KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2008)
voor
09.03 11:00Valga FC WarriorLasnamäe FC Ajax2 : 0mängu ankeet protokoll
09.03 14:00Kiviõli Tamme AutoFC Kuressaare0 : 1mängu ankeet protokoll
09.03 14:00Paide LinnameeskondRakvere FC Flora3 : 0mängu ankeet protokoll
09.03 14:00Tallinna FC TVMK IITartu JK Tammeka II 2 : 0mängu ankeet protokoll
09.03 17:00Tallinna FC Flora IIFC Levadia II Tallinn2 : 1mängu ankeet protokoll
16.03 14:00FC KuressaareRakvere FC Flora2 : 0mängu ankeet protokoll
16.03 14:00Kiviõli Tamme AutoTallinna FC TVMK II2 : 1mängu ankeet protokoll
16.03 14:00Lasnamäe FC AjaxPaide Linnameeskond0 : 3mängu ankeet protokoll
16.03 14:00Tartu JK Tammeka II Tallinna FC Flora II1 : 1mängu ankeet protokoll
16.03 17:00FC Levadia II TallinnValga FC Warrior8 : 0mängu ankeet protokoll
23.03 11:00Paide LinnameeskondFC Levadia II Tallinn0 : 1mängu ankeet protokoll
23.03 14:00Rakvere FC FloraLasnamäe FC Ajax0 : 5mängu ankeet protokoll
23.03 14:00Tallinna FC TVMK IIFC Kuressaare2 : 5mängu ankeet protokoll
23.03 14:00Valga FC WarriorTartu JK Tammeka II 2 : 0mängu ankeet protokoll
23.03 17:00Tallinna FC Flora IIKiviõli Tamme Auto1 : 0mängu ankeet protokoll
30.03 14:00FC KuressaareLasnamäe FC Ajax2 : 2mängu ankeet protokoll
30.03 14:00Kiviõli Tamme AutoValga FC Warrior2 : 4mängu ankeet protokoll
30.03 14:00Tallinna FC TVMK IITallinna FC Flora II1 : 4mängu ankeet protokoll
30.03 14:00Tartu JK Tammeka II Paide Linnameeskond1 : 1mängu ankeet protokoll
30.03 17:00FC Levadia II TallinnRakvere FC Flora3 : 4mängu ankeet protokoll
06.04 11:00Valga FC WarriorTallinna FC TVMK II0 : 1mängu ankeet protokoll
06.04 14:00Lasnamäe FC AjaxFC Levadia II Tallinn1 : 5mängu ankeet protokoll
06.04 14:00Paide LinnameeskondKiviõli Tamme Auto0 : 0mängu ankeet protokoll
06.04 14:00Rakvere FC FloraTartu JK Tammeka II 2 : 4 protokoll
06.04 17:00Tallinna FC Flora IIFC Kuressaare0 : 1mängu ankeet protokoll
13.04 14:00FC KuressaareFC Levadia II Tallinn6 : 1mängu ankeet protokoll
13.04 14:00Kiviõli Tamme AutoRakvere FC Flora0 : 0mängu ankeet protokoll
13.04 14:00Tallinna FC TVMK IIPaide Linnameeskond0 : 3mängu ankeet protokoll
13.04 14:00Tartu JK Tammeka II Lasnamäe FC Ajax5 : 2mängu ankeet protokoll
13.04 17:00Tallinna FC Flora IIValga FC Warrior1 : 2mängu ankeet protokoll
20.04 14:00Lasnamäe FC AjaxKiviõli Tamme Auto1 : 2mängu ankeet protokoll
20.04 14:00Paide LinnameeskondTallinna FC Flora II0 : 0mängu ankeet protokoll
20.04 14:00Rakvere FC FloraTallinna FC TVMK II2 : 1mängu ankeet protokoll
20.04 14:00Valga FC WarriorFC Kuressaare0 : 0mängu ankeet protokoll
20.04 17:00FC Levadia II TallinnTartu JK Tammeka II 2 : 1mängu ankeet protokoll
27.04 14:00FC KuressaareTartu JK Tammeka II 2 : 0mängu ankeet protokoll
