KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2021)
I voor
09.05 13:00Rakvere JK Tarvas (N)Saku Sporting II (N)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakveremängu ankeet
09.05 13:00Jõhvi FC Phoenix (N)JK Tallinna Kalev II (N)Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järvemängu ankeet
09.05 13:00JK Tabasalu (N) FC Elva (N)Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaamängu ankeet
09.05 15:00FC Kuressaare (N)Tallinna FC Flora II (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaaremängu ankeet
II voor
16.05 13:00FC Elva (N)Jõhvi FC Phoenix (N)Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
16.05 13:00JK Narva Trans (N)Rakvere JK Tarvas (N)Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
16.05 15:00Saku Sporting II (N)FC Kuressaare (N)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
16.05 17:00Tallinna FC Flora II (N)JK Tabasalu (N) Nike Arena - Jalgpalli 19, 11312 Tallinn
III voor
23.05 13:00JK Tabasalu (N) Saku Sporting II (N)Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
23.05 13:00Jõhvi FC Phoenix (N)Tallinna FC Flora II (N)Jõhvi linnastaadion - Pargi 1, 41537 Jõhvi
23.05 15:00FC Kuressaare (N)JK Narva Trans (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
23.05 15:00JK Tallinna Kalev II (N)FC Elva (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
IV voor
30.05 13:00JK Narva Trans (N)JK Tabasalu (N) Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
30.05 13:00Saku Sporting II (N)Jõhvi FC Phoenix (N)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
30.05 15:00Rakvere JK Tarvas (N)FC Kuressaare (N)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
30.05 17:00Tallinna FC Flora II (N)JK Tallinna Kalev II (N)Nike Arena - Jalgpalli 19, 11312 Tallinn
V voor
06.06 13:00FC Elva (N)Tallinna FC Flora II (N)Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
06.06 13:00JK Tallinna Kalev II (N)Saku Sporting II (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
06.06 13:00Jõhvi FC Phoenix (N)JK Narva Trans (N)Jõhvi linnastaadion - Pargi 1, 41537 Jõhvi
06.06 17:00JK Tabasalu (N) Rakvere JK Tarvas (N)Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
VI voor
20.06 13:00Rakvere JK Tarvas (N)Jõhvi FC Phoenix (N)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
20.06 13:00Saku Sporting II (N)FC Elva (N)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
20.06 15:00FC Kuressaare (N)JK Tabasalu (N) Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
20.06 15:00JK Narva Trans (N)JK Tallinna Kalev II (N)Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
VII voor
18.07 13:00FC Elva (N)JK Narva Trans (N)Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
18.07 13:00JK Tallinna Kalev II (N)Rakvere JK Tarvas (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
18.07 15:00Jõhvi FC Phoenix (N)FC Kuressaare (N)Jõhvi linnastaadion - Pargi 1, 41537 Jõhvi
18.07 17:00Tallinna FC Flora II (N)Saku Sporting II (N)Nike Arena - Jalgpalli 19, 11312 Tallinn
VIII voor
25.07 13:00JK Narva Trans (N)Tallinna FC Flora II (N)Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
25.07 13:00Rakvere JK Tarvas (N)FC Elva (N)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
25.07 13:00JK Tabasalu (N) Jõhvi FC Phoenix (N)Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
25.07 15:00FC Kuressaare (N)JK Tallinna Kalev II (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
IX voor
01.08 13:00JK Tallinna Kalev II (N)JK Tabasalu (N) Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
01.08 13:00Saku Sporting II (N)JK Narva Trans (N)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
01.08 15:00FC Elva (N)FC Kuressaare (N)Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
01.08 17:00Tallinna FC Flora II (N)Rakvere JK Tarvas (N)Nike Arena - Jalgpalli 19, 11312 Tallinn
X voor
08.08 13:00FC Elva (N)JK Tabasalu (N) Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
08.08 13:00JK Tallinna Kalev II (N)Jõhvi FC Phoenix (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
08.08 15:00Tallinna FC Flora II (N)FC Kuressaare (N)Nike Arena - Jalgpalli 19, 11312 Tallinn
08.08 17:00Saku Sporting II (N)Rakvere JK Tarvas (N)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
XI voor
14.08 15:00FC Kuressaare (N)Saku Sporting II (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
15.08 13:00Rakvere JK Tarvas (N)JK Narva Trans (N)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
15.08 13:00Jõhvi FC Phoenix (N)FC Elva (N)Jõhvi linnastaadion - Pargi 1, 41537 Jõhvi
15.08 13:00JK Tabasalu (N) Tallinna FC Flora II (N)Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
XII voor
22.08 13:00FC Elva (N)JK Tallinna Kalev II (N)Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
22.08 13:00Tallinna FC Flora II (N)Jõhvi FC Phoenix (N)Nike Arena - Jalgpalli 19, 11312 Tallinn
22.08 15:00JK Narva Trans (N)FC Kuressaare (N)Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
22.08 17:00Saku Sporting II (N)JK Tabasalu (N) Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
XIII voor
25.08 18:00FC Kuressaare (N)Rakvere JK Tarvas (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
25.08 19:00JK Tallinna Kalev II (N)Tallinna FC Flora II (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
25.08 19:00Jõhvi FC Phoenix (N)Saku Sporting II (N)Jõhvi linnastaadion - Pargi 1, 41537 Jõhvi
26.08 19:00JK Tabasalu (N) JK Narva Trans (N)Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
XIV voor
29.08 13:00JK Narva Trans (N)Jõhvi FC Phoenix (N)Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
29.08 13:00Rakvere JK Tarvas (N)JK Tabasalu (N) Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
29.08 13:00Tallinna FC Flora II (N)FC Elva (N)Nike Arena - Jalgpalli 19, 11312 Tallinn
29.08 17:00Saku Sporting II (N)JK Tallinna Kalev II (N)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
XV voor
05.09 13:00FC Elva (N)Saku Sporting II (N)Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
05.09 13:00JK Tallinna Kalev II (N)JK Narva Trans (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
05.09 13:00Jõhvi FC Phoenix (N)Rakvere JK Tarvas (N)Jõhvi linnastaadion - Pargi 1, 41537 Jõhvi
05.09 15:00JK Tabasalu (N) FC Kuressaare (N)Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
XVI voor
11.09 19:00Saku Sporting II (N)Tallinna FC Flora II (N)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
12.09 13:00JK Narva Trans (N)FC Elva (N)Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
12.09 13:00Rakvere JK Tarvas (N)JK Tallinna Kalev II (N)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
12.09 15:00FC Kuressaare (N)Jõhvi FC Phoenix (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
XVII voor
26.09 13:00FC Elva (N)Rakvere JK Tarvas (N)Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
26.09 13:00Tallinna FC Flora II (N)JK Narva Trans (N)Nike Arena - Jalgpalli 19, 11312 Tallinn
26.09 13:00Jõhvi FC Phoenix (N)JK Tabasalu (N) Jõhvi linnastaadion - Pargi 1, 41537 Jõhvi
26.09 17:00JK Tallinna Kalev II (N)FC Kuressaare (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XVIII voor
10.10 15:00FC Kuressaare (N)FC Elva (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
10.10 15:00JK Narva Trans (N)Saku Sporting II (N)Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
10.10 15:00Rakvere JK Tarvas (N)Tallinna FC Flora II (N)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
10.10 15:00JK Tabasalu (N) JK Tallinna Kalev II (N)Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.