KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2009)
I voor
08.03 14:00Kiviõli Tamme AutoFC Levadia II Tallinn1 : 1mängu ankeet protokoll
08.03 14:00Pärnu JK VaprusLasnamäe FC Ajax1 : 1mängu ankeet protokoll
08.03 14:00Tallinna JK LegionFC Lootus Alutaguse0 : 1mängu ankeet protokoll
08.03 14:00Viljandi JK Tulevik IIRakvere FC Flora4 : 3mängu ankeet protokoll
08.03 17:00Tallinna FC Flora IIValga FC Warrior- : 1mängu ankeet protokoll
II voor
15.03 14:00Rakvere FC FloraTallinna JK Legion3 : 4mängu ankeet protokoll
15.03 14:00FC Levadia II TallinnFC Lootus Alutaguse0 : 0mängu ankeet protokoll
15.03 14:00Valga FC WarriorViljandi JK Tulevik II3 : 2mängu ankeet protokoll
15.03 17:00Kiviõli Tamme AutoPärnu JK Vaprus4 : 3mängu ankeet protokoll
15.03 18:00Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Flora II1 : 1mängu ankeet protokoll
III voor
18.03 18:45FC Lootus AlutaguseRakvere FC Flora2 : 1mängu ankeet protokoll
18.03 18:45Pärnu JK VaprusFC Levadia II Tallinn1 : 1mängu ankeet protokoll
18.03 18:45Tallinna FC Flora IIKiviõli Tamme Auto0 : 2mängu ankeet protokoll
18.03 18:45Tallinna JK LegionValga FC Warrior6 : 2mängu ankeet protokoll
18.03 18:45Viljandi JK Tulevik IILasnamäe FC Ajax4 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
22.03 14:00Kiviõli Tamme AutoViljandi JK Tulevik II4 : 0mängu ankeet protokoll
22.03 14:00FC Levadia II TallinnRakvere FC Flora5 : 0mängu ankeet protokoll
22.03 14:00Valga FC WarriorFC Lootus Alutaguse1 : 0mängu ankeet protokoll
22.03 17:00Pärnu JK VaprusTallinna FC Flora II0 : 2mängu ankeet protokoll
22.03 18:00Lasnamäe FC AjaxTallinna JK Legion1 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
05.04 14:00FC Lootus AlutaguseLasnamäe FC Ajax3 : 2mängu ankeet protokoll
05.04 14:00Rakvere FC FloraValga FC Warrior1 : 0mängu ankeet protokoll
05.04 14:00Tallinna JK LegionKiviõli Tamme Auto3 : 3mängu ankeet protokoll
05.04 14:00Viljandi JK Tulevik IIPärnu JK Vaprus1 : 4mängu ankeet protokoll
05.04 17:00Tallinna FC Flora IIFC Levadia II Tallinn0 : 0mängu ankeet protokoll
VI voor
12.04 14:00Kiviõli Tamme AutoFC Lootus Alutaguse1 : 3mängu ankeet protokoll
12.04 14:00Lasnamäe FC AjaxRakvere FC Flora- : 2mängu ankeet protokoll
12.04 14:00Pärnu JK VaprusTallinna JK Legion2 : 1mängu ankeet protokoll
12.04 14:00Tallinna FC Flora IIViljandi JK Tulevik II1 : 2mängu ankeet protokoll
12.04 17:00FC Levadia II TallinnValga FC Warrior2 : 1mängu ankeet protokoll
VII voor
19.04 14:00FC Lootus AlutagusePärnu JK Vaprus2 : 0mängu ankeet protokoll
19.04 14:00Rakvere FC FloraKiviõli Tamme Auto2 : 1mängu ankeet protokoll
19.04 14:00Valga FC WarriorLasnamäe FC Ajax2 : 0mängu ankeet protokoll
19.04 14:00Viljandi JK Tulevik IIFC Levadia II Tallinn2 : 2mängu ankeet protokoll
19.04 17:00Tallinna JK LegionTallinna FC Flora II4 : 2mängu ankeet protokoll
