Naiste Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2012)
I voor
07.04 11:00Tallinna FC Flora II (N)Kohtla-Järve FC Lootus (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
08.04 11:00Tallinna FC Infonet (N)Pärnu JK II (N)0 : 6mängu ankeet protokoll
08.04 11:30FC Kuressaare (N)Nõmme JK Kalju (N)1 : 3mängu ankeet protokoll
08.04 19:30Tartu JK Tammeka II (N)Tartu SK 10 Premium (N)0 : 4mängu ankeet protokoll
II voor
14.04 16:45Tallinna FC Flora II (N)Nõmme JK Kalju (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
15.04 13:00Tallinna FC Infonet (N)FC Kuressaare (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
15.04 14:00Pärnu JK II (N)Tartu SK 10 Premium (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
15.04 16:30Kohtla-Järve FC Lootus (N)Tartu JK Tammeka II (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
III voor
22.04 11:00Tallinna FC Flora II (N)Tallinna FC Infonet (N)4 : 2mängu ankeet protokoll
22.04 11:00Tartu JK Tammeka II (N)Nõmme JK Kalju (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
22.04 14:00Kohtla-Järve FC Lootus (N)Tartu SK 10 Premium (N)0 : 4mängu ankeet protokoll
22.04 15:00Pärnu JK II (N)FC Kuressaare (N)10 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
29.04 11:00Tallinna FC Infonet (N)Tartu JK Tammeka II (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
29.04 13:00Nõmme JK Kalju (N)Tartu SK 10 Premium (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
23.06 12:00Pärnu JK II (N)Kohtla-Järve FC Lootus (N)8 : 0mängu ankeet protokoll
22.07 14:30FC Kuressaare (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
V voor
06.05 11:00Kohtla-Järve FC Lootus (N)Nõmme JK Kalju (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
06.05 12:00Tartu JK Tammeka II (N)FC Kuressaare (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
06.05 17:00Tallinna FC Infonet (N)Tartu SK 10 Premium (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
26.05 15:00Tallinna FC Flora II (N)Pärnu JK II (N)1 : 8mängu ankeet protokoll
VI voor
12.05 17:00Tallinna FC Infonet (N)Kohtla-Järve FC Lootus (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
13.05 16:00FC Kuressaare (N)Tartu SK 10 Premium (N)1 : 4mängu ankeet protokoll
13.05 18:00Pärnu JK II (N)Nõmme JK Kalju (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
13.05 20:00Tallinna FC Flora II (N)Tartu JK Tammeka II (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
VII voor
20.05 11:00Tartu JK Tammeka II (N)Pärnu JK II (N)0 : 6mängu ankeet protokoll
20.05 13:00Nõmme JK Kalju (N)Tallinna FC Infonet (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
20.05 14:00Kohtla-Järve FC Lootus (N)FC Kuressaare (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
20.05 18:00Tartu SK 10 Premium (N)Tallinna FC Flora II (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
VIII voor
03.06 11:00Kohtla-Järve FC Lootus (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
03.06 11:00Pärnu JK II (N)Tallinna FC Infonet (N)11 : 0mängu ankeet protokoll
03.06 11:00Tartu SK 10 Premium (N)Tartu JK Tammeka II (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
03.06 16:00Nõmme JK Kalju (N)FC Kuressaare (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
IX voor
08.07 11:00Tartu JK Tammeka II (N)Kohtla-Järve FC Lootus (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
08.07 13:00Nõmme JK Kalju (N)Tallinna FC Flora II (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
08.07 14:00FC Kuressaare (N)Tallinna FC Infonet (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
08.07 14:00Tartu SK 10 Premium (N)Pärnu JK II (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
X voor
15.07 11:00Tartu SK 10 Premium (N)Kohtla-Järve FC Lootus (N)3 : 3mängu ankeet protokoll
15.07 13:00Nõmme JK Kalju (N)Tartu JK Tammeka II (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
15.07 14:00FC Kuressaare (N)Pärnu JK II (N)0 : 6mängu ankeet protokoll
15.07 18:00Tallinna FC Infonet (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 6mängu ankeet protokoll
XI voor
17.06 15:00Tallinna FC Flora II (N)FC Kuressaare (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
22.07 14:00Kohtla-Järve FC Lootus (N)Pärnu JK II (N)0 : 5mängu ankeet protokoll
22.07 14:00Tartu JK Tammeka II (N)Tallinna FC Infonet (N)14 : 1mängu ankeet protokoll
22.07 14:00Tartu SK 10 Premium (N)Nõmme JK Kalju (N)2 : 4mängu ankeet protokoll
XII voor
29.07 11:00Tartu SK 10 Premium (N)Tallinna FC Infonet (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
29.07 13:00Nõmme JK Kalju (N)Kohtla-Järve FC Lootus (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
29.07 15:00Pärnu JK II (N)Tallinna FC Flora II (N)6 : 1mängu ankeet protokoll
29.07 16:00FC Kuressaare (N)Tartu JK Tammeka II (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
XIII voor
09.06 14:00Tartu SK 10 Premium (N)FC Kuressaare (N)+ : -mängu ankeet protokoll
09.06 14:45Kohtla-Järve FC Lootus (N)Tallinna FC Infonet (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
09.06 17:00Nõmme JK Kalju (N)Pärnu JK II (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
10.06 17:30Tartu JK Tammeka II (N)Tallinna FC Flora II (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
XIV voor
05.08 13:00Tallinna FC Infonet (N)Nõmme JK Kalju (N)1 : 3mängu ankeet protokoll
05.08 14:00FC Kuressaare (N)Kohtla-Järve FC Lootus (N)+ : -mängu ankeet protokoll
05.08 14:00Tallinna FC Flora II (N)Tartu SK 10 Premium (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
05.08 17:00Pärnu JK II (N)Tartu JK Tammeka II (N)3 : 2mängu ankeet protokoll