KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2010)
I voor
10.03 18:45JK Tallinna KalevValga FC Warrior4 : 1mängu ankeet protokoll
10.03 18:45Jõhvi JK OrbiitPärnu JK Vaprus0 : 0mängu ankeet protokoll
10.03 18:45Rakvere FC FloraKiviõli Tamme Auto2 : -mängu ankeet protokoll
10.03 18:45Tallinna FC Flora IIFC Levadia II Tallinn1 : 0mängu ankeet protokoll
10.03 18:45Tallinna JK LegionLasnamäe FC Ajax1 : 2mängu ankeet protokoll
II voor
14.03 14:00JK Tallinna KalevJõhvi JK Orbiit1 : 0mängu ankeet protokoll
14.03 14:00Kiviõli Tamme AutoTallinna FC Flora II2 : 2mängu ankeet protokoll
14.03 14:00Lasnamäe FC AjaxRakvere FC Flora3 : 2mängu ankeet protokoll
14.03 14:00Pärnu JK VaprusTallinna JK Legion2 : 3mängu ankeet protokoll
14.03 17:00Valga FC WarriorFC Levadia II Tallinn0 : 3mängu ankeet protokoll
III voor
21.03 14:00Jõhvi JK OrbiitValga FC Warrior0 : 2mängu ankeet protokoll
21.03 14:00Rakvere FC FloraPärnu JK Vaprus1 : 4mängu ankeet protokoll
21.03 14:00Tallinna FC Flora IILasnamäe FC Ajax0 : 0mängu ankeet protokoll
21.03 14:00Tallinna JK LegionJK Tallinna Kalev1 : 4mängu ankeet protokoll
21.03 17:00FC Levadia II TallinnKiviõli Tamme Auto3 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
24.03 18:45JK Tallinna KalevRakvere FC Flora1 : 0mängu ankeet protokoll
24.03 18:45Jõhvi JK OrbiitTallinna JK Legion0 : 1mängu ankeet protokoll
24.03 18:45Lasnamäe FC AjaxFC Levadia II Tallinn2 : 2mängu ankeet protokoll
24.03 18:45Pärnu JK VaprusTallinna FC Flora II3 : 1mängu ankeet protokoll
24.03 18:45Valga FC WarriorKiviõli Tamme Auto0 : 4mängu ankeet protokoll
V voor
28.03 14:00Kiviõli Tamme AutoLasnamäe FC Ajax3 : 3mängu ankeet protokoll
28.03 14:00Rakvere FC FloraJõhvi JK Orbiit0 : 2mängu ankeet protokoll
28.03 14:00FC Levadia II TallinnPärnu JK Vaprus2 : 0mängu ankeet protokoll
28.03 14:00Tallinna JK LegionValga FC Warrior3 : 0mängu ankeet protokoll
28.03 17:00Tallinna FC Flora IIJK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
VI voor
04.04 14:00JK Tallinna KalevFC Levadia II Tallinn0 : 2mängu ankeet protokoll
04.04 14:00Jõhvi JK OrbiitTallinna FC Flora II2 : 1mängu ankeet protokoll
04.04 14:00Pärnu JK VaprusKiviõli Tamme Auto2 : 2mängu ankeet protokoll
04.04 14:00Tallinna JK LegionRakvere FC Flora8 : 0mängu ankeet protokoll
04.04 17:00Valga FC WarriorLasnamäe FC Ajax0 : 3mängu ankeet protokoll
VII voor
11.04 14:00Rakvere FC FloraValga FC Warrior0 : 0mängu ankeet protokoll
11.04 14:00Tallinna FC Flora IITallinna JK Legion1 : 1mängu ankeet protokoll
11.04 14:00FC Levadia II TallinnJõhvi JK Orbiit1 : 1mängu ankeet protokoll
11.04 17:00Kiviõli Tamme AutoJK Tallinna Kalev1 : 3mängu ankeet protokoll
11.04 17:00Lasnamäe FC AjaxPärnu JK Vaprus1 : 0mängu ankeet protokoll
VIII voor
18.04 14:00Jõhvi JK OrbiitKiviõli Tamme Auto0 : 3mängu ankeet protokoll