VIII voor
26.04 14:00Pärnu JK VaprusRakvere FC Flora2 : 1mängu ankeet protokoll
26.04 14:00Tallinna FC Flora IIFC Lootus Alutaguse0 : 0mängu ankeet protokoll
26.04 14:00FC Levadia II TallinnLasnamäe FC Ajax7 : 0mängu ankeet protokoll
26.04 14:00Viljandi JK Tulevik IITallinna JK Legion3 : 1mängu ankeet protokoll
13.05 18:45Kiviõli Tamme AutoValga FC Warrior0 : 1mängu ankeet protokoll
IX voor
03.05 14:00FC Lootus AlutaguseViljandi JK Tulevik II4 : 1mängu ankeet protokoll
03.05 14:00Lasnamäe FC AjaxKiviõli Tamme Auto7 : 3mängu ankeet protokoll
03.05 14:00Valga FC WarriorPärnu JK Vaprus1 : 3mängu ankeet protokoll
03.05 17:00Tallinna JK LegionFC Levadia II Tallinn0 : 6mängu ankeet protokoll
13.05 18:45Rakvere FC FloraTallinna FC Flora II0 : 2mängu ankeet protokoll
X voor
10.05 14:00Kiviõli Tamme AutoLasnamäe FC Ajax4 : 1mängu ankeet protokoll
10.05 14:00Pärnu JK VaprusValga FC Warrior0 : 2mängu ankeet protokoll
10.05 14:00Tallinna FC Flora IIRakvere FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
10.05 14:00Viljandi JK Tulevik IIFC Lootus Alutaguse1 : 2mängu ankeet protokoll
10.05 17:00FC Levadia II TallinnTallinna JK Legion1 : 1mängu ankeet protokoll
XI voor
17.05 14:00FC Lootus AlutaguseTallinna FC Flora II5 : 1mängu ankeet protokoll
17.05 14:00Rakvere FC FloraPärnu JK Vaprus1 : 5mängu ankeet protokoll
17.05 14:00Tallinna JK LegionViljandi JK Tulevik II3 : 1mängu ankeet protokoll
17.05 14:00Valga FC WarriorKiviõli Tamme Auto5 : 0mängu ankeet protokoll
17.05 17:00Lasnamäe FC AjaxFC Levadia II Tallinn0 : 4mängu ankeet protokoll
XII voor
24.05 14:00Kiviõli Tamme AutoRakvere FC Flora5 : 0mängu ankeet protokoll
24.05 14:00Lasnamäe FC AjaxValga FC Warrior2 : 1mängu ankeet protokoll
24.05 14:00Pärnu JK VaprusFC Lootus Alutaguse1 : 0mängu ankeet protokoll
24.05 14:00FC Levadia II TallinnViljandi JK Tulevik II4 : 0mängu ankeet protokoll
24.05 17:00Tallinna FC Flora IITallinna JK Legion4 : 2mängu ankeet protokoll
XIII voor
27.05 18:00FC Lootus AlutaguseKiviõli Tamme Auto2 : 4mängu ankeet protokoll
27.05 18:00Rakvere FC FloraLasnamäe FC Ajax1 : 3mängu ankeet protokoll
27.05 18:00Tallinna JK LegionPärnu JK Vaprus5 : 1mängu ankeet protokoll
27.05 18:00Viljandi JK Tulevik IITallinna FC Flora II2 : 1mängu ankeet protokoll
27.05 18:45Valga FC WarriorFC Levadia II Tallinn0 : 12mängu ankeet protokoll
XIV voor
31.05 17:00Kiviõli Tamme AutoTallinna JK Legion3 : 0mängu ankeet protokoll
31.05 17:00Lasnamäe FC AjaxFC Lootus Alutaguse1 : 2mängu ankeet protokoll
31.05 17:00Pärnu JK VaprusViljandi JK Tulevik II1 : 1mängu ankeet protokoll
31.05 17:00Valga FC WarriorRakvere FC Flora2 : 4mängu ankeet protokoll
31.05 19:30FC Levadia II TallinnTallinna FC Flora II4 : 0mängu ankeet protokoll
XV voor
14.06 17:00FC Lootus AlutaguseValga FC Warrior3 : 1mängu ankeet protokoll
