KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
(2021)
Esindaja: (tel. )
Treener:
Koduväljak:
Koduväljaku aadress:
Internet:
Email:

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1RAndreev, Nikita1822.09.1988Venemaa
2Bodrin, Jevgeni526.09.2000Eesti
3VVBoskin, Mark110.07.1988Eesti
4PKBõstrov, Artur1102.09.1991Eesti
5PKFilin, Nikita1005.08.2003Eesti
6VVGabenko, Dmitri3109.04.2002Eesti
7PKKostin, Sergei428.05.1984Eesti
8Kubber, Erkki30.04.1994Eesti
9VVLadoškin, Ilja1208.10.2003Eesti
10PKMakarov, Artur816.10.1992Eesti
11PKPeljo, Egert2103.06.1993Eesti
12PKPlotnikov, Viktor1414.07.1989Eesti
13KSorokin, Artur224.04.2003Eesti
14PKSorokin, Oleksandr1313.08.1987Ukraina
15Stüf, Edwin2330.07.1989Eesti
16Stüf, Ervin903.12.1990Eesti
17Zaguskin, Daniel21.08.1995Eesti
18Titenok, Aleksei28.02.1990Eesti
19PKVassiljev, Igor1526.12.1989Eesti
20PKVdovin, Nikita722.01.2003Eesti
NimiKarikasLiigadKokku
Boskin, Mark21921
Stüf, Ervin21416
Makarov, Artur01515
Merkurjev, Jevgeni01313
Vassiljev, Igor01313
Stüf, Edwin1910
Bõstrov, Artur01010
Sorokin, Oleksandr178
Gabenko, Dmitri055
Peljo, Egert134
Kostin, Sergei033
Kravtsov, Viktor033
Andreev, Nikita123
Filin, Nikita112
Sorokin, Artur011
Kostin, Aleksandr011
Vdovin, Nikita101
Guzek, Ervin011
NimiKarikasLiigadKokku
Boskin, Mark80760840
Stüf, Ervin80560640
Makarov, Artur0600600
Merkurjev, Jevgeni0520520
Vassiljev, Igor0520520
Bõstrov, Artur0400400
Stüf, Edwin40360400
Sorokin, Oleksandr40280320
Gabenko, Dmitri0200200
Peljo, Egert40120160
Kostin, Sergei0120120
Kravtsov, Viktor0120120
Andreev, Nikita4080120
Filin, Nikita404080
Vdovin, Nikita40040
Kostin, Aleksandr04040
Sorokin, Artur04040
Guzek, Ervin04040
NimiKarikasLiigadKokku
Stüf, Ervin43539
Stüf, Edwin32023
Makarov, Artur12021
Bõstrov, Artur02121
Merkurjev, Jevgeni01919
Sorokin, Oleksandr01616
Andreev, Nikita21315
Vassiljev, Igor01010
Kostin, Sergei145
Vdovin, Nikita213
Peljo, Egert033
Kravtsov, Viktor022
Boskin, Mark112
Guzek, Ervin022
Filin, Nikita112
Stepanov, Nikita022
Titenok, Aleksei011
NimiKarikasLiigadKokku
Makarov, Artur02222
Sorokin, Oleksandr01919
Stüf, Ervin21618
Vassiljev, Igor11415
Stüf, Edwin01414
Bõstrov, Artur11213
Kostin, Sergei156
Peljo, Egert055
Vdovin, Nikita235
Kravtsov, Viktor033
Andreev, Nikita033
Sorokin, Artur213
Merkurjev, Jevgeni022
Titenok, Aleksei022
Guzek, Ervin022
Boskin, Mark112
Stepanov, Nikita022
Kane, Karl011
Kostin, Aleksandr011
NimiKarikasLiigadKokku
Makarov, Artur088
Bõstrov, Artur044
Vassiljev, Igor033
Boskin, Mark033
Andreev, Nikita123
Stüf, Edwin033
Stüf, Ervin022
Plotnikov, Viktor022
Sorokin, Artur022
Vdovin, Nikita101
Guzek, Ervin011
Sorokin, Oleksandr011
Kravtsov, Viktor011
Peljo, Egert011
NimiKarikasLiigadKokku
Plotnikov, Viktor011
Stüf, Edwin011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.