KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VALGA FC WARRIOR (2009)
Esindaja: Meelis Kuivits (tel. 58077144)
Margus Kuivits (tel. 5587109)
Treener: Meelis Kuivits (tel. 58077144)
Koduväljak: Valga Kungla kunstmurustaadion
Koduväljaku aadress: Kungla tn 26, Valga
Internet:
Email: fcw.warrior@mail.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm valge must must-valge
1. varuvorm must must must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm roheline must must
1. varuvorm
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Rõivassepp, Sander43640
Ottis, Ott43337
Baranov, Nikita43337
Rajando, Madis23436
Lätt, Silver43135
Gull, Mihkel43034
Leimann, Jaan43034
Danelson, Priit42630
Mütt, Marten32427
Munskind, Rasmus42226
Tukk, Siim22426
Maar, Karl Ivar02525
Vald, Richard22224
Brauer, Elvis12122
Klemmer, Bert01818
Kekišev, Jaan01717
Ahven, Priidu31316
Junolainen, Erkki01515
Pärt, Mikk21214
Brauer, Elton01313
Kaldoja, Kaspar11112
Stepanjan, Alen088
Sillamaa, Kaspar088
Karpov, Raiko257
Pikkor, Ivo-Henri066
Pley, Martin066
Andres, Oliver246
Pent, Toomas055
Karu, Sander055
Anier, Hannes044
Armas, Rasmus033
Lepistu, Brent033
Palm, Siim-Sten202
Seppi, Keido112
Pajunurm, Märten011
Kaldvee, Oskar011
Hmelnitski, Anton011
NimiKarikasLiigadKokku
Rajando, Madis18030563236
Ottis, Ott29528823177
Baranov, Nikita33127443075
Rõivassepp, Sander29527253020
Leimann, Jaan36025102870
Gull, Mihkel36024202780
Lätt, Silver32022102530
Mütt, Marten22516921917
Brauer, Elvis9017191809
Danelson, Priit26014131673
Vald, Richard18013811561
Tukk, Siim18013181498
Maar, Karl Ivar013591359
Klemmer, Bert012221222
Kekišev, Jaan011511151
Munskind, Rasmus1689201088
Junolainen, Erkki010391039
Pärt, Mikk119779898
Kaldoja, Kaspar45799844
Ahven, Priidu225575800
Stepanjan, Alen0541541
Andres, Oliver100109209
Armas, Rasmus0184184
Palm, Siim-Sten1800180
Anier, Hannes0176176
Brauer, Elton0139139
Pley, Martin0134134
Pikkor, Ivo-Henri0116116
Pent, Toomas09494
Karpov, Raiko276188
Sillamaa, Kaspar06868
Lepistu, Brent04242
Seppi, Keido201737
Karu, Sander02020
Hmelnitski, Anton01111
Kaldvee, Oskar01010
Pajunurm, Märten044
NimiKarikasLiigadKokku
Rõivassepp, Sander41822
Leimann, Jaan41721
Junolainen, Erkki077
Munskind, Rasmus044
Lätt, Silver123
Brauer, Elvis033
Ahven, Priidu123
Tukk, Siim213
Kaldoja, Kaspar022
Maar, Karl Ivar022
Mütt, Marten022
Rajando, Madis022
Baranov, Nikita022
Pent, Toomas011
Ottis, Ott011
Kekišev, Jaan011
Anier, Hannes011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Leimann, Jaan077
Gull, Mihkel167
Kaldoja, Kaspar066
Klemmer, Bert055
Baranov, Nikita055
Lätt, Silver055
Mütt, Marten134
Vald, Richard044
Munskind, Rasmus134
Danelson, Priit134
Tukk, Siim044
Pärt, Mikk033
Stepanjan, Alen033
Junolainen, Erkki033
Brauer, Elvis022
Hmelnitski, Anton011
Karpov, Raiko011
Kekišev, Jaan011
Ottis, Ott011
Pley, Martin011
Maar, Karl Ivar011
NimiKarikasLiigadKokku
Kaldoja, Kaspar011
Stepanjan, Alen011
Gull, Mihkel011








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.