18.04 14:00Rakvere FC FloraTallinna FC Flora II1 : 6mängu ankeet protokoll
18.04 14:00Tallinna JK LegionFC Levadia II Tallinn0 : 2mängu ankeet protokoll
18.04 14:00Valga FC WarriorPärnu JK Vaprus0 : 3mängu ankeet protokoll
18.04 17:00JK Tallinna KalevLasnamäe FC Ajax1 : 1mängu ankeet protokoll
IX voor
25.04 14:00Lasnamäe FC AjaxJõhvi JK Orbiit3 : 0mängu ankeet protokoll
25.04 14:00Pärnu JK VaprusJK Tallinna Kalev2 : 2mängu ankeet protokoll
25.04 14:00Tallinna FC Flora IIValga FC Warrior0 : 0mängu ankeet protokoll
25.04 17:00Kiviõli Tamme AutoTallinna JK Legion3 : 1mängu ankeet protokoll
25.04 17:00FC Levadia II TallinnRakvere FC Flora6 : 0mängu ankeet protokoll
X voor
02.05 13:00Jõhvi JK OrbiitLasnamäe FC Ajax0 : 3mängu ankeet protokoll
02.05 14:00JK Tallinna KalevPärnu JK Vaprus4 : 0mängu ankeet protokoll
02.05 14:00Rakvere FC FloraFC Levadia II Tallinn0 : 4mängu ankeet protokoll
02.05 14:00Tallinna JK LegionKiviõli Tamme Auto0 : 2mängu ankeet protokoll
02.05 17:00Valga FC WarriorTallinna FC Flora II0 : 2mängu ankeet protokoll
XI voor
09.05 14:00Kiviõli Tamme AutoJõhvi JK Orbiit3 : 1mängu ankeet protokoll
09.05 14:00Pärnu JK VaprusValga FC Warrior1 : 1mängu ankeet protokoll
09.05 14:00Tallinna FC Flora IIRakvere FC Flora6 : 2mängu ankeet protokoll
09.05 14:00FC Levadia II TallinnTallinna JK Legion4 : 0mängu ankeet protokoll
09.05 17:00Lasnamäe FC AjaxJK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
XII voor
16.05 14:00JK Tallinna KalevKiviõli Tamme Auto4 : 3mängu ankeet protokoll
16.05 14:00Jõhvi JK OrbiitFC Levadia II Tallinn0 : 1mängu ankeet protokoll
16.05 14:00Pärnu JK VaprusLasnamäe FC Ajax0 : 0mängu ankeet protokoll
16.05 14:00Tallinna JK LegionTallinna FC Flora II1 : 3mängu ankeet protokoll
16.05 17:00Valga FC WarriorRakvere FC Flora4 : 0mängu ankeet protokoll
XIII voor
30.05 14:00Kiviõli Tamme AutoPärnu JK Vaprus4 : 3mängu ankeet protokoll
30.05 14:00Lasnamäe FC AjaxValga FC Warrior6 : 0mängu ankeet protokoll
30.05 14:00Rakvere FC FloraTallinna JK Legion3 : 4mängu ankeet protokoll
30.05 14:00Tallinna FC Flora IIJõhvi JK Orbiit3 : 1mängu ankeet protokoll
30.05 17:00FC Levadia II TallinnJK Tallinna Kalev3 : 0mängu ankeet protokoll
XIV voor
02.06 18:00Jõhvi JK OrbiitRakvere FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
02.06 18:45JK Tallinna KalevTallinna FC Flora II2 : 3mängu ankeet protokoll
02.06 18:45Lasnamäe FC AjaxKiviõli Tamme Auto3 : 2mängu ankeet protokoll
02.06 18:45Pärnu JK VaprusFC Levadia II Tallinn0 : 1mängu ankeet protokoll
02.06 18:45Valga FC WarriorTallinna JK Legion2 : 2mängu ankeet protokoll
XV voor
06.06 17:00Kiviõli Tamme AutoValga FC Warrior3 : 2mängu ankeet protokoll
06.06 17:00Rakvere FC FloraJK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
