaspar033
Vassiljev, Aleksandr022
Butlers, Edgars011
Indermitte, Joel011
NimiKarikasLiigadKokku
Niinepuu, Mart-Mattis54032403780
Ustaal, Martin54029633503
Sinilaid, Sander51826363154
Varendi, Lauri48226263108
Uwaegbulam, Jasper Chibueze49023652855
Lilander, Michael36022642624
Zahovaiko, Vjatšeslav48221192601
Sillaste, Ats24822972545
Leetma, Liivo45014771927
Peitre, Meelis9017691859
Luigend, Karl-Eerik18013401520
Juha, Joosep18012821462
Rättel, Artur014091409
Mägi, Andre20211701372
Paur, Kaspar21410791293
Rõivassepp, Sander2079631170
Lomp, Timo2258791104
Tomson, Rasmus74799873
Välja, Lauri90585675
Hansberg, Hans-Kristjan90552642
Klimeev, Viktor90538628
Pajunurm, Märten0603603
Veis, Andrei7285292
Kaldoja, Kaspar0195195
Puhke, Rene0153153
Kukk, Kennet9139130
Adusoo, Marion90898
Vassiljev, Aleksandr055
NimiKarikasLiigadKokku
Zahovaiko, Vjatšeslav81725
Uwaegbulam, Jasper Chibueze8715
Varendi, Lauri7815
Sinilaid, Sander10212
Rõivassepp, Sander9211
Sillaste, Ats156
Rättel, Artur055
Paur, Kaspar303
Tomson, Rasmus112
Veis, Andrei011
Juha, Joosep101
Niinepuu, Mart-Mattis101
Adusoo, Marion101
Välja, Lauri011
Luigend, Karl-Eerik101
NimiKarikasLiigadKokku
Zahovaiko, Vjatšeslav077
Uwaegbulam, Jasper Chibueze066
Sillaste, Ats123
Lilander, Michael033
Rõivassepp, Sander022
Luigend, Karl-Eerik022
Lomp, Timo011
Klimeev, Viktor011
Välja, Lauri011
Ustaal, Martin011
Rättel, Artur011
Varendi, Lauri011
NimiKarikasLiigadKokku
Sinilaid, Sander1910
Zahovaiko, Vjatšeslav189
Uwaegbulam, Jasper Chibueze066
Ustaal, Martin055
Leetma, Liivo044
Klimeev, Viktor123
Sillaste, Ats033
Varendi, Lauri033
Juha, Joosep033
Lomp, Timo123
Mägi, Andre033
Tomson, Rasmus022
Kaldoja, Kaspar022
Peitre, Meelis022
Välja, Lauri022
Pajunurm, Märten011
Hansberg, Hans-Kristjan011
Paur, Kaspar011
Luigend, Karl-Eerik011
Niinepuu, Mart-Mattis011
NimiKarikasLiigadKokku
Sinilaid, Sander033
Zahovaiko, Vjatšeslav011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.