KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga B» MÄNGUDE KALENDER (2022)
I voor
03.03 18:00JK Tallinna Kalev U21Nõmme Kalju FC U212 : 0mängu ankeet protokoll
03.03 19:00Läänemaa JKRaplamaa JK3 : 2mängu ankeet protokoll
03.03 20:30FC TallinnTallinna JK Legion U215 : 2mängu ankeet protokoll
04.03 19:00FA Tartu KalevTartu JK Welco1 : 1mängu ankeet protokoll
06.04 19:00Tartu JK Tammeka U21JK Tabasalu1 : 2mängu ankeet protokoll
II voor
06.03 12:30JK TabasaluRaplamaa JK1 : 1mängu ankeet protokoll
06.03 12:30Tallinna JK Legion U21Läänemaa JK1 : 2mängu ankeet protokoll
06.03 12:30FC TallinnTartu JK Tammeka U211 : 3mängu ankeet protokoll
07.03 19:00JK Tallinna Kalev U21FA Tartu Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
07.03 19:00Tartu JK WelcoNõmme Kalju FC U212 : 1mängu ankeet protokoll
III voor
12.03 12:30Raplamaa JKTartu JK Welco2 : 2mängu ankeet protokoll
13.03 12:30Tartu JK Tammeka U21Tallinna JK Legion U213 : 1mängu ankeet protokoll
13.03 14:00FA Tartu KalevFC Tallinn0 : 3mängu ankeet protokoll
13.03 19:00Läänemaa JKJK Tallinna Kalev U210 : 2mängu ankeet protokoll
14.03 17:30Nõmme Kalju FC U21JK Tabasalu2 : 1mängu ankeet protokoll
IV voor
19.03 12:30JK TabasaluFA Tartu Kalev5 : 2mängu ankeet protokoll
19.03 12:30Raplamaa JKFC Tallinn0 : 4mängu ankeet protokoll
19.03 12:30Tartu JK WelcoTartu JK Tammeka U212 : 0mängu ankeet protokoll
20.03 19:00Nõmme Kalju FC U21Läänemaa JK5 : 1mängu ankeet protokoll
21.03 17:30Tallinna JK Legion U21JK Tallinna Kalev U210 : 2mängu ankeet protokoll
V voor
03.04 12:30JK Tallinna Kalev U21Tartu JK Welco1 : 2mängu ankeet protokoll
03.04 12:30Tallinna JK Legion U21JK Tabasalu1 : 6mängu ankeet protokoll
03.04 12:30FC TallinnLäänemaa JK2 : 0mängu ankeet protokoll
03.04 12:30FA Tartu KalevNõmme Kalju FC U212 : 1mängu ankeet protokoll
03.04 19:00Tartu JK Tammeka U21Raplamaa JK2 : 1mängu ankeet protokoll
VI voor
09.04 12:30JK TabasaluFC Tallinn0 : 0mängu ankeet protokoll
09.04 12:30Läänemaa JKFA Tartu Kalev2 : 2mängu ankeet protokoll
10.04 12:30Tartu JK WelcoTallinna JK Legion U215 : 1mängu ankeet protokoll
11.04 19:00JK Tallinna Kalev U21Raplamaa JK4 : 0mängu ankeet protokoll
11.04 19:00Nõmme Kalju FC U21Tartu JK Tammeka U210 : 1mängu ankeet protokoll
VII voor
14.04 17:00Tallinna JK Legion U21Nõmme Kalju FC U211 : 0mängu ankeet protokoll
14.04 18:00Läänemaa JKJK Tabasalu1 : 3mängu ankeet protokoll
14.04 19:00Raplamaa JKFA Tartu Kalev3 : 5mängu ankeet protokoll
14.04 19:00Tartu JK Tammeka U21JK Tallinna Kalev U213 : 1mängu ankeet protokoll
14.04 19:00FC TallinnTartu JK Welco4 : 1mängu ankeet protokoll
VIII voor
17.04 12:30JK TabasaluJK Tallinna Kalev U214 : 0mängu ankeet protokoll
17.04 12:30Raplamaa JKTallinna JK Legion U211 : 1mängu ankeet protokoll
17.04 12:30Tartu JK WelcoLäänemaa JK3 : 0mängu ankeet protokoll
18.04 19:00FA Tartu KalevTartu JK Tammeka U212 : 1mängu ankeet protokoll
18.04 20:30FC TallinnNõmme Kalju FC U211 : 2mängu ankeet protokoll
IX voor
23.04 12:30Tartu JK WelcoJK Tabasalu4 : 0mängu ankeet protokoll
23.04 16:00Tartu JK Tammeka U21Läänemaa JK1 : 1mängu ankeet protokoll
24.04 12:30JK Tallinna Kalev U21FC Tallinn2 : 1mängu ankeet protokoll
24.04 12:30Nõmme Kalju FC U21Raplamaa JK3 : 2mängu ankeet protokoll
25.04 19:00Tallinna JK Legion U21FA Tartu Kalev4 : 2mängu ankeet protokoll
X voor
28.04 18:00Raplamaa JKJK Tallinna Kalev U211 : 5mängu ankeet protokoll
28.04 19:00JK TabasaluNõmme Kalju FC U215 : 1mängu ankeet protokoll
28.04 19:00Tallinna JK Legion U21Tartu JK Welco0 : 2mängu ankeet protokoll
28.04 19:00FA Tartu KalevLäänemaa JK0 : 0mängu ankeet protokoll
21.06 19:00Tartu JK Tammeka U21FC Tallinn0 : 0mängu ankeet protokoll
XI voor
01.05 12:30JK TabasaluTallinna JK Legion U213 : 1mängu ankeet protokoll
01.05 12:30Nõmme Kalju FC U21FA Tartu Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
