KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA JK LEGION (2011)
Esindaja: Mikhail Artyukhov (tel. 58005777)
Šahrijar Abdullajev (tel. 56462404)
Treener: Denis Belov
Koduväljak: Kadrioru staadion
Koduväljaku aadress: Roheline aas 24, Tallinn 10150
Internet: legion.ee
Email: info@legion.ee
Duubel:Tallinna JK Legion II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm punane punane punane
1. varuvorm sinine sinine sinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm roheline roheline roheline
1. varuvorm
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Gussev, Maksim12930
Gavrilov, Juri12829
Tšendei, Stefan12728
Latõnin, Aleksei12728
Butlers, Edgars12526
Kisseljov, Maksim02525
Lavrentjev, Mihhail12324
Dõmov, Pavel12324
Ovsijenko, Rodion12324
Suhih, Jevgeni02424
Sirotkin, Roman12223
Balahnitšjov, Artjom12223
Koltsov, Dmitri12122
Iljuhhin, Pavel12021
Popov, Dmitry11718
Frolov, Sergei01616
Sinitsin, Gleb11516
Titenok, Aleksei01212
Passikuta, Viktor01111
Sobtšenko, Roman01010
Gassimov, Mirza099
Babjak, Maksim088
Šalavin, Gleb088
Gorbatov, Vladimir077
Tokarev, Stanislav077
Jablokov, Pavel077
Savtšenko, Aleksandr066
Haliulin, Timur066
Dubinin, Mark044
Azarov, Nikita044
Vassiljev, Deniss044
Larin, Aleksei033
Makarov, Aleksandr022
Bnatov, Evgeny022
Aniskin, Sergei022
Loginov, Sergei022
Rubel, Pavel022
Dolinenko, Maksim022
Gornostajev, Erik011
Agoshkov, Anton011
Titov, Nikolai011
Grankin, Dan011
NimiKarikasLiigadKokku
Gussev, Maksim9025082598
Gavrilov, Juri9023222412
Kisseljov, Maksim021962196
Latõnin, Aleksei9020922182
Lavrentjev, Mihhail9020702160
Butlers, Edgars9020312121
Ovsijenko, Rodion9017291819
Suhih, Jevgeni017231723
Dõmov, Pavel5816341692
Tšendei, Stefan3916501689
Sirotkin, Roman3216341666
Koltsov, Dmitri9015021592
Popov, Dmitry9013621452
Iljuhhin, Pavel3513591394
Balahnitšjov, Artjom5112931344
Sinitsin, Gleb5510751130
Titenok, Aleksei010241024
Passikuta, Viktor0874874
Frolov, Sergei0686686
Tokarev, Stanislav0630630
Sobtšenko, Roman0584584
Savtšenko, Aleksandr0483483
Jablokov, Pavel0445445
Gorbatov, Vladimir0437437
Babjak, Maksim0411411
Dubinin, Mark0289289
Haliulin, Timur0280280
Gassimov, Mirza0229229
Larin, Aleksei0171171
Šalavin, Gleb0155155
Rubel, Pavel0126126
Loginov, Sergei0117117
Dolinenko, Maksim0111111
Bnatov, Evgeny0111111
Vassiljev, Deniss07373
Azarov, Nikita07272
Titov, Nikolai04545
Makarov, Aleksandr03737
Aniskin, Sergei02828
Agoshkov, Anton02424
Grankin, Dan01818
NimiKarikasLiigadKokku
Sirotkin, Roman01010
Kisseljov, Maksim01010
Gussev, Maksim066
Ovsijenko, Rodion055
Gavrilov, Juri055
Suhih, Jevgeni022
Titenok, Aleksei022
Rubel, Pavel011
Iljuhhin, Pavel011
Sobtšenko, Roman011
Dõmov, Pavel011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Gussev, Maksim099
Latõnin, Aleksei066
Ovsijenko, Rodion055
Iljuhhin, Pavel044
Gavrilov, Juri044
Butlers, Edgars033
Titenok, Aleksei033
Sobtšenko, Roman033
Koltsov, Dmitri022
Kisseljov, Maksim022
Dõmov, Pavel022
Dubinin, Mark022
Popov, Dmitry011
Balahnitšjov, Artjom011
Frolov, Sergei011
Vassiljev, Deniss011
Babjak, Maksim011
Sirotkin, Roman011
NimiKarikasLiigadKokku
Koltsov, Dmitri011
Sirotkin, Roman011
Titenok, Aleksei011
Frolov, Sergei011
Gavrilov, Juri011
Tšendei, Stefan011
Sobtšenko, Roman011
Latõnin, Aleksei011
Kisseljov, Maksim011
Butlers, Edgars011








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.