KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
A. LE COQ ARENA

Tere tulemast A. Le Coq Arenale!
 
A. Le Coq Arena näol on tegemist Baltimaade modernseima ning suurima jalgpallistaadioniga.
 
Tallinnas Lillekülas asuv treeningkompleks sisaldab UEFA ning FIFA nõuetele vastavat esindusstaadionit, kahte naturaalse muruga treeningväljakut, kahte kunstmuruga kaetud treeningväljakut ning sisehalli.
 
A. Le Coq Arena mahutavus on 10 340 istekohta, millele lisanduvad kohad staadioni III korrusel asuvates VIP-loožides.
 
2001. aastal avatud A. Le Coq Arena on oma lühikese ajaloo vältel võõrustanud tippjalgpalli riike (Brasiilia, Inglismaa, Uruguay, Holland, Portugal, Venemaa, Hispaania jt), rahvusvaheliselt tuntud jalgpalliklubisid (Newcastle United, Galatasaray, FC Basel, Derby County, Wisla Krakow jt) kui ka maailmakuulsaid rock-staare (Lenny Kravitz,  Aerosmith).
 
A. Le Coq Arenal asub mitmeid erineva suurusega ruume, mida on võimalik rentida büroopindadeks, seminaride korraldamiseks kui ka tähtpäevade pidamiseks. Soovi korral on võimalik isegi abielu A. Le Coq Arenal registreerida!
 
Uue ehitisena valmis 2013. aasta sügisel Eesti esimene täismõõtmetega sisehall, mis tagab võimaluse jalgpalliga aastaringselt tegeleda ning võimaldab korraldada põnevaid eriüritusi.
 
Kui tunnete huvi A. Le Coq Arenal ürituste korraldamise, bürooruumide ja/või väljakute rentimise vastu, tutvuge võimalustega meie kodulehel ning võtke meiega julgelt ühendust!

Eesti Jalgpalli Liit
A. Le Coq Arena
Asula 4c
11312 Tallinn
Tel 627 9960
e-post: efa(ät)jalgpall.ee
 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.