Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2021)
I voor
04.03 19:00JK Tallinna KalevFC Nõmme United2 : 0mängu ankeet protokoll
06.03 19:00Paide Linnameeskond U21Tallinna FCI Levadia U211 : 2mängu ankeet protokoll
06.03 19:00Tartu JK WelcoTallinna FC Flora U210 : 0mängu ankeet protokoll
07.03 13:00Pärnu JalgpalliklubiFC Elva2 : 1mängu ankeet protokoll
12.06 13:00Maardu LinnameeskondTartu JK Tammeka U212 : 2mängu ankeet protokoll
II voor
06.05 17:00Tallinna FC Flora U21Paide Linnameeskond U212 : 2mängu ankeet protokoll
06.05 18:30Tallinna FCI Levadia U21Maardu Linnameeskond0 : 5mängu ankeet protokoll
06.05 19:00FC ElvaTartu JK Welco3 : 2mängu ankeet protokoll
06.05 19:30FC Nõmme UnitedPärnu Jalgpalliklubi5 : 0mängu ankeet protokoll
06.05 19:30Tartu JK Tammeka U21JK Tallinna Kalev1 : 5mängu ankeet protokoll
III voor
09.05 13:00JK Tallinna KalevMaardu Linnameeskond2 : 2mängu ankeet protokoll
09.05 13:00Pärnu JalgpalliklubiTartu JK Tammeka U212 : 0mängu ankeet protokoll
09.05 19:00FC Nõmme UnitedTartu JK Welco4 : 0mängu ankeet protokoll
10.05 19:00Paide Linnameeskond U21FC Elva3 : 1mängu ankeet protokoll
10.05 19:00Tallinna FCI Levadia U21Tallinna FC Flora U211 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
13.05 19:00Maardu LinnameeskondPärnu Jalgpalliklubi5 : 0mängu ankeet protokoll
15.05 13:00JK Tallinna KalevPaide Linnameeskond U210 : 2mängu ankeet protokoll
16.05 13:00Tallinna FC Flora U21FC Elva1 : 0mängu ankeet protokoll
16.05 13:00Tartu JK Tammeka U21FC Nõmme United1 : 6mängu ankeet protokoll
16.05 13:00Tartu JK WelcoTallinna FCI Levadia U210 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
20.05 19:00FC ElvaFC Nõmme United5 : 2mängu ankeet protokoll
21.05 19:00Tallinna FC Flora U21Maardu Linnameeskond0 : 3mängu ankeet protokoll
21.05 19:00Tallinna FCI Levadia U21JK Tallinna Kalev3 : 4mängu ankeet protokoll
22.05 13:00Tartu JK WelcoPärnu Jalgpalliklubi1 : 3mängu ankeet protokoll
25.07 19:00Paide Linnameeskond U21Tartu JK Tammeka U218 : 2mängu ankeet protokoll
VI voor
27.05 18:30Tartu JK Tammeka U21FC Elva1 : 0mängu ankeet protokoll
27.05 19:00FC Nõmme UnitedTallinna FC Flora U212 : 1mängu ankeet protokoll
27.05 19:30JK Tallinna KalevTartu JK Welco2 : 1mängu ankeet protokoll
27.05 19:30Maardu LinnameeskondPaide Linnameeskond U212 : 1mängu ankeet protokoll
27.05 19:30Pärnu JalgpalliklubiTallinna FCI Levadia U212 : 2mängu ankeet protokoll
VII voor
30.05 13:00FC ElvaJK Tallinna Kalev0 : 4mängu ankeet protokoll
30.05 13:00Pärnu JalgpalliklubiTallinna FC Flora U211 : 2mängu ankeet protokoll
31.05 19:00FC Nõmme UnitedPaide Linnameeskond U210 : 4mängu ankeet protokoll
31.05 19:00Maardu LinnameeskondTartu JK Welco6 : 0mängu ankeet protokoll
31.05 19:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna FCI Levadia U213 : 4mängu ankeet protokoll
VIII voor
19.06 13:00Tallinna FC Flora U21JK Tallinna Kalev1 : 5mängu ankeet protokoll
19.06 13:00Tartu JK WelcoTartu JK Tammeka U211 : 1mängu ankeet protokoll
20.06 13:00FC ElvaMaardu Linnameeskond0 : 6mängu ankeet protokoll
20.06 13:00Paide Linnameeskond U21Pärnu Jalgpalliklubi4 : 0mängu ankeet protokoll
17.08 19:00Tallinna FCI Levadia U21FC Nõmme UnitedMaarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
Kokkuvõte
IX voor
26.06 13:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna FC Flora U210 : 1mängu ankeet protokoll
26.06 13:00Tartu JK WelcoPaide Linnameeskond U210 : 4mängu ankeet protokoll
26.06 16:00FC Nõmme UnitedMaardu Linnameeskond1 : 3mängu ankeet protokoll
27.06 13:00JK Tallinna KalevPärnu Jalgpalliklubi3 : 2mängu ankeet protokoll
27.06 13:00Tallinna FCI Levadia U21FC Elva4 : 2mängu ankeet protokoll
X voor
30.06 19:00FC ElvaTartu JK Tammeka U214 : 0mängu ankeet protokoll
30.06 19:00Pärnu JalgpalliklubiFC Nõmme United0 : 1mängu ankeet protokoll
01.07 18:00Paide Linnameeskond U21JK Tallinna Kalev0 : 4mängu ankeet protokoll
01.07 19:00Tallinna FC Flora U21Tartu JK Welco1 : 1mängu ankeet protokoll
03.07 13:00Maardu LinnameeskondTallinna FCI Levadia U213 : 1mängu ankeet protokoll
XI voor
10.07 19:00Paide Linnameeskond U21Tallinna FC Flora U218 : 2mängu ankeet protokoll