06.06 17:00FC Levadia II TallinnLasnamäe FC Ajax2 : 0mängu ankeet protokoll
06.06 17:00Tallinna JK LegionJõhvi JK Orbiit1 : 0mängu ankeet protokoll
06.06 19:30Tallinna FC Flora IIPärnu JK Vaprus2 : 0mängu ankeet protokoll
XVI voor
13.06 19:15JK Tallinna KalevTallinna JK Legion3 : 0mängu ankeet protokoll
13.06 19:15Kiviõli Tamme AutoFC Levadia II Tallinn1 : 4mängu ankeet protokoll
13.06 19:15Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Flora II2 : 1mängu ankeet protokoll
13.06 19:15Pärnu JK VaprusRakvere FC Flora3 : 1mängu ankeet protokoll
13.06 19:15Valga FC WarriorJõhvi JK Orbiit1 : 2mängu ankeet protokoll
XVII voor
16.06 19:15Jõhvi JK OrbiitJK Tallinna Kalev1 : 2mängu ankeet protokoll
16.06 19:15Rakvere FC FloraLasnamäe FC Ajax0 : 0mängu ankeet protokoll
16.06 19:15Tallinna FC Flora IIKiviõli Tamme Auto0 : 0mängu ankeet protokoll
16.06 19:15FC Levadia II TallinnValga FC Warrior4 : 0mängu ankeet protokoll
16.06 19:15Tallinna JK LegionPärnu JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
XVIII voor
30.06 18:45Kiviõli Tamme AutoRakvere FC Flora3 : 0mängu ankeet protokoll
30.06 18:45Lasnamäe FC AjaxTallinna JK Legion1 : 0mängu ankeet protokoll
30.06 18:45Pärnu JK VaprusJõhvi JK Orbiit5 : 0mängu ankeet protokoll
30.06 18:45FC Levadia II TallinnTallinna FC Flora II0 : 1mängu ankeet protokoll
30.06 18:45Valga FC WarriorJK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
XIX voor
04.07 17:00Kiviõli Tamme AutoTallinna JK Legion4 : 1mängu ankeet protokoll
04.07 17:00Lasnamäe FC AjaxJõhvi JK Orbiit5 : 0mängu ankeet protokoll
04.07 17:00Pärnu JK VaprusJK Tallinna Kalev0 : 1mängu ankeet protokoll
04.07 17:00FC Levadia II TallinnRakvere FC Flora3 : 2mängu ankeet protokoll
04.07 19:30Tallinna FC Flora IIValga FC Warrior3 : 1mängu ankeet protokoll
XX voor
11.07 14:00Jõhvi JK OrbiitKiviõli Tamme Auto1 : 2mängu ankeet protokoll
11.07 14:00Rakvere FC FloraTallinna FC Flora II1 : 2mängu ankeet protokoll
11.07 14:00Tallinna JK LegionFC Levadia II Tallinn2 : 2mängu ankeet protokoll
11.07 14:00Valga FC WarriorPärnu JK Vaprus2 : 2mängu ankeet protokoll
11.07 18:30JK Tallinna KalevLasnamäe FC Ajax1 : 1mängu ankeet protokoll
XXI voor
18.07 17:00Kiviõli Tamme AutoJK Tallinna Kalev1 : 3mängu ankeet protokoll
18.07 17:00Lasnamäe FC AjaxPärnu JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
18.07 17:00Rakvere FC FloraValga FC Warrior1 : 3mängu ankeet protokoll
18.07 17:00Tallinna FC Flora IITallinna JK Legion8 : 0mängu ankeet protokoll
18.07 19:30FC Levadia II TallinnJõhvi JK Orbiit2 : 1mängu ankeet protokoll
XXII voor
25.07 17:00Pärnu JK VaprusKiviõli Tamme Auto2 : 3mängu ankeet protokoll
25.07 17:00Tallinna JK LegionRakvere FC Flora4 : 1mängu ankeet protokoll
25.07 17:00Valga FC WarriorLasnamäe FC Ajax1 : 3mängu ankeet protokoll