27.04 14:00Kiviõli Tamme AutoFC Levadia II Tallinn1 : 0mängu ankeet protokoll
27.04 14:00Tallinna FC TVMK IILasnamäe FC Ajax2 : 1mängu ankeet protokoll
27.04 14:00Valga FC WarriorPaide Linnameeskond3 : 3mängu ankeet protokoll
27.04 17:00Tallinna FC Flora IIRakvere FC Flora6 : 2mängu ankeet protokoll
04.05 14:00Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Flora II1 : 4mängu ankeet protokoll
04.05 14:00Paide LinnameeskondFC Kuressaare1 : 1mängu ankeet protokoll
04.05 14:00Rakvere FC FloraValga FC Warrior0 : 3mängu ankeet protokoll
04.05 14:00Tartu JK Tammeka II Kiviõli Tamme Auto1 : 1mängu ankeet protokoll
04.05 17:00FC Levadia II TallinnTallinna FC TVMK II2 : 1mängu ankeet protokoll
11.05 14:00FC KuressaarePaide Linnameeskond1 : 1mängu ankeet protokoll
11.05 14:00Kiviõli Tamme AutoTartu JK Tammeka II 1 : 1mängu ankeet protokoll
11.05 14:00Tallinna FC TVMK IIFC Levadia II Tallinn0 : 4mängu ankeet protokoll
11.05 14:00Valga FC WarriorRakvere FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
11.05 17:00Tallinna FC Flora IILasnamäe FC Ajax3 : 0mängu ankeet protokoll
18.05 14:00Lasnamäe FC AjaxTallinna FC TVMK II2 : 2mängu ankeet protokoll
18.05 14:00Tartu JK Tammeka II FC Kuressaare1 : 3mängu ankeet protokoll
18.05 19:00Rakvere FC FloraTallinna FC Flora II0 : 0mängu ankeet protokoll
25.05 14:00Kiviõli Tamme AutoLasnamäe FC Ajax1 : 1mängu ankeet protokoll
25.05 14:00Tallinna FC TVMK IIRakvere FC Flora2 : 4mängu ankeet protokoll
25.05 17:00Tallinna FC Flora IIPaide Linnameeskond0 : 3mängu ankeet protokoll
28.05 18:45FC KuressaareValga FC Warrior1 : 0mängu ankeet protokoll
28.05 18:45Tartu JK Tammeka II FC Levadia II Tallinn0 : 1mängu ankeet protokoll
08.06 14:00Paide LinnameeskondTallinna FC TVMK II2 : 0mängu ankeet protokoll
08.06 14:00Rakvere FC FloraKiviõli Tamme Auto2 : 5mängu ankeet protokoll
08.06 14:00FC Levadia II TallinnFC Kuressaare2 : 3mängu ankeet protokoll
08.06 14:00Valga FC WarriorTallinna FC Flora II0 : 1mängu ankeet protokoll
15.06 14:00FC KuressaareTallinna FC Flora II2 : 0mängu ankeet protokoll
15.06 14:00Kiviõli Tamme AutoPaide Linnameeskond2 : 2mängu ankeet protokoll
15.06 14:00FC Levadia II TallinnLasnamäe FC Ajax4 : 1mängu ankeet protokoll
15.06 14:00Tallinna FC TVMK IIValga FC Warrior3 : 0mängu ankeet protokoll
15.06 14:00Tartu JK Tammeka II Rakvere FC Flora5 : 1mängu ankeet protokoll
18.06 17:00Valga FC WarriorKiviõli Tamme Auto2 : 1mängu ankeet protokoll
18.06 18:45Lasnamäe FC AjaxFC Kuressaare0 : 2mängu ankeet protokoll
18.06 18:45Paide LinnameeskondTartu JK Tammeka II 3 : 0mängu ankeet protokoll
18.06 18:45Rakvere FC FloraFC Levadia II Tallinn1 : 4mängu ankeet protokoll
18.06 20:00Tallinna FC Flora IITallinna FC TVMK II3 : 2mängu ankeet protokoll