14.06 17:00Rakvere FC FloraFC Levadia II Tallinn0 : 2mängu ankeet protokoll
14.06 17:00Tallinna FC Flora IIPärnu JK Vaprus0 : 3mängu ankeet protokoll
14.06 17:00Viljandi JK Tulevik IIKiviõli Tamme Auto0 : 1mängu ankeet protokoll
14.06 19:30Tallinna JK LegionLasnamäe FC Ajax1 : 1mängu ankeet protokoll
XVI voor
17.06 18:45Kiviõli Tamme AutoTallinna FC Flora II1 : 0mängu ankeet protokoll
17.06 18:45Lasnamäe FC AjaxViljandi JK Tulevik II3 : 0mängu ankeet protokoll
17.06 18:45Rakvere FC FloraFC Lootus Alutaguse2 : 4mängu ankeet protokoll
17.06 18:45FC Levadia II TallinnPärnu JK Vaprus2 : 0mängu ankeet protokoll
17.06 18:45Valga FC WarriorTallinna JK Legion2 : 1mängu ankeet protokoll
XVII voor
21.06 17:00FC Lootus AlutaguseFC Levadia II Tallinn0 : 2mängu ankeet protokoll
21.06 17:00Pärnu JK VaprusKiviõli Tamme Auto3 : 2mängu ankeet protokoll
21.06 17:00Tallinna JK LegionRakvere FC Flora3 : 1mängu ankeet protokoll
21.06 17:00Viljandi JK Tulevik IIValga FC Warrior0 : 0mängu ankeet protokoll
21.06 19:30Tallinna FC Flora IILasnamäe FC Ajax0 : 1mängu ankeet protokoll
XVIII voor
05.07 17:00FC Lootus AlutaguseTallinna JK Legion- : 2mängu ankeet protokoll
05.07 17:00Lasnamäe FC AjaxPärnu JK Vaprus4 : 0mängu ankeet protokoll
05.07 17:00Rakvere FC FloraViljandi JK Tulevik II1 : 3mängu ankeet protokoll
05.07 17:00Valga FC WarriorTallinna FC Flora II3 : 0mängu ankeet protokoll
05.07 19:30FC Levadia II TallinnKiviõli Tamme Auto2 : 4mängu ankeet protokoll
XIX voor
12.07 17:00FC Lootus AlutaguseViljandi JK Tulevik II4 : 1mängu ankeet protokoll
12.07 17:00Lasnamäe FC AjaxKiviõli Tamme Auto4 : 1mängu ankeet protokoll
12.07 17:00Rakvere FC FloraTallinna FC Flora II1 : 0mängu ankeet protokoll
12.07 17:00Valga FC WarriorPärnu JK Vaprus1 : 1mängu ankeet protokoll
12.07 19:30Tallinna JK LegionFC Levadia II Tallinn0 : 1mängu ankeet protokoll
XX voor
19.07 17:00Kiviõli Tamme AutoValga FC Warrior0 : 1mängu ankeet protokoll
19.07 17:00Pärnu JK VaprusRakvere FC Flora3 : 3mängu ankeet protokoll
19.07 17:00Tallinna FC Flora IIFC Lootus Alutaguse0 : 3mängu ankeet protokoll
19.07 17:00Viljandi JK Tulevik IITallinna JK Legion0 : 1mängu ankeet protokoll
19.07 19:30FC Levadia II TallinnLasnamäe FC Ajax1 : 0mängu ankeet protokoll
XXI voor
26.07 17:00FC Lootus AlutagusePärnu JK Vaprus4 : 2mängu ankeet protokoll
26.07 17:00Rakvere FC FloraKiviõli Tamme Auto0 : 6mängu ankeet protokoll
26.07 17:00Valga FC WarriorLasnamäe FC Ajax1 : 2mängu ankeet protokoll
26.07 17:00Viljandi JK Tulevik IIFC Levadia II Tallinn0 : 3mängu ankeet protokoll
26.07 19:30Tallinna JK LegionTallinna FC Flora II0 : 1mängu ankeet protokoll
XXII voor
02.08 17:00Kiviõli Tamme AutoFC Lootus Alutaguse1 : 6mängu ankeet protokoll
02.08 17:00Lasnamäe FC AjaxRakvere FC Flora3 : 1mängu ankeet protokoll
02.08 17:00Pärnu JK VaprusTallinna JK Legion3 : 4mängu ankeet protokoll