26.07 18:45JK Tallinna KalevFC Levadia II Tallinn1 : 6mängu ankeet protokoll
26.07 18:45Jõhvi JK OrbiitTallinna FC Flora II0 : 6mängu ankeet protokoll
XXIII voor
01.08 17:00Kiviõli Tamme AutoLasnamäe FC Ajax1 : 1mängu ankeet protokoll
01.08 17:00Rakvere FC FloraJõhvi JK Orbiit2 : 1mängu ankeet protokoll
01.08 17:00Tallinna FC Flora IIJK Tallinna Kalev7 : 0mängu ankeet protokoll
01.08 17:00Tallinna JK LegionValga FC Warrior- : 3mängu ankeet protokoll
01.08 19:30FC Levadia II TallinnPärnu JK Vaprus6 : 0mängu ankeet protokoll
XXIV voor
08.08 17:00JK Tallinna KalevRakvere FC Flora3 : 1mängu ankeet protokoll
08.08 17:00Jõhvi JK OrbiitTallinna JK Legion4 : 0mängu ankeet protokoll
08.08 17:00Valga FC WarriorKiviõli Tamme Auto4 : 3mängu ankeet protokoll
08.08 19:30Lasnamäe FC AjaxFC Levadia II Tallinn0 : 1mängu ankeet protokoll
05.09 17:00Pärnu JK VaprusTallinna FC Flora II0 : 3mängu ankeet protokoll
XXV voor
15.08 17:00Jõhvi JK OrbiitValga FC Warrior4 : 1mängu ankeet protokoll
15.08 17:00Tallinna FC Flora IILasnamäe FC Ajax0 : 3mängu ankeet protokoll
15.08 17:00Tallinna JK LegionJK Tallinna Kalev1 : 1mängu ankeet protokoll
25.08 18:45FC Levadia II TallinnKiviõli Tamme Auto6 : 0mängu ankeet protokoll
29.09 17:00Rakvere FC FloraPärnu JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
XXVI voor
22.08 17:00JK Tallinna KalevJõhvi JK Orbiit2 : 2mängu ankeet protokoll
22.08 17:00Lasnamäe FC AjaxRakvere FC Flora3 : 0mängu ankeet protokoll
22.08 17:00Pärnu JK VaprusTallinna JK Legion2 : 2mängu ankeet protokoll
22.08 19:00Valga FC WarriorFC Levadia II Tallinn3 : 5mängu ankeet protokoll
06.10 16:00Kiviõli Tamme AutoTallinna FC Flora II2 : 5mängu ankeet protokoll
XXVII voor
29.08 17:00JK Tallinna KalevValga FC Warrior3 : 5mängu ankeet protokoll
29.08 17:00Jõhvi JK OrbiitPärnu JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
29.08 17:00Rakvere FC FloraKiviõli Tamme Auto0 : -mängu ankeet protokoll
29.08 17:00Tallinna FC Flora IIFC Levadia II Tallinn1 : 0mängu ankeet protokoll
29.08 19:30Tallinna JK LegionLasnamäe FC Ajax0 : 0mängu ankeet protokoll
XXVIII voor
12.09 14:00Kiviõli Tamme AutoRakvere FC Flora1 : 1mängu ankeet protokoll
12.09 14:00Lasnamäe FC AjaxTallinna JK Legion3 : 1mängu ankeet protokoll
12.09 14:00Pärnu JK VaprusJõhvi JK Orbiit4 : 1mängu ankeet protokoll
12.09 14:00Valga FC WarriorJK Tallinna Kalev3 : 4mängu ankeet protokoll
12.09 17:00FC Levadia II TallinnTallinna FC Flora II1 : 1mängu ankeet protokoll
XXIX voor
15.09 17:00Jõhvi JK OrbiitJK Tallinna Kalev0 : 1mängu ankeet protokoll
15.09 17:00Rakvere FC FloraLasnamäe FC Ajax1 : 3mängu ankeet protokoll
15.09 17:00Tallinna FC Flora IIKiviõli Tamme Auto3 : 7mängu ankeet protokoll
15.09 18:45Tallinna JK LegionPärnu JK Vaprus5 : 1mängu ankeet protokoll