22.06 14:00FC KuressaareTallinna FC TVMK II1 : 2mängu ankeet protokoll
22.06 14:00Lasnamäe FC AjaxRakvere FC Flora4 : 4mängu ankeet protokoll
22.06 14:00Tartu JK Tammeka II Valga FC Warrior0 : 0mängu ankeet protokoll
22.06 17:00Kiviõli Tamme AutoTallinna FC Flora II0 : 0mängu ankeet protokoll
22.06 17:00FC Levadia II TallinnPaide Linnameeskond5 : 0mängu ankeet protokoll
02.07 18:45Lasnamäe FC AjaxTartu JK Tammeka II 1 : 4mängu ankeet protokoll
02.07 18:45Paide LinnameeskondValga FC Warrior3 : 0mängu ankeet protokoll
02.07 18:45FC Levadia II TallinnKiviõli Tamme Auto2 : -mängu ankeet protokoll
06.07 17:00Paide LinnameeskondLasnamäe FC Ajax1 : 1mängu ankeet protokoll
06.07 17:00Rakvere FC FloraFC Kuressaare0 : 2mängu ankeet protokoll
06.07 17:00Tallinna FC Flora IITartu JK Tammeka II 6 : 1mängu ankeet protokoll
06.07 19:30Tallinna FC TVMK IIKiviõli Tamme Auto2 : 4mängu ankeet protokoll
06.07 20:00Valga FC WarriorFC Levadia II Tallinn0 : 4mängu ankeet protokoll
13.07 19:30Rakvere FC FloraPaide Linnameeskond0 : 3mängu ankeet protokoll
13.07 19:30FC Levadia II TallinnTallinna FC Flora II1 : 1mängu ankeet protokoll
20.07 17:00Paide LinnameeskondFC Kuressaare0 : 0mängu ankeet protokoll
20.07 17:00Rakvere FC FloraValga FC Warrior2 : 2mängu ankeet protokoll
23.07 18:45FC KuressaareKiviõli Tamme Auto0 : 4mängu ankeet protokoll
23.07 18:45Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Flora II0 : 2mängu ankeet protokoll
23.07 18:45Tartu JK Tammeka II Tallinna FC TVMK II1 : 0mängu ankeet protokoll
23.07 18:45Valga FC WarriorPaide Linnameeskond2 : 0mängu ankeet protokoll
27.07 17:00FC KuressaareTartu JK Tammeka II 3 : 1mängu ankeet protokoll
27.07 17:00Kiviõli Tamme AutoFC Levadia II Tallinn0 : 1mängu ankeet protokoll
27.07 17:00Tallinna FC Flora IIRakvere FC Flora1 : 0mängu ankeet protokoll
27.07 19:30Tallinna FC TVMK IILasnamäe FC Ajax3 : 1mängu ankeet protokoll
03.08 17:00Paide LinnameeskondTallinna FC Flora II1 : 3mängu ankeet protokoll
03.08 17:00Rakvere FC FloraTallinna FC TVMK II1 : 1mängu ankeet protokoll
03.08 17:00FC Levadia II TallinnTartu JK Tammeka II 1 : 1mängu ankeet protokoll
03.08 17:00Valga FC WarriorFC Kuressaare1 : 1mängu ankeet protokoll
03.08 19:30Lasnamäe FC AjaxKiviõli Tamme Auto1 : 1mängu ankeet protokoll
10.08 17:00FC KuressaareFC Levadia II Tallinn0 : 2mängu ankeet protokoll
10.08 17:00Kiviõli Tamme AutoRakvere FC Flora1 : 0mängu ankeet protokoll
10.08 17:00Tallinna FC TVMK IIPaide Linnameeskond2 : 4mängu ankeet protokoll
10.08 17:00Tartu JK Tammeka II Lasnamäe FC Ajax3 : 1mängu ankeet protokoll
10.08 19:30Tallinna FC Flora IIValga FC Warrior1 : 1mängu ankeet protokoll
13.08 18:45Tartu JK Tammeka II Kiviõli Tamme Auto2 : 0mängu ankeet protokoll
