KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK TALLINNA KALEV (2009)
Esindaja: Liivo Leetma (tel. 56564233)
Joel Lindpere (tel. 56565811)
Treener: Aleksandr Dmitrijev
Koduväljak: Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
Koduväljaku aadress: Staadioni 3, 10132 Tallinn
Internet: www.jkkalev.ee
Email: info@jkkalev.ee
Duubel:JK Tallinna Kalev U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Valge Must Sinine
1. varuvorm Sinine Must Valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Oranž Must Oranž
1. varuvorm Hall Must Must
2. varuvorm Kollane Must Kollane

1Demutski, Aleksei24.10.1984EestiETM
2Kahr, Marek09.12.1981EestiKTMETM
3Kaljuste, Mart11.09.1990EestiETM
4Karpõtšev, Aleksandr16.08.1982EestiETM
5Kiis, Vahur17.06.1980EestiKTMETM
6Kõlu, Anti19.07.1991EestiETM
7Kõrtsmik, Christian07.02.1991EestiETM
8Külm, Henri18.10.1990EestiETM
9Lember, Mati21.07.1985EestiETM
10Maiste, Taavi14.02.1993EestiKTMETM
11Mamedov, Rameš30.01.1983MääratlemataETM
12Mõistlik, Mikk Mario01.09.1986EestiKTMETM
13Normann, Martin25.02.1989EestiETM
14Nõmme, Mait01.07.1983EestiETM
15Oja, Reimo23.11.1982EestiETM
16Paponov, Maksim11.06.1990EestiETM
17Reelo, Sander10.03.1985EestiETM
18Sarapuu, Igor19.08.1988EestiETM
19Savitski, Aleksei03.10.1985EestiKTMETM
20Stüf, Ervin03.12.1990EestiETM
21Šadrin, Andrei18.07.1986EestiETM
22Tikenberg, Tiit28.01.1983EestiETM
23Tomson, Rasmus13.08.1985EestiETM
24Tšurilkin, Vladislav30.05.1989EestiETM
25Vahtramäe, Vahur24.09.1976EestiETM
26Veber, Jesper01.09.1984EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Tomson, Rasmus33437
Vahtramäe, Vahur23335
Savitski, Aleksei13132
Maiste, Taavi32730
Kõrtsmik, Christian12930
Külm, Henri32629
Lember, Mati22628
Oja, Reimo22224
Tšurilkin, Vladislav12324
Kiis, Vahur12223
Nõmme, Mait12021
Demutski, Aleksei21719
Reelo, Sander11819
Paponov, Maksim31619
Stüf, Edwin01818
Kõlu, Anti11617
Hermanson, Janno01717
Mõistlik, Mikk Mario01717
Kahr, Marek11213
Tiismann, Juri01313
Mamedov, Rameš2911
Veber, Jesper01010
Stüf, Ervin279
Karpõtšev, Aleksandr178
Ahven, Priidu077
Kukebal, Johannes055
Korju, Margus145
Ošomkov, Grigori224
Afanasov, Andrei213
Vähesoo, Tanel123
Kuslap, Aleksandr022
Kaljuste, Mart112
Šadrin, Andrei011
Sarapuu, Igor011
Jõeäär, Kert101
Pästlane, Priit011
Lend, Lauri101
Normann, Martin011
NimiKarikasLiigadKokku
Vahtramäe, Vahur13529103045
Savitski, Aleksei9027252815
Tomson, Rasmus21024902700
Maiste, Taavi26721442411
Külm, Henri15719782135
Tšurilkin, Vladislav9018851975
Kõrtsmik, Christian9018591949
Lember, Mati9916041703
Kiis, Vahur9015721662
Reelo, Sander9015431633
Demutski, Aleksei17413781552
Hermanson, Janno015171517
Oja, Reimo13513121447
Paponov, Maksim22511881413
Mõistlik, Mikk Mario012471247
Kõlu, Anti9011551245
Stüf, Edwin011901190
Nõmme, Mait9010421132
Kahr, Marek81829910
Veber, Jesper0871871
Tiismann, Juri0836836
Mamedov, Rameš113546659
Karpõtšev, Aleksandr90484574
Korju, Margus90333423
Ahven, Priidu0271271
Stüf, Ervin90140230
Kukebal, Johannes0185185
Ošomkov, Grigori9390183
Kaljuste, Mart9090180
Afanasov, Andrei13515150
Jõeäär, Kert90090
Vähesoo, Tanel602787
Sarapuu, Igor08383
Normann, Martin04545
Kuslap, Aleksandr03131
Šadrin, Andrei02020
Lend, Lauri606
Pästlane, Priit055
NimiKarikasLiigadKokku
Tomson, Rasmus549
Vahtramäe, Vahur066
Nõmme, Mait044
Kiis, Vahur314
Stüf, Edwin033
Tšurilkin, Vladislav033
Külm, Henri213
Paponov, Maksim123
Kõrtsmik, Christian022
Kõlu, Anti022
Mamedov, Rameš101
Savitski, Aleksei011
Karpõtšev, Aleksandr011
Oja, Reimo011
Tiismann, Juri011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Külm, Henri178
Savitski, Aleksei178
Tšurilkin, Vladislav156
Tomson, Rasmus145
Kõrtsmik, Christian055
Demutski, Aleksei055
Lember, Mati055
Kiis, Vahur044
Nõmme, Mait033
Mõistlik, Mikk Mario033
Tiismann, Juri022
Karpõtšev, Aleksandr112
Reelo, Sander112
Maiste, Taavi022
Mamedov, Rameš112
Hermanson, Janno022
Paponov, Maksim101
Oja, Reimo011
Vahtramäe, Vahur011
Stüf, Edwin011
Kahr, Marek101
Veber, Jesper011
Kõlu, Anti011
Korju, Margus011
Kukebal, Johannes011
Sarapuu, Igor011
NimiKarikasLiigadKokku
Karpõtšev, Aleksandr011
Külm, Henri011
Mõistlik, Mikk Mario011
Tomson, Rasmus011
Demutski, Aleksei011
Paponov, Maksim011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.