KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga B» MÄNGUDE KALENDER (2021)
I voor
06.03 19:00FC TallinnIda-Virumaa FC Alliance3 : 0mängu ankeet protokoll
07.03 13:00Harju JK LaagriNõmme Kalju FC U215 : 2mängu ankeet protokoll
12.06 13:00JK Tallinna Kalev U21JK TabasaluKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinnmängu ankeet
12.06 13:00Tallinna JK Legion U21Läänemaa JKWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
12.06 13:00Vändra JK VaprusViimsi JKVändra staadion - Kalda 6,Vändramängu ankeet
II voor
06.05 18:30Nõmme Kalju FC U21Tallinna JK Legion U213 : 1mängu ankeet protokoll
06.05 19:30JK TabasaluHarju JK Laagri3 : 2mängu ankeet protokoll
06.05 19:30Viimsi JKIda-Virumaa FC Alliance3 : 0mängu ankeet protokoll
06.05 20:00FC TallinnVändra JK Vaprus2 : 0mängu ankeet protokoll
07.05 19:00JK Tallinna Kalev U21Läänemaa JK0 : 4*mängu ankeet protokoll
III voor
09.05 13:00Harju JK LaagriVändra JK VaprusLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue valdmängu ankeet
09.05 13:00Ida-Virumaa FC AllianceNõmme Kalju FC U21Kohtla-Järve kunstmuruväljak - Järveküla tee 39amängu ankeet
Kokkuvõte
09.05 20:00FC TallinnViimsi JKLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinnmängu ankeet
10.05 18:00Tallinna JK Legion U21JK Tallinna Kalev U21Wismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinnmängu ankeet
10.05 19:30JK TabasaluLäänemaa JKTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaamängu ankeet
IV voor
15.05 13:00Nõmme Kalju FC U21Viimsi JKHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
16.05 13:00JK Tallinna Kalev U21Vändra JK VaprusNike Arena - Jalgpalli 19, 11312 Tallinn
16.05 13:00Ida-Virumaa FC AllianceJK TabasaluKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
16.05 13:00Läänemaa JKFC TallinnHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
16.05 13:00Tallinna JK Legion U21Harju JK LaagriWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
V voor
22.05 13:00JK Tallinna Kalev U21Nõmme Kalju FC U21Nike Arena - Jalgpalli 19, 11312 Tallinn
23.05 13:00Harju JK LaagriIda-Virumaa FC AllianceLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
23.05 13:00Viimsi JKLäänemaa JKViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
23.05 19:00JK TabasaluFC TallinnTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
23.05 19:00Vändra JK VaprusTallinna JK Legion U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
VI voor
26.05 20:00FC TallinnTallinna JK Legion U21Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
27.05 19:30JK TabasaluNõmme Kalju FC U21Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
27.05 19:30Läänemaa JKHarju JK LaagriHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
27.05 19:30Vändra JK VaprusIda-Virumaa FC AllianceVändra staadion - Kalda 6,Vändra
28.05 19:00Viimsi JKJK Tallinna Kalev U21Viimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
VII voor
30.05 13:00Harju JK LaagriFC TallinnLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
30.05 13:00Vändra JK VaprusJK TabasaluVändra staadion - Kalda 6,Vändra
31.05 19:00Ida-Virumaa FC AllianceJK Tallinna Kalev U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
31.05 19:00Nõmme Kalju FC U21Läänemaa JKHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
31.05 19:00Tallinna JK Legion U21Viimsi JKWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
VIII voor
19.06 13:00Nõmme Kalju FC U21FC TallinnHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
19.06 13:00Viimsi JKJK TabasaluViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
20.06 13:00JK Tallinna Kalev U21Harju JK LaagriKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
20.06 13:00Läänemaa JKVändra JK VaprusHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
20.06 13:00Tallinna JK Legion U21Ida-Virumaa FC AllianceWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
IX voor
26.06 13:00Ida-Virumaa FC AllianceLäänemaa JKKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
26.06 13:00Vändra JK VaprusNõmme Kalju FC U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
26.06 16:00JK TabasaluTallinna JK Legion U21Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
26.06 16:00Viimsi JKHarju JK LaagriViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
26.06 16:00FC TallinnJK Tallinna Kalev U21Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
X voor
30.06 19:00Harju JK LaagriLäänemaa JKLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
30.06 19:00JK Tallinna Kalev U21Viimsi JKKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
30.06 19:00Tallinna JK Legion U21Vändra JK VaprusWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
01.07 19:00Nõmme Kalju FC U21Ida-Virumaa FC AllianceHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
01.07 20:00FC TallinnJK TabasaluLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
XI voor
13.07 19:00Nõmme Kalju FC U21JK Tallinna Kalev U21Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
14.07 18:00Tallinna JK Legion U21FC TallinnWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
14.07 19:30JK TabasaluVändra JK VaprusTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
14.07 19:30Ida-Virumaa FC AllianceHarju JK LaagriKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
14.07 19:30Läänemaa JKViimsi JKHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
XII voor
17.07 18:30Harju JK LaagriJK TabasaluLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
17.07 18:30Viimsi JKFC TallinnViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
17.07 19:30Läänemaa JKNõmme Kalju FC U21Haapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
17.07 19:30Vändra JK VaprusJK Tallinna Kalev U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
19.07 19:00Ida-Virumaa FC AllianceTallinna JK Legion U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
XIII voor
27.07 19:00JK Tallinna Kalev U21Tallinna JK Legion U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
28.07 18:30Nõmme Kalju FC U21Harju JK LaagriHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
28.07 19:30JK TabasaluViimsi JKTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
28.07 20:00Ida-Virumaa FC AllianceVändra JK VaprusKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
28.07 20:00FC TallinnLäänemaa JKLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
XIV voor
31.07 19:00Harju JK LaagriViimsi JKLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
31.07 19:00JK TabasaluJK Tallinna Kalev U21Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
31.07 19:00Läänemaa JKIda-Virumaa FC AllianceHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
