KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U17 Eliitliiga Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2022)
I voor
19.03 12:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Pärnu JK Vaprus1 : 6mängu ankeet protokoll
19.03 13:00U-17 JK Poseidon ja Pärnu JK ÜMU-17 JK Narva Trans0 : 4mängu ankeet protokoll
19.03 16:00U-17 Ida-Virumaa FC AllianceU-17 Tallinna FCI Levadia 3 : 5mängu ankeet protokoll
19.03 16:00U-17 Viimsi MRJKU-17 FA Tartu Kalev 1 : 2mängu ankeet protokoll
20.03 12:00U-17 FC TallinnU-17 Tartu JK Tammeka1 : 3mängu ankeet protokoll
07.06 20:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tallinna FC FloraKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinnmängu ankeet
II voor
26.03 12:00U-17 JK Narva TransU-17 JK Tallinna Kalev1 : 0mängu ankeet protokoll
26.03 12:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 FC Tallinn0 : 2mängu ankeet protokoll
26.03 13:00U-17 Tallinna FCI Levadia U-17 JK Poseidon ja Pärnu JK ÜM4 : 0mängu ankeet protokoll
26.03 13:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Ida-Virumaa FC Alliance4 : 1mängu ankeet protokoll
27.03 12:00U-17 Viimsi MRJKU-17 Pärnu JK Vaprus1 : 0mängu ankeet protokoll
27.03 15:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tallinna JK Legion10 : 0mängu ankeet protokoll
III voor
01.04 18:00U-17 Ida-Virumaa FC AllianceU-17 FA Tartu Kalev 0 : 0mängu ankeet protokoll
02.04 11:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tallinna FCI Levadia 1 : 4mängu ankeet protokoll
02.04 11:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tallinna FC Flora1 : 3mängu ankeet protokoll
02.04 13:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 JK Narva Trans1 : 3mängu ankeet protokoll
02.04 14:00U-17 JK Poseidon ja Pärnu JK ÜMU-17 Tartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeet protokoll
02.04 16:00U-17 FC TallinnU-17 Viimsi MRJK5 : 2mängu ankeet protokoll
IV voor
09.04 12:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 JK Poseidon ja Pärnu JK ÜM6 : 1mängu ankeet protokoll
09.04 13:00U-17 JK Narva TransU-17 Pärnu JK Vaprus3 : 1mängu ankeet protokoll
09.04 13:00U-17 Tallinna FCI Levadia U-17 Tallinna JK Legion13 : 0mängu ankeet protokoll
09.04 17:00U-17 Viimsi MRJKU-17 Tallinna FC Flora1 : 5mängu ankeet protokoll
10.04 18:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 JK Tallinna Kalev0 : 3mängu ankeet protokoll
15.06 19:00U-17 FC TallinnU-17 Ida-Virumaa FC AllianceLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
V voor
16.04 18:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tallinna FCI Levadia 0 : 4mängu ankeet protokoll
17.04 12:00U-17 JK Poseidon ja Pärnu JK ÜMU-17 FC Tallinn0 : 11mängu ankeet protokoll
17.04 16:00U-17 Ida-Virumaa FC AllianceU-17 Viimsi MRJK0 : 3mängu ankeet protokoll
17.04 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 FA Tartu Kalev 6 : 2mängu ankeet protokoll
17.04 18:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tartu JK Tammeka1 : 11mängu ankeet protokoll
22.06 11:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 JK Narva TransSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
VI voor
07.05 12:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Pärnu JK Vaprus3 : 9mängu ankeet protokoll
07.05 12:00U-17 Viimsi MRJKU-17 JK Narva Trans1 : 2mängu ankeet protokoll
07.05 13:00U-17 Tallinna FCI Levadia U-17 Tallinna FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
07.05 17:30U-17 FA Tartu Kalev U-17 Tallinna JK Legion2 : 0mängu ankeet protokoll
08.05 11:00U-17 FC TallinnU-17 JK Tallinna Kalev3 : 2mängu ankeet protokoll
05.06 13:00U-17 Ida-Virumaa FC AllianceU-17 JK Poseidon ja Pärnu JK ÜMKiviõli staadion - Viru tn.25, Kiviõli
VII voor
14.05 11:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 FC Tallinn0 : 5mängu ankeet protokoll
14.05 12:00U-17 JK Narva TransU-17 Tallinna FCI Levadia 0 : 2mängu ankeet protokoll
14.05 12:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Ida-Virumaa FC Alliance9 : 1mängu ankeet protokoll
14.05 12:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tartu JK Tammeka2 : 2mängu ankeet protokoll
14.05 15:00U-17 JK Poseidon ja Pärnu JK ÜMU-17 Viimsi MRJK3 : 1mängu ankeet protokoll
15.05 16:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 FA Tartu Kalev 0 : 2*mängu ankeet protokoll
VIII voor
21.05 18:30U-17 Tartu JK TammekaU-17 JK Narva TransTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
22.05 12:00U-17 Ida-Virumaa FC AllianceU-17 Tallinna JK LegionKiviõli staadion - Viru tn.25, Kiviõli
22.05 12:00U-17 Viimsi MRJKU-17 Tallinna FCI Levadia Viimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
22.05 12:00U-17 JK Poseidon ja Pärnu JK ÜMU-17 JK Tallinna KalevPärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
22.05 12:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 Tallinna FC FloraÜlenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
22.06 13:00U-17 FC TallinnU-17 Pärnu JK VaprusLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
IX voor
28.05 11:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Viimsi MRJKKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
28.05 11:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 FC TallinnSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
28.05 12:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 JK Poseidon ja Pärnu JK ÜMWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
28.05 12:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Ida-Virumaa FC AlliancePärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
28.05 13:00U-17 JK Narva TransU-17 FA Tartu Kalev Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
28.05 13:00U-17 Tallinna FCI Levadia U-17 Tartu JK TammekaInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
X voor
11.06 11:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tallinna JK LegionKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
11.06 11:00U-17 JK Poseidon ja Pärnu JK ÜMU-17 Pärnu JK VaprusPärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
11.06 12:00U-17 Ida-Virumaa FC AllianceU-17 Tallinna FC FloraKiviõli staadion - Viru tn.25, Kiviõli
11.06 12:00U-17 Viimsi MRJKU-17 Tartu JK TammekaViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
11.06 12:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 Tallinna FCI Levadia Ülenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
11.06 16:00U-17 FC TallinnU-17 JK Narva TransLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
XI voor
18.06 10:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 FA Tartu Kalev Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
18.06 11:00U-17 JK Narva TransU-17 Ida-Virumaa FC AllianceNarva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
18.06 12:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 JK Tallinna KalevPärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
18.06 13:00U-17 Tallinna FCI Levadia U-17 FC TallinnInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
18.06 18:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 JK Poseidon ja Pärnu JK ÜMSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
19.06 11:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Viimsi MRJKWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.