01.05 12:30FC TallinnRaplamaa JK2 : 0mängu ankeet protokoll
02.05 19:00JK Tallinna Kalev U21Läänemaa JK4 : 0mängu ankeet protokoll
02.05 19:00Tartu JK Tammeka U21Tartu JK Welco1 : 0mängu ankeet protokoll
XII voor
07.05 15:00Nõmme Kalju FC U21FC Tallinn1 : 5mängu ankeet protokoll
07.05 15:00Raplamaa JKTartu JK Tammeka U211 : 3mängu ankeet protokoll
07.05 15:00FA Tartu KalevJK Tabasalu2 : 4mängu ankeet protokoll
08.05 12:30Läänemaa JKTallinna JK Legion U213 : 0mängu ankeet protokoll
08.05 12:30Tartu JK WelcoJK Tallinna Kalev U211 : 1mängu ankeet protokoll
XIII voor
14.05 15:00JK TabasaluTartu JK Welco4 : 1mängu ankeet protokoll
14.05 15:00Läänemaa JKNõmme Kalju FC U213 : 2mängu ankeet protokoll
14.05 15:00FA Tartu KalevRaplamaa JK2 : 0mängu ankeet protokoll
15.05 12:30Tallinna JK Legion U21Tartu JK Tammeka U212 : 2mängu ankeet protokoll
15.05 12:30FC TallinnJK Tallinna Kalev U213 : 1mängu ankeet protokoll
XIV voor
18.05 19:00JK Tallinna Kalev U21JK Tabasalu1 : 5mängu ankeet protokoll
19.05 18:00Tartu JK Tammeka U21FA Tartu Kalev3 : 0mängu ankeet protokoll
19.05 19:00Nõmme Kalju FC U21Tallinna JK Legion U210 : -mängu ankeet protokoll
19.05 19:00Raplamaa JKLäänemaa JK1 : 0mängu ankeet protokoll
19.05 19:00Tartu JK WelcoFC Tallinn2 : 2mängu ankeet protokoll
XV voor
22.05 15:00Tartu JK Tammeka U21Nõmme Kalju FC U218 : 0mängu ankeet protokoll
22.05 15:00Tartu JK WelcoRaplamaa JK1 : 0mängu ankeet protokoll
22.05 17:00JK TabasaluLäänemaa JK5 : 0mängu ankeet protokoll
22.05 17:00Tallinna JK Legion U21FC Tallinn1 : 6mängu ankeet protokoll
15.06 19:00FA Tartu KalevJK Tallinna Kalev U212 : 2mängu ankeet protokoll
XVI voor
28.05 14:00Läänemaa JKTartu JK Welco2 : 2mängu ankeet protokoll
28.05 15:00JK TabasaluTartu JK Tammeka U215 : 1mängu ankeet protokoll
28.05 15:00Raplamaa JKNõmme Kalju FC U211 : 4mängu ankeet protokoll
28.05 15:00FC TallinnFA Tartu Kalev2 : 2mängu ankeet protokoll
29.05 12:30JK Tallinna Kalev U21Tallinna JK Legion U213 : 2mängu ankeet protokoll
XVII voor
01.06 19:00Tartu JK WelcoFA Tartu Kalev0 : 2mängu ankeet protokoll
18.06 15:00Läänemaa JKTartu JK Tammeka U210 : 3mängu ankeet protokoll
18.06 15:00FC TallinnJK Tabasalu5 : 2mängu ankeet protokoll
18.06 17:00Tallinna JK Legion U21Raplamaa JK4 : 1mängu ankeet protokoll
20.06 19:00Nõmme Kalju FC U21JK Tallinna Kalev U211 : 1mängu ankeet protokoll
XVIII voor
30.06 19:00Nõmme Kalju FC U21Tartu JK Welco0 : 2*mängu ankeet protokoll
30.06 19:00Raplamaa JKJK Tabasalu0 : 2*mängu ankeet protokoll
30.06 19:00FA Tartu KalevTallinna JK Legion U214 : 1*mängu ankeet protokoll
23.07 12:30JK Tallinna Kalev U21Tartu JK Tammeka U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
24.07 15:00Läänemaa JKFC TallinnHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
XIX voor
03.07 15:00Tartu JK WelcoJK Tallinna Kalev U21Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
04.07 19:00JK TabasaluNõmme Kalju FC U21Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaamängu ankeet
04.07 19:00Tallinna JK Legion U21Tartu JK Tammeka U21Wismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
04.07 19:00FA Tartu KalevLäänemaa JKÜlenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
05.07 18:30FC TallinnRaplamaa JKLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
XX voor
16.07 15:00JK TabasaluFA Tartu KalevTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
16.07 15:00Tallinna JK Legion U21Läänemaa JKWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
18.07 19:00JK Tallinna Kalev U21FC TallinnKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
18.07 19:00Nõmme Kalju FC U21Raplamaa JKHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
18.07 19:00Tartu JK Tammeka U21Tartu JK WelcoTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XXI voor
29.07 19:00FC TallinnTartu JK Tammeka U21Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