31.07 19:00Tallinna JK Legion U21Nõmme Kalju FC U21Wismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
31.07 19:00Vändra JK VaprusFC TallinnVändra staadion - Kalda 6,Vändra
XV voor
06.08 19:00Harju JK LaagriJK Tallinna Kalev U21Laagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
06.08 19:00Ida-Virumaa FC AllianceFC TallinnKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
07.08 19:00Läänemaa JKTallinna JK Legion U21Haapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
07.08 19:00Nõmme Kalju FC U21JK TabasaluHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
07.08 19:00Viimsi JKVändra JK VaprusViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
XVI voor
13.08 19:00Läänemaa JKJK TabasaluHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
13.08 19:00Viimsi JKTallinna JK Legion U21Viimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
13.08 19:00Vändra JK VaprusHarju JK LaagriVändra staadion - Kalda 6,Vändra
13.08 20:30FC TallinnNõmme Kalju FC U21Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
14.08 19:00JK Tallinna Kalev U21Ida-Virumaa FC AllianceKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XVII voor
19.08 19:00Ida-Virumaa FC AllianceViimsi JKKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
19.08 19:00Nõmme Kalju FC U21Vändra JK VaprusHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
20.08 13:00FC TallinnHarju JK LaagriLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
21.08 13:00Läänemaa JKJK Tallinna Kalev U21Haapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
21.08 19:00Tallinna JK Legion U21JK TabasaluWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
XVIII voor
24.08 19:00JK Tallinna Kalev U21FC TallinnKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
25.08 18:00Viimsi JKNõmme Kalju FC U21Viimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
25.08 18:00Vändra JK VaprusLäänemaa JKVändra staadion - Kalda 6,Vändra
25.08 19:00Harju JK LaagriTallinna JK Legion U21Laagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
25.08 19:30JK TabasaluIda-Virumaa FC AllianceTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
XIX voor
28.08 13:00Tallinna JK Legion U21Nõmme Kalju FC U21Wismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
28.08 16:00Harju JK LaagriJK Tallinna Kalev U21Laagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
28.08 16:00Läänemaa JKIda-Virumaa FC AllianceHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
28.08 20:00FC TallinnJK TabasaluLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
29.08 16:00Viimsi JKVändra JK VaprusViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
XX voor
11.09 13:00Vändra JK VaprusTallinna JK Legion U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
11.09 16:00Ida-Virumaa FC AllianceHarju JK LaagriKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
12.09 13:00Nõmme Kalju FC U21Läänemaa JKHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
12.09 13:00FC TallinnViimsi JKLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
12.09 19:00JK TabasaluJK Tallinna Kalev U21Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
XXI voor
18.09 13:00JK Tallinna Kalev U21Nõmme Kalju FC U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
18.09 13:00Ida-Virumaa FC AllianceVändra JK VaprusKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
18.09 13:00Läänemaa JKFC TallinnHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
19.09 13:00Harju JK LaagriJK TabasaluLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
19.09 13:00Viimsi JKTallinna JK Legion U21Viimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
XXII voor
25.09 13:00JK TabasaluIda-Virumaa FC AllianceTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
25.09 13:00JK Tallinna Kalev U21Viimsi JKKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
26.09 13:00Nõmme Kalju FC U21Harju JK LaagriHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
26.09 13:00Tallinna JK Legion U21Läänemaa JKWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
26.09 13:00Vändra JK VaprusFC TallinnVändra staadion - Kalda 6,Vändra
XXIII voor
02.10 13:00Harju JK LaagriTallinna JK Legion U21Laagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
02.10 13:00Ida-Virumaa FC AllianceNõmme Kalju FC U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
02.10 19:00Viimsi JKJK TabasaluViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
03.10 13:00Läänemaa JKVändra JK VaprusHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
03.10 13:00FC TallinnJK Tallinna Kalev U21Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
XXIV voor
16.10 13:00JK Tallinna Kalev U21Läänemaa JKKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
16.10 13:00Ida-Virumaa FC AllianceViimsi JKKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
16.10 13:00Vändra JK VaprusHarju JK LaagriVändra staadion - Kalda 6,Vändra
16.10 19:00Nõmme Kalju FC U21FC TallinnHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
17.10 13:00JK TabasaluTallinna JK Legion U21Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
XXV voor
23.10 13:00Harju JK LaagriLäänemaa JKLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
23.10 19:00JK TabasaluVändra JK VaprusTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
23.10 19:00Viimsi JKNõmme Kalju FC U21Viimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
23.10 20:00FC TallinnIda-Virumaa FC AllianceLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
24.10 13:00Tallinna JK Legion U21JK Tallinna Kalev U21Wismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
XXVI voor
30.10 13:00Läänemaa JKJK TabasaluHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
31.10 13:00JK Tallinna Kalev U21Ida-Virumaa FC AllianceKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
31.10 13:00Tallinna JK Legion U21FC TallinnWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
31.10 13:00Vändra JK VaprusNõmme Kalju FC U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
31.10 19:00Viimsi JKHarju JK LaagriViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
XXVII voor
06.11 13:00Läänemaa JKViimsi JKHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
06.11 19:00JK Tallinna Kalev U21Vändra JK VaprusKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
06.11 19:00Nõmme Kalju FC U21JK TabasaluHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
06.11 20:00FC TallinnHarju JK LaagriLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
07.11 13:00Ida-Virumaa FC AllianceTallinna JK Legion U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.