KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK TALLINNA KALEV (2011)
Esindaja: Joel Lindpere (tel. 56565811)
Diana Tagaväli (tel. 56040508)
Treener: Dmitrijs Kalašnikovs
Koduväljak: Kadrioru staadion
Koduväljaku aadress: Roheline aas 24, Tallinn 10150
Internet: www.jkkalev.ee
Email: info@jkkalev.ee
Duubel:JK Tallinna Kalev U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Valge Must Sinine
1. varuvorm Sinine Must Valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Oranž Must Oranž
1. varuvorm Hall Must Must
2. varuvorm Kollane Must Kollane

NimiKarikasLiigadKokku
Stüf, Edwin43337
Tomson, Rasmus33336
Sarapuu, Igor33235
Mamedov, Rameš53035
Kase, Martin33134
Hunt, Rimo43034
Savitski, Aleksei33033
Whalen, Sean Tremaine52732
Niinepuu, Mart-Mattis32730
Armean, Ionel22830
Kabashi, Elbasan22426
Stüf, Ervin32225
Jõgiste, Deniss32225
Niinlaub, Henry32124
Aasma, Hans-Kristjan22123
Eteria, Tengiz31619
Kägo, Risto31619
Kulikov, Aleksandr21517
Gurejev, Sergei21315
Ošomkov, Grigori268
Kukebal, Johannes077
Jegorov, Dmitri167
Maiste, Taavi167
Sepp, Alex Sander246
Rõivassepp, Kristjan145
Tshibangu, Eric Ntambue224
Lutsokert, Kevin044
Ojaste, Ermo033
Lilleorg, Juhan123
Kaljuste, Mart022
Kuslap, Aleksandr022
Prii, Henri022
Villand, Martin022
Külm, Henri022
Kahr, Marek112
Jõeäär, Kert011
Rosen, Christopher-Magnus011
NimiKarikasLiigadKokku
Sarapuu, Igor27027803050
Hunt, Rimo36026783038
Tomson, Rasmus27027683038
Mamedov, Rameš45025763026
Kase, Martin27026482918
Stüf, Edwin29224662758
Niinepuu, Mart-Mattis27023852655
Savitski, Aleksei19021622352
Whalen, Sean Tremaine39118822273
Kabashi, Elbasan18920532242
Armean, Ionel15817871945
Jõgiste, Deniss27015301800
Kägo, Risto21212631475
Kulikov, Aleksandr18012181398
Eteria, Tengiz10910091118
Stüf, Ervin61781842
Niinlaub, Henry270459729
Aasma, Hans-Kristjan180522702
Kukebal, Johannes0590590
Gurejev, Sergei90472562
Ošomkov, Grigori80366446
Maiste, Taavi73270343
Tshibangu, Eric Ntambue18098278
Ojaste, Ermo0270270
Sepp, Alex Sander58137195
Kaljuste, Mart0122122
Jõeäär, Kert09090
Jegorov, Dmitri173956
Lutsokert, Kevin05252
Külm, Henri05151
Rõivassepp, Kristjan172744
Kahr, Marek221638
Lilleorg, Juhan21526
Kuslap, Aleksandr02424
Rosen, Christopher-Magnus01919
Villand, Martin01818
Prii, Henri077
NimiKarikasLiigadKokku
Hunt, Rimo93544
Tomson, Rasmus31215
Armean, Ionel01212
Sarapuu, Igor1910
Savitski, Aleksei257
Kase, Martin066
Eteria, Tengiz246
Kabashi, Elbasan044
Mamedov, Rameš224
Stüf, Ervin123
Ošomkov, Grigori202
Kägo, Risto112
Whalen, Sean Tremaine022
Stüf, Edwin022
Niinlaub, Henry202
Aasma, Hans-Kristjan011
Gurejev, Sergei011
Kulikov, Aleksandr011
Lutsokert, Kevin011
Sepp, Alex Sander011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Sarapuu, Igor31215
Armean, Ionel11011
Kabashi, Elbasan099
Stüf, Edwin088
Kägo, Risto066
Tomson, Rasmus055
Jõgiste, Deniss044
Mamedov, Rameš044
Stüf, Ervin033
Savitski, Aleksei033
Kase, Martin123
Whalen, Sean Tremaine033
Aasma, Hans-Kristjan112
Kukebal, Johannes022
Hunt, Rimo022
Niinlaub, Henry101
Niinepuu, Mart-Mattis011
Maiste, Taavi011
Kulikov, Aleksandr011
NimiKarikasLiigadKokku
Sarapuu, Igor112
Stüf, Ervin011
Kägo, Risto011
Stüf, Edwin011








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.