02.08 17:00Tallinna FC Flora IIViljandi JK Tulevik II0 : 1mängu ankeet protokoll
02.08 19:30FC Levadia II TallinnValga FC Warrior2 : 1mängu ankeet protokoll
XXIII voor
09.08 17:00FC Lootus AlutaguseLasnamäe FC Ajax2 : 1mängu ankeet protokoll
09.08 17:00Rakvere FC FloraValga FC Warrior1 : 3mängu ankeet protokoll
09.08 17:00Tallinna JK LegionKiviõli Tamme Auto2 : 3mängu ankeet protokoll
09.08 17:00Viljandi JK Tulevik IIPärnu JK Vaprus2 : 8mängu ankeet protokoll
09.08 19:30Tallinna FC Flora IIFC Levadia II Tallinn1 : 1mängu ankeet protokoll
XXIV voor
16.08 17:00Kiviõli Tamme AutoViljandi JK Tulevik II3 : 1mängu ankeet protokoll
16.08 17:00Pärnu JK VaprusTallinna FC Flora II0 : 1mängu ankeet protokoll
16.08 17:00FC Levadia II TallinnRakvere FC Flora5 : 0mängu ankeet protokoll
16.08 17:00Valga FC WarriorFC Lootus Alutaguse0 : 3mängu ankeet protokoll
16.08 19:30Lasnamäe FC AjaxTallinna JK Legion4 : 1mängu ankeet protokoll
XXV voor
23.08 17:00FC Lootus AlutaguseRakvere FC Flora7 : 2mängu ankeet protokoll
23.08 17:00Tallinna FC Flora IIKiviõli Tamme Auto3 : 0mängu ankeet protokoll
23.08 17:00Viljandi JK Tulevik IILasnamäe FC Ajax0 : 3mängu ankeet protokoll
23.08 19:30Tallinna JK LegionValga FC Warrior2 : 4mängu ankeet protokoll
24.08 18:45Pärnu JK VaprusFC Levadia II Tallinn1 : 2mängu ankeet protokoll
XXVI voor
30.08 17:00Kiviõli Tamme AutoPärnu JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
30.08 17:00Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Flora II5 : 0mängu ankeet protokoll
30.08 17:00Rakvere FC FloraTallinna JK Legion3 : 1mängu ankeet protokoll
30.08 17:00FC Levadia II TallinnFC Lootus Alutaguse1 : 0mängu ankeet protokoll
30.08 19:30Valga FC WarriorViljandi JK Tulevik II2 : 5mängu ankeet protokoll
XXVII voor
13.09 14:00Kiviõli Tamme AutoFC Levadia II Tallinn0 : 2mängu ankeet protokoll
13.09 14:00Pärnu JK VaprusLasnamäe FC Ajax1 : 2mängu ankeet protokoll
13.09 14:00Tallinna JK LegionFC Lootus Alutaguse1 : 2mängu ankeet protokoll
13.09 14:00Viljandi JK Tulevik IIRakvere FC Flora2 : 2mängu ankeet protokoll
13.09 17:00Tallinna FC Flora IIValga FC Warrior0 : 1mängu ankeet protokoll
XXVIII voor
20.09 14:00FC Lootus AlutaguseTallinna JK Legion3 : 1mängu ankeet protokoll
20.09 14:00Lasnamäe FC AjaxPärnu JK Vaprus4 : 0mängu ankeet protokoll
20.09 14:00Valga FC WarriorTallinna FC Flora II2 : 1mängu ankeet protokoll
20.09 17:00Rakvere FC FloraViljandi JK Tulevik II0 : 2mängu ankeet protokoll
20.09 17:00FC Levadia II TallinnKiviõli Tamme Auto4 : 0mängu ankeet protokoll
XXIX voor
27.09 14:00Pärnu JK VaprusKiviõli Tamme Auto3 : 4mängu ankeet protokoll
27.09 14:00Tallinna JK LegionRakvere FC Flora3 : 0mängu ankeet protokoll
27.09 14:00Viljandi JK Tulevik IIValga FC Warrior0 : 2mängu ankeet protokoll
27.09 17:00Tallinna FC Flora IILasnamäe FC Ajax1 : 3mängu ankeet protokoll