30.07 15:00Läänemaa JKJK TabasaluHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
30.07 15:00Tartu JK WelcoTallinna JK Legion U21Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
30.07 15:00FA Tartu KalevNõmme Kalju FC U21Ülenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
01.08 19:00Raplamaa JKJK Tallinna Kalev U21Rapla Kesklinna Kooli staadion - Keskkooli 2, Rapla 79512
XXII voor
06.08 15:00Tallinna JK Legion U21JK TabasaluWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
06.08 15:00Tartu JK Tammeka U21FA Tartu KalevTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
06.08 15:00Tartu JK WelcoRaplamaa JKHolm Jalgpallipark - Muuseumi tee 7, Tartu
08.08 19:00JK Tallinna Kalev U21Läänemaa JKKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
08.08 19:00Nõmme Kalju FC U21FC TallinnHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
XXIII voor
13.08 15:00Läänemaa JKTartu JK WelcoHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
13.08 15:00Raplamaa JKTallinna JK Legion U21Rapla Kesklinna Kooli staadion - Keskkooli 2, Rapla 79512
13.08 15:00FC TallinnFA Tartu KalevLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
15.08 19:00JK TabasaluTartu JK Tammeka U21Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
15.08 19:00JK Tallinna Kalev U21Nõmme Kalju FC U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XXIV voor
20.08 15:00Läänemaa JKRaplamaa JKHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
20.08 15:00Nõmme Kalju FC U21Tartu JK Tammeka U21Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
20.08 15:00Tartu JK WelcoJK TabasaluHolm Jalgpallipark - Muuseumi tee 7, Tartu
22.08 18:00Tallinna JK Legion U21FC TallinnWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
22.08 18:00FA Tartu KalevJK Tallinna Kalev U21Ülenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
XXV voor
27.08 15:00JK TabasaluFC TallinnTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
27.08 15:00Nõmme Kalju FC U21Läänemaa JKHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
27.08 15:00FA Tartu KalevTartu JK WelcoÜlenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
28.08 19:00JK Tallinna Kalev U21Tallinna JK Legion U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
29.08 19:00Tartu JK Tammeka U21Raplamaa JKTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XXVI voor
01.09 18:00JK TabasaluJK Tallinna Kalev U21Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
01.09 18:00Tallinna JK Legion U21Nõmme Kalju FC U21Wismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
01.09 19:00Raplamaa JKFA Tartu KalevRapla Kesklinna Kooli staadion - Keskkooli 2, Rapla 79512
01.09 19:00Tartu JK Tammeka U21Läänemaa JKTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
01.09 19:00FC TallinnTartu JK WelcoLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
XXVII voor
04.09 12:30Läänemaa JKFC TallinnHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
04.09 12:30Raplamaa JKJK TabasaluRapla Kesklinna Kooli staadion - Keskkooli 2, Rapla 79512
04.09 12:30Tartu JK WelcoNõmme Kalju FC U21Holm Jalgpallipark - Muuseumi tee 7, Tartu
04.09 12:30FA Tartu KalevTallinna JK Legion U21Ülenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
05.09 19:00JK Tallinna Kalev U21Tartu JK Tammeka U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XXVIII voor
10.09 15:00Tallinna JK Legion U21Raplamaa JKWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
10.09 15:00Tartu JK Tammeka U21JK TabasaluTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
10.09 15:00Tartu JK WelcoLäänemaa JKHolm Jalgpallipark - Muuseumi tee 7, Tartu
10.09 15:00FC TallinnJK Tallinna Kalev U21Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
11.09 12:30Nõmme Kalju FC U21FA Tartu KalevHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
XXIX voor
17.09 15:00JK TabasaluTartu JK WelcoTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
17.09 15:00Läänemaa JKTallinna JK Legion U21Haapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
17.09 15:00Raplamaa JKFC TallinnRapla Kesklinna Kooli staadion - Keskkooli 2, Rapla 79512
18.09 12:30Nõmme Kalju FC U21JK Tallinna Kalev U21Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
18.09 12:30FA Tartu KalevTartu JK Tammeka U21Ülenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
XXX voor
01.10 15:00JK TabasaluLäänemaa JKTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
01.10 15:00FC TallinnNõmme Kalju FC U21Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
01.10 15:00FA Tartu KalevRaplamaa JKÜlenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
02.10 12:30JK Tallinna Kalev U21Tartu JK WelcoKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
02.10 12:30Tartu JK Tammeka U21Tallinna JK Legion U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XXXI voor
08.10 12:30Tartu JK WelcoFC TallinnHolm Jalgpallipark - Muuseumi tee 7, Tartu
09.10 12:30JK Tallinna Kalev U21JK TabasaluKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
09.10 12:30Läänemaa JKTartu JK Tammeka U21Haapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
09.10 12:30Raplamaa JKNõmme Kalju FC U21Rapla Kesklinna Kooli staadion - Keskkooli 2, Rapla 79512
09.10 12:30Tallinna JK Legion U21FA Tartu KalevWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
XXXII voor
15.10 12:30Nõmme Kalju FC U21Tartu JK WelcoHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
15.10 12:30FA Tartu KalevJK TabasaluÜlenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
15.10 15:00FC TallinnTallinna JK Legion U21Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
16.10 12:30Läänemaa JKJK Tallinna Kalev U21Haapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
16.10 12:30Raplamaa JKTartu JK Tammeka U21Rapla Kesklinna Kooli staadion - Keskkooli 2, Rapla 79512
XXXIII voor
22.10 12:30JK TabasaluRaplamaa JKTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
22.10 12:30Tartu JK WelcoFA Tartu KalevHolm Jalgpallipark - Muuseumi tee 7, Tartu
23.10 12:30Tallinna JK Legion U21JK Tallinna Kalev U21Wismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
23.10 12:30FC TallinnLäänemaa JKLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
24.10 19:00Tartu JK Tammeka U21Nõmme Kalju FC U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XXXIV voor
29.10 12:30Raplamaa JKLäänemaa JKRapla Kesklinna Kooli staadion - Keskkooli 2, Rapla 79512
29.10 12:30Tartu JK Tammeka U21FC TallinnTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
30.10 12:30JK Tallinna Kalev U21FA Tartu KalevKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
30.10 12:30Nõmme Kalju FC U21JK TabasaluHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
30.10 12:30Tallinna JK Legion U21Tartu JK WelcoWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
XXXV voor
05.11 12:30Läänemaa JKNõmme Kalju FC U21Haapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
05.11 12:30FA Tartu KalevFC TallinnÜlenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
06.11 12:30JK TabasaluTallinna JK Legion U21Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
06.11 12:30JK Tallinna Kalev U21Raplamaa JKKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
06.11 12:30Tartu JK WelcoTartu JK Tammeka U21Holm Jalgpallipark - Muuseumi tee 7, Tartu
XXXVI voor
13.11 12:30Läänemaa JKFA Tartu KalevHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
13.11 12:30Nõmme Kalju FC U21Tallinna JK Legion U21Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
13.11 12:30Raplamaa JKTartu JK WelcoRapla Kesklinna Kooli staadion - Keskkooli 2, Rapla 79512
13.11 12:30Tartu JK Tammeka U21JK Tallinna Kalev U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
13.11 12:30FC TallinnJK TabasaluLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.