17.08 14:00Tallinna FC Flora IIFC Kuressaare4 : 0mängu ankeet protokoll
17.08 17:00Lasnamäe FC AjaxFC Levadia II Tallinn2 : 1mängu ankeet protokoll
17.08 17:00Paide LinnameeskondKiviõli Tamme Auto2 : 3mängu ankeet protokoll
17.08 17:00Rakvere FC FloraTartu JK Tammeka II 2 : 0mängu ankeet protokoll
17.08 17:00Valga FC WarriorTallinna FC TVMK II2 : 0mängu ankeet protokoll
24.08 17:00FC KuressaareLasnamäe FC Ajax1 : 1mängu ankeet protokoll
24.08 17:00Kiviõli Tamme AutoValga FC Warrior1 : 3mängu ankeet protokoll
24.08 17:00FC Levadia II TallinnRakvere FC Flora2 : 0mängu ankeet protokoll
24.08 17:00Tartu JK Tammeka II Paide Linnameeskond1 : 1mängu ankeet protokoll
24.08 19:30Tallinna FC TVMK IITallinna FC Flora II3 : 0mängu ankeet protokoll
27.08 21:00FC Levadia II TallinnTallinna FC TVMK II4 : 1mängu ankeet protokoll
31.08 14:00Tallinna FC Flora IIKiviõli Tamme Auto3 : 2mängu ankeet protokoll
31.08 17:00Paide LinnameeskondFC Levadia II Tallinn0 : 2mängu ankeet protokoll
31.08 17:00Rakvere FC FloraLasnamäe FC Ajax2 : 1mängu ankeet protokoll
31.08 17:00Tallinna FC TVMK IIFC Kuressaare2 : 3mängu ankeet protokoll
14.09 14:00FC KuressaareRakvere FC Flora0 : 1mängu ankeet protokoll
14.09 14:00Kiviõli Tamme AutoTallinna FC TVMK II5 : 3mängu ankeet protokoll
14.09 14:00Lasnamäe FC AjaxPaide Linnameeskond0 : 2mängu ankeet protokoll
17.09 17:00Kiviõli Tamme AutoFC Kuressaare1 : 0mängu ankeet protokoll
17.09 17:00Paide LinnameeskondRakvere FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
17.09 17:00Tallinna FC Flora IIFC Levadia II Tallinn0 : 0mängu ankeet protokoll
17.09 18:45Tallinna FC TVMK IITartu JK Tammeka II 2 : 2mängu ankeet protokoll
17.09 20:00Valga FC WarriorLasnamäe FC Ajax3 : 2mängu ankeet protokoll
21.09 14:00FC KuressaareKiviõli Tamme Auto5 : 0mängu ankeet protokoll
21.09 14:00Lasnamäe FC AjaxValga FC Warrior- : 1mängu ankeet protokoll
21.09 14:00Tartu JK Tammeka II Tallinna FC TVMK II2 : 4mängu ankeet protokoll
21.09 17:00Rakvere FC FloraPaide Linnameeskond3 : 3mängu ankeet protokoll
21.09 17:00FC Levadia II TallinnTallinna FC Flora II0 : 0mängu ankeet protokoll
28.09 14:00Paide LinnameeskondLasnamäe FC Ajax3 : 1mängu ankeet protokoll
28.09 14:00Rakvere FC FloraFC Kuressaare0 : 4mängu ankeet protokoll
28.09 14:00Tallinna FC TVMK IIKiviõli Tamme Auto2 : 5mängu ankeet protokoll
28.09 14:00Valga FC WarriorFC Levadia II Tallinn1 : 0mängu ankeet protokoll
28.09 17:00Tallinna FC Flora IITartu JK Tammeka II 2 : 1mängu ankeet protokoll
01.10 17:00FC KuressaareTallinna FC TVMK II8 : 0mängu ankeet protokoll
01.10 17:00Kiviõli Tamme AutoTallinna FC Flora II0 : 3mängu ankeet protokoll
01.10 17:00Lasnamäe FC AjaxRakvere FC Flora4 : 3mängu ankeet protokoll