14.07 19:00FC Nõmme UnitedTartu JK Tammeka U212 : 3mängu ankeet protokoll
14.07 19:00JK Tallinna KalevFC Elva1 : 0mängu ankeet protokoll
14.07 19:00Tallinna FCI Levadia U21Pärnu Jalgpalliklubi1 : 2mängu ankeet protokoll
14.07 19:00Tartu JK WelcoMaardu Linnameeskond0 : 4mängu ankeet protokoll
XII voor
17.07 19:00Maardu LinnameeskondFC Nõmme United5 : 1mängu ankeet protokoll
17.07 19:00Tallinna FC Flora U21Tallinna FCI Levadia U211 : 1mängu ankeet protokoll
17.07 19:00Tartu JK Tammeka U21Tartu JK Welco6 : 0mängu ankeet protokoll
19.07 19:00FC ElvaPaide Linnameeskond U210 : 1mängu ankeet protokoll
19.07 19:00Pärnu JalgpalliklubiJK Tallinna KalevPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012mängu ankeet
XIII voor
28.07 18:30FC ElvaTallinna FC Flora U211 : 3mängu ankeet protokoll
28.07 18:30FC Nõmme UnitedTallinna FCI Levadia U211 : 1mängu ankeet protokoll
28.07 19:00Pärnu JalgpalliklubiMaardu Linnameeskond1 : 2mängu ankeet protokoll
28.07 19:30JK Tallinna KalevTartu JK Tammeka U215 : 1mängu ankeet protokoll
28.07 19:30Paide Linnameeskond U21Tartu JK Welco2 : 1mängu ankeet protokoll
XIV voor
31.07 19:00Tartu JK WelcoFC Elva3 : 0*mängu ankeet protokoll
02.08 19:00Maardu LinnameeskondJK Tallinna KalevMaardu linnastaadion - Karjääri 4, 74116 Maardumängu ankeet
02.08 19:00Tallinna FC Flora U21FC Nõmme UnitedLilleküla harjutusväljak I - Jalgpalli 21, Tallinn
Kokkuvõte
02.08 19:00Tallinna FCI Levadia U21Paide Linnameeskond U21Maarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
02.08 19:00Tartu JK Tammeka U21Pärnu JalgpalliklubiTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XV voor
05.08 19:00Pärnu JalgpalliklubiTartu JK WelcoPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
06.08 19:00FC ElvaTallinna FCI Levadia U21Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
06.08 19:00Paide Linnameeskond U21FC Nõmme UnitedPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
Kokkuvõte
06.08 19:00Tartu JK Tammeka U21Maardu LinnameeskondTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
07.08 19:00JK Tallinna KalevTallinna FC Flora U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XVI voor
12.08 19:00FC ElvaFC Nõmme UnitedElva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
12.08 19:00Tartu JK WelcoJK Tallinna KalevTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
14.08 19:00Paide Linnameeskond U21Maardu LinnameeskondPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
14.08 19:00Tallinna FC Flora U21Pärnu JalgpalliklubiLilleküla harjutusväljak I - Jalgpalli 21, Tallinn
14.08 19:00Tallinna FCI Levadia U21Tartu JK Tammeka U21Maarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
XVII voor
19.08 19:00Tartu JK Tammeka U21Paide Linnameeskond U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
20.08 13:00JK Tallinna KalevTallinna FCI Levadia U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
20.08 13:00Maardu LinnameeskondTallinna FC Flora U21Maardu linnastaadion - Karjääri 4, 74116 Maardu
20.08 16:00FC ElvaPärnu JalgpalliklubiElva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
20.08 16:00Tartu JK WelcoFC Nõmme UnitedTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
Kokkuvõte
XVIII voor
25.08 18:00FC ElvaMaardu LinnameeskondElva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
25.08 18:00Tallinna FC Flora U21Tartu JK Tammeka U21Lilleküla harjutusväljak I - Jalgpalli 21, Tallinn
25.08 18:30FC Nõmme UnitedJK Tallinna KalevMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
25.08 19:00Pärnu JalgpalliklubiPaide Linnameeskond U21Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
25.08 19:00Tallinna FCI Levadia U21Tartu JK WelcoMaarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
XIX voor
28.08 13:00Tallinna FC Flora U21Tallinna FCI Levadia U21Lilleküla harjutusväljak I - Jalgpalli 21, Tallinn
28.08 13:00Tartu JK WelcoTartu JK Tammeka U21Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
29.08 16:00FC Nõmme UnitedMaardu LinnameeskondMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
Kokkuvõte
30.08 18:30Paide Linnameeskond U21FC ElvaPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
