KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U17 Eliitliiga Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2023)
I voor
01.04 16:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Rakvere JK TarvasPärnu Rehepapi kunstmuruväljak - Rehepapi 3, Pärnu
01.04 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tallinna JK LegionKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
02.04 12:00U-17 FC TallinnU-17 Tartu JK TammekaLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
02.04 14:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Tallinna FCI Levadia Laagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
02.04 15:00U-17 JK TabasaluU-17 Tallinna FC FloraTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
02.04 15:30U-17 Viimsi MRJKU-17 FC Nõmme UnitedViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
II voor
08.04 11:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 FC TallinnMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
08.04 12:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Harju JK LaagriTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
08.04 13:00U-17 Tallinna FCI Levadia U-17 JK TabasaluInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
08.04 16:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 JK Tallinna KalevSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
08.04 16:00U-17 Viimsi MRJKU-17 Rakvere JK TarvasViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
16.04 17:30U-17 Tallinna JK LegionU-17 Pärnu JK VaprusWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
III voor
22.04 12:00U-17 JK TabasaluU-17 Tartu JK TammekaTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
22.04 12:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tallinna FC FloraPärnu Rehepapi kunstmuruväljak - Rehepapi 3, Pärnu
22.04 12:00U-17 Rakvere JK TarvasU-17 Tallinna JK LegionRakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
22.04 15:30U-17 FC TallinnU-17 Viimsi MRJKLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
22.04 16:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tallinna FCI Levadia Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
22.04 18:00U-17 Harju JK LaagriU-17 FC Nõmme UnitedLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
IV voor
29.04 11:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 JK TabasaluMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
29.04 11:00U-17 Viimsi MRJKU-17 Tallinna JK LegionViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
29.04 12:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Rakvere JK TarvasSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
29.04 12:00U-17 Tallinna FCI Levadia U-17 Pärnu JK VaprusInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
29.04 12:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 JK Tallinna KalevTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
29.04 15:30U-17 FC TallinnU-17 Harju JK LaagriLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
V voor
06.05 11:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Viimsi MRJKLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
06.05 12:00U-17 JK TabasaluU-17 FC TallinnTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
06.05 12:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tartu JK TammekaPärnu Rannastaadioni harjutusväljak - Kuuse tn. 6, Pärnu
06.05 12:00U-17 Rakvere JK TarvasU-17 Tallinna FCI Levadia Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
07.05 11:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 FC Nõmme UnitedKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
07.05 11:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tallinna FC FloraWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
VI voor
13.05 12:00U-17 Viimsi MRJKU-17 Tallinna FC FloraViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
13.05 14:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Pärnu JK VaprusMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
13.05 15:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Rakvere JK TarvasTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
13.05 15:30U-17 FC TallinnU-17 JK Tallinna KalevLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
13.05 16:00U-17 Harju JK LaagriU-17 JK TabasaluLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
14.05 17:00U-17 Tallinna FCI Levadia U-17 Tallinna JK LegionInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
VII voor
20.05 11:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Harju JK LaagriKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
20.05 12:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 FC TallinnPärnu Rannastaadioni harjutusväljak - Kuuse tn. 6, Pärnu
20.05 12:00U-17 Rakvere JK TarvasU-17 FC Nõmme UnitedRakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
20.05 12:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tartu JK TammekaWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
21.05 12:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tallinna FCI Levadia Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
21.05 13:30U-17 JK TabasaluU-17 Viimsi MRJKTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
VIII voor
27.05 12:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Pärnu JK VaprusLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
27.05 15:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna FC FloraTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
27.05 15:30U-17 FC TallinnU-17 Rakvere JK TarvasLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
28.05 11:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna JK LegionMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
28.05 14:00U-17 Viimsi MRJKU-17 Tallinna FCI Levadia Viimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
28.05 16:00U-17 JK TabasaluU-17 JK Tallinna KalevTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
IX voor
04.06 11:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Viimsi MRJKKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
04.06 11:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 FC TallinnWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
04.06 12:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 JK TabasaluPärnu Rannastaadioni harjutusväljak - Kuuse tn. 6, Pärnu
04.06 14:00U-17 Rakvere JK TarvasU-17 Harju JK LaagriRakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
04.06 14:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 FC Nõmme UnitedSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
04.06 17:00U-17 Tallinna FCI Levadia U-17 Tartu JK TammekaInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
X voor
10.06 11:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Tallinna JK LegionLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
10.06 12:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Pärnu JK VaprusKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
10.06 18:00U-17 JK TabasaluU-17 Rakvere JK TarvasTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
10.06 18:30U-17 FC TallinnU-17 Tallinna FC FloraLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
11.06 12:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna FCI Levadia Männiku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
11.06 14:00U-17 Viimsi MRJKU-17 Tartu JK TammekaViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
XI voor
17.06 11:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 JK TabasaluWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
17.06 12:00U-17 Rakvere JK TarvasU-17 JK Tallinna KalevRakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
17.06 12:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 FC Nõmme UnitedTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
17.06 13:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Viimsi MRJKPärnu Rannastaadioni harjutusväljak - Kuuse tn. 6, Pärnu
17.06 17:00U-17 Tallinna FCI Levadia U-17 FC TallinnInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
18.06 18:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Harju JK LaagriSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.