01.10 18:45FC Levadia II TallinnPaide Linnameeskond1 : 0mängu ankeet protokoll
01.10 18:45Tartu JK Tammeka II Valga FC Warrior1 : 3mängu ankeet protokoll
05.10 14:00Lasnamäe FC AjaxFC Kuressaare0 : 0mängu ankeet protokoll
05.10 14:00Valga FC WarriorKiviõli Tamme Auto1 : 1mängu ankeet protokoll
15.10 15:00Tallinna FC Flora IITallinna FC TVMK II1 : 3mängu ankeet protokoll
15.10 16:15Paide LinnameeskondTartu JK Tammeka II 1 : 3mängu ankeet protokoll
15.10 16:15Rakvere FC FloraFC Levadia II Tallinn1 : 5mängu ankeet protokoll
15.10 18:00Lasnamäe FC AjaxValga FC Warrior1 : 1mängu ankeet protokoll
19.10 14:00FC KuressaareTallinna FC Flora II3 : 0mängu ankeet protokoll
19.10 14:00Kiviõli Tamme AutoPaide Linnameeskond1 : 1mängu ankeet protokoll
19.10 14:00Tallinna FC TVMK IIValga FC Warrior4 : 2mängu ankeet protokoll
19.10 17:00FC Levadia II TallinnLasnamäe FC Ajax4 : 1mängu ankeet protokoll
19.10 17:00Tartu JK Tammeka II Rakvere FC Flora2 : 1mängu ankeet protokoll
22.10 18:45FC Levadia II TallinnValga FC Warrior2 : 0mängu ankeet protokoll
22.10 18:45Tartu JK Tammeka II Tallinna FC Flora II0 : 4mängu ankeet protokoll
26.10 14:00Lasnamäe FC AjaxTartu JK Tammeka II 4 : 2mängu ankeet protokoll
26.10 14:00Paide LinnameeskondTallinna FC TVMK II3 : 1mängu ankeet protokoll
26.10 14:00Rakvere FC FloraKiviõli Tamme Auto1 : 1mängu ankeet protokoll
26.10 14:00Valga FC WarriorTallinna FC Flora II0 : 2mängu ankeet protokoll
26.10 17:00FC Levadia II TallinnFC Kuressaare0 : 0mängu ankeet protokoll
29.10 18:45Valga FC WarriorTartu JK Tammeka II 1 : 1mängu ankeet protokoll
02.11 14:00FC KuressaareValga FC Warrior3 : 2mängu ankeet protokoll
02.11 14:00Kiviõli Tamme AutoLasnamäe FC Ajax1 : 4mängu ankeet protokoll
02.11 14:00Tallinna FC TVMK IIRakvere FC Flora1 : 8mängu ankeet protokoll
02.11 14:00Tartu JK Tammeka II FC Levadia II Tallinn1 : 1mängu ankeet protokoll
02.11 17:00Tallinna FC Flora IIPaide Linnameeskond2 : 3mängu ankeet protokoll
09.11 13:00Lasnamäe FC AjaxTallinna FC TVMK II6 : 0mängu ankeet protokoll
09.11 13:00Paide LinnameeskondValga FC Warrior2 : 1mängu ankeet protokoll
09.11 13:00Rakvere FC FloraTallinna FC Flora II2 : 1mängu ankeet protokoll
09.11 13:00Tartu JK Tammeka II FC Kuressaare4 : 0mängu ankeet protokoll
09.11 17:00FC Levadia II TallinnKiviõli Tamme Auto6 : 1mängu ankeet protokoll
16.11 13:00FC KuressaarePaide Linnameeskond1 : 0mängu ankeet protokoll
16.11 13:00Kiviõli Tamme AutoTartu JK Tammeka II 1 : 7mängu ankeet protokoll
16.11 13:00Tallinna FC TVMK IIFC Levadia II Tallinn2 : 1mängu ankeet protokoll
16.11 13:00Valga FC WarriorRakvere FC Flora1 : 0mängu ankeet protokoll
16.11 17:00Tallinna FC Flora IILasnamäe FC Ajax0 : 4mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.