15.09 19:30FC Levadia II TallinnValga FC Warrior5 : 2mängu ankeet protokoll
XXX voor
18.09 17:00JK Tallinna KalevTallinna JK Legion0 : 1mängu ankeet protokoll
19.09 14:00Kiviõli Tamme AutoFC Levadia II Tallinn1 : 4mängu ankeet protokoll
19.09 14:00Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Flora II0 : 2mängu ankeet protokoll
19.09 17:00Valga FC WarriorJõhvi JK Orbiit2 : 2mängu ankeet protokoll
06.10 17:00Pärnu JK VaprusRakvere FC Flora2 : 3mängu ankeet protokoll
XXXI voor
26.09 14:00Kiviõli Tamme AutoValga FC Warrior4 : 0mängu ankeet protokoll
26.09 14:00Rakvere FC FloraJK Tallinna Kalev2 : 3mängu ankeet protokoll
26.09 14:00Tallinna JK LegionJõhvi JK Orbiit1 : 2mängu ankeet protokoll
26.09 17:00FC Levadia II TallinnLasnamäe FC Ajax4 : 2mängu ankeet protokoll
20.10 18:45Tallinna FC Flora IIPärnu JK Vaprus5 : 1mängu ankeet protokoll
XXXII voor
03.10 14:00JK Tallinna KalevTallinna FC Flora II2 : 3mängu ankeet protokoll
03.10 14:00Jõhvi JK OrbiitRakvere FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
03.10 14:00Lasnamäe FC AjaxKiviõli Tamme Auto3 : 2mängu ankeet protokoll
03.10 17:00Valga FC WarriorTallinna JK Legion0 : 2mängu ankeet protokoll
13.10 18:45Pärnu JK VaprusFC Levadia II Tallinn2 : 3mängu ankeet protokoll
XXXIII voor
17.10 14:00Rakvere FC FloraTallinna JK Legion3 : 2mängu ankeet protokoll
17.10 14:00Tallinna FC Flora IIJõhvi JK Orbiit5 : 0mängu ankeet protokoll
17.10 17:00Kiviõli Tamme AutoPärnu JK Vaprus4 : 0mängu ankeet protokoll
17.10 17:00Lasnamäe FC AjaxValga FC Warrior1 : 3mängu ankeet protokoll
17.10 17:00FC Levadia II TallinnJK Tallinna Kalev0 : 0mängu ankeet protokoll
XXXIV voor
24.10 14:00JK Tallinna KalevKiviõli Tamme Auto0 : 2mängu ankeet protokoll
24.10 14:00Jõhvi JK OrbiitFC Levadia II Tallinn0 : 4mängu ankeet protokoll
24.10 14:00Pärnu JK VaprusLasnamäe FC Ajax0 : 4mängu ankeet protokoll
24.10 14:00Tallinna JK LegionTallinna FC Flora II3 : 2mängu ankeet protokoll
24.10 17:00Valga FC WarriorRakvere FC Flora2 : 4mängu ankeet protokoll
XXXV voor
31.10 14:00Lasnamäe FC AjaxJK Tallinna Kalev1 : 3mängu ankeet protokoll
31.10 14:00Pärnu JK VaprusValga FC Warrior2 : 3mängu ankeet protokoll
31.10 14:00Tallinna FC Flora IIRakvere FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
31.10 17:00FC Levadia II TallinnTallinna JK Legion8 : 2mängu ankeet protokoll
31.10 19:00Kiviõli Tamme AutoJõhvi JK Orbiit6 : 3mängu ankeet protokoll
XXXVI voor
07.11 13:00JK Tallinna KalevPärnu JK Vaprus4 : 3mängu ankeet protokoll
07.11 13:00Jõhvi JK OrbiitLasnamäe FC Ajax1 : 2mängu ankeet protokoll
07.11 13:00Rakvere FC FloraFC Levadia II Tallinn2 : 3mängu ankeet protokoll
07.11 13:00Tallinna JK LegionKiviõli Tamme Auto2 : 3mängu ankeet protokoll
07.11 13:00Valga FC WarriorTallinna FC Flora II4 : 1mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.