30.08 19:00Pärnu JalgpalliklubiJK Tallinna KalevPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
XX voor
09.09 18:00Maardu LinnameeskondPärnu JalgpalliklubiMaardu linnastaadion - Karjääri 4, 74116 Maardu
10.09 18:00Paide Linnameeskond U21Tallinna FC Flora U21Paide linnastaadion - Kooli 1, Paide
11.09 13:00FC ElvaTartu JK WelcoElva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
11.09 13:00JK Tallinna KalevTallinna FCI Levadia U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
12.09 13:00Tartu JK Tammeka U21FC Nõmme UnitedTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XXI voor
16.09 19:00JK Tallinna KalevPaide Linnameeskond U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
18.09 13:00Tartu JK WelcoPärnu JalgpalliklubiTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
19.09 13:00FC Nõmme UnitedFC ElvaMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
19.09 13:00Tallinna FC Flora U21Maardu LinnameeskondLilleküla harjutusväljak I - Jalgpalli 21, Tallinn
19.09 13:00Tallinna FCI Levadia U21Tartu JK Tammeka U21Maarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
XXII voor
23.09 19:00Tartu JK Tammeka U21JK Tallinna KalevTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
25.09 13:00Maardu LinnameeskondTartu JK WelcoMaardu linnastaadion - Karjääri 4, 74116 Maardu
26.09 13:00FC Nõmme UnitedPaide Linnameeskond U21Männiku staadion - Võidu 16, Tallinn
26.09 13:00Pärnu JalgpalliklubiTallinna FC Flora U21Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
26.09 13:00Tallinna FCI Levadia U21FC ElvaMaarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
XXIII voor
30.09 17:00Paide Linnameeskond U21Tallinna FCI Levadia U21Paide linnastaadion - Kooli 1, Paide
30.09 19:00JK Tallinna KalevMaardu LinnameeskondKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
02.10 13:00Pärnu JalgpalliklubiFC Nõmme UnitedPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
02.10 13:00Tallinna FC Flora U21Tartu JK WelcoLilleküla harjutusväljak I - Jalgpalli 21, Tallinn
03.10 13:00FC ElvaTartu JK Tammeka U21Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
XXIV voor
14.10 19:00FC ElvaJK Tallinna KalevElva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
16.10 19:00Tartu JK WelcoTallinna FCI Levadia U21Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
17.10 13:00FC Nõmme UnitedTallinna FC Flora U21Männiku staadion - Võidu 16, Tallinn
17.10 13:00Maardu LinnameeskondTartu JK Tammeka U21Maardu linnastaadion - Karjääri 4, 74116 Maardu
17.10 13:00Paide Linnameeskond U21Pärnu JalgpalliklubiPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
XXV voor
21.10 19:00Tartu JK WelcoFC Nõmme UnitedTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
22.10 19:00JK Tallinna KalevTallinna FC Flora U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
23.10 13:00Tartu JK Tammeka U21Paide Linnameeskond U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
24.10 13:00Maardu LinnameeskondFC ElvaMaardu linnastaadion - Karjääri 4, 74116 Maardu
24.10 13:00Tallinna FCI Levadia U21Pärnu JalgpalliklubiMaarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
XXVI voor
28.10 19:00JK Tallinna KalevFC Nõmme UnitedKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
30.10 13:00Paide Linnameeskond U21Tartu JK WelcoPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
30.10 13:00Pärnu JalgpalliklubiTartu JK Tammeka U21Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
30.10 13:00Tallinna FCI Levadia U21Maardu LinnameeskondMaarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
31.10 13:00Tallinna FC Flora U21FC ElvaLilleküla harjutusväljak I - Jalgpalli 21, Tallinn
XXVII voor
04.11 19:00Tartu JK WelcoJK Tallinna KalevTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
06.11 13:00FC Nõmme UnitedTallinna FCI Levadia U21Männiku staadion - Võidu 16, Tallinn
06.11 13:00Maardu LinnameeskondPaide Linnameeskond U21Maardu linnastaadion - Karjääri 4, 74116 Maardu
06.11 13:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna FC Flora U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
07.11 13:00FC ElvaPärnu JalgpalliklubiElva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva