KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U17 Eliitliiga Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2021)
I voor
23.05 11:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Nõmme Kalju FC5 : 0mängu ankeet protokoll
23.05 12:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM 4 : 0mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
23.05 12:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tartu JK Tammeka1 : 3mängu ankeet protokoll
23.05 16:00U-17 JK TabasaluU-17 Tallinna FC Levadia 2 : 1mängu ankeet protokoll
23.05 16:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Tallinna JK Legion1 : 2mängu ankeet protokoll
08.06 18:00U-17 Ida-Virumaa FC AllianceU-17 Viimsi MRJK11 : 0mängu ankeet protokoll
II voor
29.05 11:00U-17 Tallinna FC Levadia U-17 FC Nõmme United2 : 1mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
29.05 11:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 JK Tabasalu3 : 2mängu ankeet protokoll
29.05 12:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Tartu JK Tammeka1 : 8mängu ankeet protokoll
29.05 12:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Ida-Virumaa FC Alliance0 : 4mängu ankeet protokoll
29.05 12:00U-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM U-17 JK Tallinna Kalev1 : 0mängu ankeet protokoll
10.07 11:00U-17 Viimsi MRJKU-17 Harju JK Laagri1 : 2mängu ankeet protokoll
III voor
03.06 18:30U-17 Harju JK LaagriU-17 Tallinna FC Flora5 : 1mängu ankeet protokoll
05.06 11:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna JK Legion2 : 1mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
05.06 11:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tallinna FC Levadia 0 : 2mängu ankeet protokoll
05.06 12:00U-17 Ida-Virumaa FC AllianceU-17 Nõmme Kalju FC2 : 0mängu ankeet protokoll
05.06 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM 5 : 0mängu ankeet protokoll
24.07 13:00U-17 JK TabasaluU-17 Viimsi MRJK8 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
13.06 12:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM 4 : 0mängu ankeet protokoll
13.06 12:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 JK Tallinna Kalev5 : 0mängu ankeet protokoll
16.06 19:30U-17 Ida-Virumaa FC AllianceU-17 Harju JK Laagri9 : 0mängu ankeet protokoll
29.06 17:00U-17 Viimsi MRJKU-17 FC Nõmme United0 : 2mängu ankeet protokoll
04.08 19:00U-17 Tallinna FC Levadia U-17 Tartu JK Tammeka1 : 2mängu ankeet protokoll
08.09 19:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 JK Tabasalu0 : 4mängu ankeet protokoll
V voor
09.06 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna FC Flora2 : 0mängu ankeet protokoll
19.06 11:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Viimsi MRJK2 : 0mängu ankeet protokoll
19.06 12:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna JK Legion4 : 1mängu ankeet protokoll
19.06 12:00U-17 JK TabasaluU-17 Ida-Virumaa FC Alliance2 : 1mängu ankeet protokoll
19.06 15:00U-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM U-17 Tallinna FC Levadia 1 : 1mängu ankeet protokoll
21.06 18:30U-17 Harju JK LaagriU-17 Nõmme Kalju FC6 : 2mängu ankeet protokoll
VI voor
22.06 17:30U-17 Tartu JK TammekaU-17 Viimsi MRJK6 : 0mängu ankeet protokoll
26.06 11:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Tallinna FC Levadia 2 : 5mängu ankeet protokoll
26.06 11:00U-17 Harju JK LaagriU-17 JK Tabasalu3 : 0mängu ankeet protokoll
26.06 12:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM 4 : 1mängu ankeet protokoll
29.06 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 JK Tallinna Kalev5 : 0mängu ankeet protokoll
01.09 18:00U-17 Ida-Virumaa FC AllianceU-17 FC Nõmme United1 : 2mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
VII voor
03.07 16:00U-17 Tallinna FC Levadia U-17 Tallinna JK Legion1 : 1mängu ankeet protokoll
27.07 14:00U-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM U-17 Viimsi MRJK2 : 2mängu ankeet protokoll
27.07 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Harju JK Laagri4 : 0mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
11.08 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Ida-Virumaa FC Alliance1 : 5mängu ankeet protokoll
18.08 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna FC Flora6 : 0mängu ankeet protokoll
18.08 17:00U-17 JK TabasaluU-17 Nõmme Kalju FC7 : 2mängu ankeet protokoll
VIII voor
31.07 11:00U-17 Viimsi MRJKU-17 Tallinna FC Levadia 2 : 1mängu ankeet protokoll
31.07 11:00U-17 JK TabasaluU-17 FC Nõmme United0 : 5mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
31.07 11:00U-17 Harju JK LaagriU-17 JK Tallinna Kalev1 : 3mängu ankeet protokoll
31.07 12:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM 2 : 0mängu ankeet protokoll
31.07 19:30U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Tallinna JK Legion0 : 5mängu ankeet protokoll
16.11 18:00U-17 Ida-Virumaa FC AllianceU-17 Tartu JK TammekaKohtla-Järve kunstmuruväljak - Järveküla tee 39amängu ankeet
IX voor
07.08 11:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 JK Tabasalu5 : 2mängu ankeet protokoll
07.08 11:00U-17 Tallinna FC Levadia U-17 Tallinna FC Flora1 : 1mängu ankeet protokoll
07.08 11:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Viimsi MRJK4 : 2mängu ankeet protokoll
07.08 12:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Harju JK Laagri4 : 0mängu ankeet protokoll
07.08 15:00U-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM U-17 Ida-Virumaa FC Alliance1 : 12mängu ankeet protokoll
10.08 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Nõmme Kalju FC8 : 0mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
X voor
14.08 11:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 JK Tallinna Kalev9 : 2mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
14.08 11:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Viimsi MRJK0 : 0mängu ankeet protokoll
14.08 12:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM 6 : 0mängu ankeet protokoll
14.08 12:00U-17 JK TabasaluU-17 Tartu JK Tammeka3 : 3mängu ankeet protokoll
14.08 19:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tallinna JK Legion6 : 4mängu ankeet protokoll
17.08 18:00U-17 Ida-Virumaa FC AllianceU-17 Tallinna FC Levadia 10 : 0mängu ankeet protokoll
XI voor
21.08 11:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Nõmme Kalju FC2 : 3mängu ankeet protokoll
21.08 11:00U-17 Tallinna FC Levadia U-17 Harju JK Laagri3 : 6mängu ankeet protokoll
21.08 11:00U-17 Viimsi MRJKU-17 Tallinna FC Flora2 : 3mängu ankeet protokoll
21.08 12:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tartu JK Tammeka5 : 2mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
23.08 14:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Ida-Virumaa FC Alliance5 : 0mängu ankeet protokoll
04.09 15:00U-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM U-17 JK Tabasalu1 : 2mängu ankeet protokoll
XII voor
28.08 11:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Tallinna FC Flora2 : 1mängu ankeet protokoll
28.08 11:00U-17 Tallinna FC Levadia U-17 JK Tabasalu0 : 2mängu ankeet protokoll
28.08 12:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 JK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
28.08 12:00U-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM U-17 FC Nõmme United1 : 10mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
28.08 16:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Harju JK Laagri1 : 5mängu ankeet protokoll
08.09 19:00U-17 Viimsi MRJKU-17 Ida-Virumaa FC Alliance0 : 3mängu ankeet protokoll
XIII voor
13.11 15:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna FC Levadia Männiku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
13.11 15:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
13.11 15:00U-17 Ida-Virumaa FC AllianceU-17 Tallinna FC FloraKohtla-Järve kunstmuruväljak - Järveküla tee 39a
13.11 15:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Nõmme Kalju FCTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
13.11 15:00U-17 JK TabasaluU-17 Tallinna JK LegionTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
13.11 15:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Viimsi MRJKLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
XIV voor
11.09 11:00U-17 Tallinna FC Levadia U-17 JK Tallinna Kalev4 : 7mängu ankeet protokoll
11.09 11:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 FC Nõmme United0 : 9mängu ankeet protokoll
11.09 12:00U-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM U-17 Tartu JK Tammeka0 : 2mängu ankeet protokoll
12.09 17:30U-17 Viimsi MRJKU-17 JK Tabasalu0 : 1mängu ankeet protokoll
14.09 20:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Harju JK Laagri3 : 2mängu ankeet protokoll
03.11 19:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Ida-Virumaa FC AllianceHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
XV voor
18.09 10:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Viimsi MRJK11 : 0mängu ankeet protokoll
18.09 10:00U-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM U-17 Nõmme Kalju FC0 : 2mängu ankeet protokoll
18.09 18:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tallinna JK Legion0 : 5mängu ankeet protokoll
19.09 18:00U-17 JK TabasaluU-17 Tallinna FC Flora1 : 5mängu ankeet protokoll
22.09 18:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Ida-Virumaa FC Alliance1 : 3mängu ankeet protokoll
12.10 19:30U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna FC Levadia Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113mängu ankeet
XVI voor
25.09 11:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Harju JK Laagri0 : 1*mängu ankeet protokoll
25.09 11:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 FC Nõmme United2 : 7*mängu ankeet protokoll
25.09 11:00U-17 Viimsi MRJKU-17 JK Tallinna Kalev1 : 2*mängu ankeet protokoll
25.09 12:00U-17 Ida-Virumaa FC AllianceU-17 JK Tabasalu3 : 1*mängu ankeet protokoll
25.09 12:00U-17 Tallinna FC Levadia U-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM Maarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011mängu ankeet
25.09 12:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tartu JK Tammeka3 : 0*mängu ankeet protokoll
XVII voor
02.10 10:15U-17 JK TabasaluU-17 Harju JK LaagriTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
02.10 11:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tallinna FC FloraKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
02.10 11:00U-17 Tallinna FC Levadia U-17 Nõmme Kalju FCMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
02.10 11:30U-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM U-17 Tallinna JK LegionMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu 74116
02.10 15:30U-17 Viimsi MRJKU-17 Tartu JK TammekaViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
02.10 16:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Ida-Virumaa FC AllianceMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
XVIII voor
09.10 11:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 JK TabasaluHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
09.10 11:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tallinna FC Levadia Wismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
09.10 11:00U-17 Harju JK LaagriU-17 FC Nõmme UnitedLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
09.10 12:00U-17 Ida-Virumaa FC AllianceU-17 JK Tallinna KalevKohtla-Järve kunstmuruväljak - Järveküla tee 39a
09.10 12:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tartu JK TammekaSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
09.10 12:00U-17 Viimsi MRJKU-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM Viimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
XIX voor
16.10 11:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 JK TabasaluMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
16.10 11:00U-17 Tallinna FC Levadia U-17 Viimsi MRJKMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
16.10 11:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Nõmme Kalju FCWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
16.10 12:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Ida-Virumaa FC AllianceTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
16.10 12:00U-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM U-17 Tallinna FC FloraTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
16.10 16:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Harju JK LaagriKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XX voor
20.11 17:00U-17 Ida-Virumaa FC AllianceU-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM Kohtla-Järve kunstmuruväljak - Järveküla tee 39a
20.11 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 FC Nõmme UnitedHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
20.11 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tallinna FC Levadia Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
20.11 17:00U-17 Viimsi MRJKU-17 Tallinna JK LegionViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
20.11 17:00U-17 JK TabasaluU-17 JK Tallinna KalevTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
20.11 17:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Tartu JK TammekaLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
XXI voor
30.10 11:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 FC Nõmme UnitedKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
30.10 11:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tallinna FC FloraWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
30.10 11:00U-17 Viimsi MRJKU-17 Nõmme Kalju FCViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
30.10 11:00U-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM U-17 Harju JK LaagriMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu 74116
30.10 12:00U-17 Tallinna FC Levadia U-17 Ida-Virumaa FC AllianceMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
30.10 12:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 JK TabasaluTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XXII voor
07.11 17:00U-17 Ida-Virumaa FC AllianceU-17 Tallinna JK LegionKohtla-Järve kunstmuruväljak - Järveküla tee 39a
07.11 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 JK Tallinna KalevHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
07.11 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Viimsi MRJKSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
07.11 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 FC Nõmme UnitedTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
07.11 17:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Tallinna FC Levadia Laagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
07.11 17:00U-17 JK TabasaluU-17 Maardu LM ja JK Merkuur-Juunior ÜM Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.