KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
NõMME JK KALJU (2010)
Esindaja: Sergei Terehhov (tel. 56602595)
Toomas Kaldma (tel. 56645536)
Treener: Igor Prins
Koduväljak: Kadrioru staadion
Koduväljaku aadress: Roheline aas 24, Tallinn 10150
Internet: www.kaljufc.ee
Email: info@jkkalju.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must/valge must/valge must/valge
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Kallaste, Ken33538
Jevdokimov, Jüri33437
Kaukvere, Tõnis33235
Terehhov, Sergei23335
Kütt, Kert22931
Haavistu, Mikk22729
Võtti, Tanel22628
Kõrtsmik, Christian22426
Kõlu, Anti22022
Kovtunovitš, Dmitri21921
Tšegodajev, Martin02020
Mones, Aleks21618
Teever, Ingemar01818
Konsa, Oliver21517
Vnukov, Denis11617
Koogas, Andres21517
Kuusk, Rait21113
Kouadio, Kouakou Fabrice Elysee11213
Sala, Tiago11213
Kivi, Sami-Sander11011
Gomes Goncalves, Bruno Daniel11011
Albani, Giovani1910
Savitski, Daniil167
Ochoa Reyes, Juan Adriel167
Nunes, Felipe De Araujo156
Amaral Do Nascimento, Rafael066
Jakobson, Greeg044
Jõgiste, Deniss044
Klasen, Martin044
Hermanson, Janno022
Kägo, Risto022
Stokas, Julius011
NimiKarikasLiigadKokku
Kallaste, Ken27031503420
Jevdokimov, Jüri27029913261
Terehhov, Sergei18028172997
Kütt, Kert18026102790
Kaukvere, Tõnis26622412507
Haavistu, Mikk13523462481
Võtti, Tanel16821292297
Kovtunovitš, Dmitri13516431778
Mones, Aleks18013561536
Koogas, Andres18013271507
Teever, Ingemar014331433
Konsa, Oliver15111021253
Tšegodajev, Martin011841184
Kõrtsmik, Christian12310471170
Sala, Tiago9010801170
Vnukov, Denis4510441089
Kuusk, Rait194709903
Albani, Giovani90737827
Kõlu, Anti33774807
Kouadio, Kouakou Fabrice Elysee12725737
Gomes Goncalves, Bruno Daniel90583673
Savitski, Daniil90540630
Kivi, Sami-Sander90496586
Nunes, Felipe De Araujo-14402388
Ochoa Reyes, Juan Adriel12363375
Amaral Do Nascimento, Rafael0279279
Hermanson, Janno0142142
Klasen, Martin0106106
Stokas, Julius09090
Jõgiste, Deniss07575
Jakobson, Greeg06262
Kägo, Risto05757
NimiKarikasLiigadKokku
Jevdokimov, Jüri12122
Teever, Ingemar088
Kaukvere, Tõnis145
Koogas, Andres145
Kallaste, Ken044
Mones, Aleks123
Kouadio, Kouakou Fabrice Elysee033
Kõrtsmik, Christian123
Kõlu, Anti112
Terehhov, Sergei022
Sala, Tiago011
Kovtunovitš, Dmitri011
Nunes, Felipe De Araujo011
Vnukov, Denis011
Albani, Giovani011
Võtti, Tanel011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Haavistu, Mikk01010
Võtti, Tanel01010
Terehhov, Sergei055
Albani, Giovani055
Kovtunovitš, Dmitri055
Kallaste, Ken145
Konsa, Oliver044
Gomes Goncalves, Bruno Daniel123
Kivi, Sami-Sander033
Kõlu, Anti033
Teever, Ingemar022
Kõrtsmik, Christian022
Kuusk, Rait022
Kouadio, Kouakou Fabrice Elysee022
Klasen, Martin022
Mones, Aleks011
Ochoa Reyes, Juan Adriel011
Jevdokimov, Jüri011
Kütt, Kert011
Savitski, Daniil101
Koogas, Andres101
Kägo, Risto011
Kaukvere, Tõnis011
Vnukov, Denis011
Sala, Tiago011
NimiKarikasLiigadKokku
Savitski, Daniil011
Kovtunovitš, Dmitri011
Kallaste, Ken011
Kuusk, Rait011
Kivi, Sami-Sander011
Võtti, Tanel011








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.