30.09 17:00FC Lootus AlutaguseFC Levadia II Tallinn3 : 1mängu ankeet protokoll
XXX voor
04.10 14:00Kiviõli Tamme AutoTallinna FC Flora II4 : 0mängu ankeet protokoll
04.10 14:00Lasnamäe FC AjaxViljandi JK Tulevik II3 : 0mängu ankeet protokoll
04.10 14:00Rakvere FC FloraFC Lootus Alutaguse0 : 5mängu ankeet protokoll
04.10 14:00Valga FC WarriorTallinna JK Legion7 : 2mängu ankeet protokoll
04.10 17:00FC Levadia II TallinnPärnu JK Vaprus4 : 0mängu ankeet protokoll
XXXI voor
18.10 14:00FC Lootus AlutaguseValga FC Warrior2 : 3mängu ankeet protokoll
18.10 14:00Rakvere FC FloraFC Levadia II Tallinn2 : 3mängu ankeet protokoll
18.10 14:00Tallinna FC Flora IIPärnu JK Vaprus4 : 2mängu ankeet protokoll
18.10 14:00Viljandi JK Tulevik IIKiviõli Tamme Auto1 : 2mängu ankeet protokoll
18.10 17:00Tallinna JK LegionLasnamäe FC Ajax0 : 3mängu ankeet protokoll
XXXII voor
25.10 14:00Kiviõli Tamme AutoTallinna JK Legion0 : 2mängu ankeet protokoll
25.10 14:00Lasnamäe FC AjaxFC Lootus Alutaguse2 : 0mängu ankeet protokoll
25.10 14:00Pärnu JK VaprusViljandi JK Tulevik II3 : 3mängu ankeet protokoll
25.10 14:00Valga FC WarriorRakvere FC Flora4 : 1mängu ankeet protokoll
25.10 17:00FC Levadia II TallinnTallinna FC Flora II1 : 1mängu ankeet protokoll
XXXIII voor
01.11 13:00FC Lootus AlutaguseKiviõli Tamme Auto4 : 1mängu ankeet protokoll
01.11 13:00Rakvere FC FloraLasnamäe FC Ajax2 : 3mängu ankeet protokoll
01.11 13:00Valga FC WarriorFC Levadia II Tallinn0 : 2mängu ankeet protokoll
01.11 13:00Viljandi JK Tulevik IITallinna FC Flora II1 : 0mängu ankeet protokoll
01.11 17:00Tallinna JK LegionPärnu JK Vaprus2 : 1mängu ankeet protokoll
XXXIV voor
04.11 18:00Kiviõli Tamme AutoRakvere FC Flora4 : 1mängu ankeet protokoll
04.11 18:00Lasnamäe FC AjaxValga FC Warrior0 : 2mängu ankeet protokoll
04.11 18:00Pärnu JK VaprusFC Lootus Alutaguse4 : 1mängu ankeet protokoll
04.11 18:00Tallinna FC Flora IITallinna JK Legion0 : 1mängu ankeet protokoll
04.11 18:00FC Levadia II TallinnViljandi JK Tulevik II1 : 0mängu ankeet protokoll
XXXV voor
08.11 13:00FC Lootus AlutaguseTallinna FC Flora II3 : 4mängu ankeet protokoll
08.11 13:00Rakvere FC FloraPärnu JK Vaprus2 : -mängu ankeet protokoll
08.11 13:00Tallinna JK LegionViljandi JK Tulevik II1 : 1mängu ankeet protokoll
08.11 13:00Valga FC WarriorKiviõli Tamme Auto4 : 3mängu ankeet protokoll
08.11 17:00Lasnamäe FC AjaxFC Levadia II Tallinn1 : 2mängu ankeet protokoll
XXXVI voor
11.11 18:00Kiviõli Tamme AutoLasnamäe FC Ajax1 : 4mängu ankeet protokoll
11.11 18:00Pärnu JK VaprusValga FC Warrior0 : 2mängu ankeet protokoll
11.11 18:00Tallinna FC Flora IIRakvere FC Flora4 : 2mängu ankeet protokoll
11.11 18:00FC Levadia II TallinnTallinna JK Legion3 : 1mängu ankeet protokoll
11.11 18:00Viljandi JK Tulevik IIFC Lootus Alutaguse2 : 3mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.