KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VALGA FC WARRIOR (2011)
Esindaja: Meelis Kuivits (tel. 58077144)
Margus Kuivits (tel. 5587109)
Treener: Meelis Kuivits (tel. 58077144)
Koduväljak: Valga Kungla kunstmurustaadion
Koduväljaku aadress: Kungla tn 26, Valga
Internet:
Email: fcw.warrior@mail.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm valge must must-valge
1. varuvorm must must must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm roheline must must
1. varuvorm
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Karu, Sander03333
Wahl, Gregor12930
Lootus, Sander12728
Aloe, Kevin12627
Arus, Andre12627
Lillemets, Kert12526
Treubladt, Kaarel02424
Murd, Martin Verner12324
Kasser, Heinrich12223
Gull, Mihkel12122
Arike, Kevin11920
Lepik, Sander02020
Randväli, Henri11819
Nurmsaar, Martin11718
Tanvel, Juss11718
Lätt, Silver01717
Ventsel, Alan01616
Kekišev, Jaan01515
Saliste, Joseph11415
Sillamaa, Kaspar01515
Karpov, Raiko01414
Munskind, Rasmus01212
Luhaorg, Raido01111
Rebane, Karl Henri1910
Stepanjan, Alen099
Kaarjärv, Martin099
Reinberg, Gert088
Roosimets, Janno088
Mütt, Marten066
Rajando, Madis066
Mööl, Karl044
Tutk, Rauno033
Junolainen, Erkki033
Rõivassepp, Sander033
Danelson, Priit033
Ottis, Ott022
Pütsepp, Robi011
Goldberg, Stanislav011
Leimann, Jaan011
Sillaste, Mikk011
Vassiljev, Vladimir011
Pragi, Janar011
Klemmer, Bert011
Kasterpalu, Rait011
NimiKarikasLiigadKokku
Karu, Sander028862886
Aloe, Kevin9019952085
Gull, Mihkel4518731918
Lootus, Sander9017071797
Lepik, Sander017801780
Lillemets, Kert9015231613
Tanvel, Juss9014521542
Randväli, Henri9013051395
Ventsel, Alan013791379
Lätt, Silver013151315
Arus, Andre9012111301
Kekišev, Jaan012871287
Murd, Martin Verner2311931216
Sillamaa, Kaspar011441144
Treubladt, Kaarel011081108
Wahl, Gregor4510501095
Karpov, Raiko010221022
Saliste, Joseph679531020
Munskind, Rasmus0964964
Luhaorg, Raido0955955
Arike, Kevin90838928
Rebane, Karl Henri90673763
Stepanjan, Alen0748748
Roosimets, Janno0697697
Kaarjärv, Martin0559559
Kasser, Heinrich45502547
Rajando, Madis0540540
Mütt, Marten0495495
Nurmsaar, Martin45371416
Mööl, Karl0315315
Tutk, Rauno0270270
Danelson, Priit0270270
Junolainen, Erkki0217217
Rõivassepp, Sander0213213
Ottis, Ott0135135
Reinberg, Gert0129129
Sillaste, Mikk09090
Klemmer, Bert09090
Goldberg, Stanislav09090
Leimann, Jaan09090
Kasterpalu, Rait07676
Pütsepp, Robi07575
Vassiljev, Vladimir04545
Pragi, Janar01010
NimiKarikasLiigadKokku
Lepik, Sander088
Lätt, Silver055
Karpov, Raiko022
Aloe, Kevin022
Lillemets, Kert022
Munskind, Rasmus022
Arike, Kevin112
Wahl, Gregor022
Rebane, Karl Henri011
Kekišev, Jaan011
Lootus, Sander011
Rõivassepp, Sander011
Rajando, Madis011
Sillamaa, Kaspar011
Junolainen, Erkki011
Mööl, Karl011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Lätt, Silver099
Aloe, Kevin167
Gull, Mihkel077
Sillamaa, Kaspar066
Arike, Kevin145
Lepik, Sander044
Tanvel, Juss044
Karu, Sander044
Luhaorg, Raido044
Rebane, Karl Henri033
Randväli, Henri022
Lootus, Sander022
Karpov, Raiko022
Mööl, Karl022
Munskind, Rasmus022
Kekišev, Jaan022
Rajando, Madis011
Arus, Andre011
Mütt, Marten011
Sillaste, Mikk011
Treubladt, Kaarel011
Rõivassepp, Sander011
Lillemets, Kert011
Saliste, Joseph011
Ventsel, Alan011
Wahl, Gregor011
Nurmsaar, Martin011
Murd, Martin Verner011
NimiKarikasLiigadKokku
Aloe, Kevin011
Lätt, Silver011
Mütt, Marten011
Tanvel, Juss011
Gull, Mihkel011
Luhaorg, Raido011








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.