KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
KONKURSID

Konkursiteade

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) kuulutab välja avaliku konkursi 2016. a stipendiumite taotlemiseks tulevikku suunatud tegevuse toetuseks jalgpalliliste individuaalsete võimete arendamiseks, loomingulise või teadusliku tegevuse soodustamiseks ning õppetegevuseks teadmiste või oskuste omandamiseks.
 
Stipendiumi saaja peab oma tegevusega olulisel määral toetama ja edendama Eesti jalgpalli.

Stipendiumi taotlusi hindab ja stipendiume määrab EJL stipendiumi komisjon sooviavalduste alusel vastavalt EJL stipendiumite statuudile.

Õppestipendiumi konkursiteade
 
Eesti Jalgpalli Liit kuulutab välja kehakultuurialase õppestipendiumi konkursi 2016/2017 õppeaastaks.
 
Kehakultuurialase kõrghariduse õppestipendiumi taotlemiseks peab stipendiumi taotleja omandama kõrgharidust Tallinna Ülikooli kehakultuuri erialal või Tartu Ülikoolis kehalise kasvatuse ja spordi erialal või välisriigi samaväärses õppeasutuses täiskoormusega õppes.
 
Kehakultuurialase kõrghariduse õppestipendiumi konkursil osalemiseks peab stipendiumitaotleja vastama järgmistele tingimustele:

 • Stipendiumitaotleja peab olema osalenud vähemalt viis hooaega Eesti jalgpalli meistrivõistlustel, täitma ausa mängu põhimõtteid, ei ole rikkunud dopingualaseid reegleid ning mitte osalenud kihlveopettustega seonduvates tegevustes;
 • Stipendiumitaotleja peab esitama tõendi kõrgkoolis õppimise ning õppevõlgnevuste puudumise kohta stipendiumi taotlemisel ning peale esimest poolaastat;
 • Stipendiumitaotleja peab kõrgkoolis õppima positiivselt akrediteeritud õppekava alusel täiskoormusega päevases või tsükliõppes (bakalaureus) või tsükli- või avatud õppes (magister) ning ei tohi stipendiumi saamise ajal viibida akadeemilisel puhkusel, sh aja- või asendusteenistuses;
 • Hoidma kõrgel stipendiumi määraja mainet kokkupuutel ajakirjanike ja jalgpallihuvilistega ning mitte tegema stipendiumi määraja huve kahjustavaid avaldusi.
 Õppestipendiumi suurus üheks õppeaastaks on kuni 1000€ (üks tuhat eurot).
 
Avaldused konkursil osalemiseks palume saata Eesti Jalgpalli Liitu hiljemalt  16. septembriks 2016 digiallkirjastatult e-postile: efa(ät)jalgpall.ee või aadressil: Asula 4c, 11312, Tallinn.
 
Avalduses tuleb ära märkida:
 • Isiku- ja kontaktandmed, kõrgkooli nimi, pangakonto andmed ning kinnitus EJL stipendiumite staatuudis väljatoodud nõuete ja tingimuste täitmise kohta.
 • Avaldusele lisaks tuleb esitada tõend kõrgkoolis õppimise kohta.
EJL stipendiumikomisjon võib vajadusel otsustada stipendiumi kandidaadid vestlusele kutsuda.

Õppestipendiumi avaldus
 
Loomingulise või teadusliku tegevuse soodustamise stipendiumi konkursiteade
 
Eesti Jalgpalli Liit kuulutab välja loomingule või teadusliku tegevuse soodustamise kategoorias 2016. aastaks. Stipendiumi taotleja peab olema füüsiline isik, kelle loominguline või teaduslik tegevus  on seotud jalgpalli edendamisega.
 
Loomingulise või teadusliku tegevuse soodustamise stipendiumi konkursil osalemiseks peab stipendiumi taotleja täitma EJL stipendiumite statuudis väljatoodud tingimusi.
 
Loomingulise või teadusliku tegevuse soodustamise konkurss on avatud terve kalendriaasta jooksul. Avaldused konkursil osalemiseks palume saata Eesti Jalgpalli Liitu digiallkirjastatult e-postile: efa(ät)jalgpall.ee või aadressil: Asula 4c, 11312, Tallinn.
 
Avalduses tuleb ära märkida:
 • Isiku- ja kontaktandmed, pangakonto andmed ning kinnitus EJL stipendiumite staatuudis väljatoodud nõuete ja tingimuste täitmise kohta.
Spordistipendiumi konkursiteade
 
Eesti Jalgpalli Liit kuulutab välja spordistipendiumi konkursi võimete arendamise kategoorias 2016. aastaks.
 
Võimete arendamise kategoorias jalgpallurina peab taotleja vastama ühele järgmistest nõuetest:
 • Jalgpallur peab olema osalenud kalendriaasta jooksul vähemalt 1 (ühes) rahvuskoondise A  võistkonna mängus (sh arvestatakse meeste või naiste võistkonda);
 • Jalgpallur peab olema  meeste Premium liiga või Esiliiga (k.a Esiliiga B) mängija või naiste Meistriliiga mängija ning tal peab olema konkursil osalemiseks vastava klubi soovituskiri;
 • Jalgpallur peab olema Eesti noortekoondise kandidaat ning tal on EJL noortetöö tehnilise direktori soovituskiri.
 
Võimete arendamise kategoorias jalgpallikohtunikuna peab stipendiumi taotleja omama EJL poolt väljastatud litsentsi Eesti Meistrivõistlustel osalemiseks.
 
Spordistipendiumi konkursil osalemiseks peab stipendiumi taotleja täitma EJL stipendiumite statuudis väljatoodud tingimusi.
 
Stipendiumi suuruse otsustab EJL stipendiumite komisjon.
 
Spordistipendiumi konkurss on avatud terve kalendriaasta jooksul. Avaldused konkursil osalemiseks palume saata Eesti Jalgpalli Liitu digiallkirjastatult e-postile: efa(ät)jalgpall.ee või aadressil: Asula 4c, 11312, Tallinn.
 
Avalduses tuleb ära märkida:
 • Isiku- ja kontaktandmed, pangakonto andmed ning kinnitus EJL stipendiumite staatuudis väljatoodud nõuete ja tingimuste täitmise kohta. 
 • Avaldusele lisaks tuleb esitada nõutud soovituskiri(-jad)

EJL stipendiumikomisjon võib vajadusel otustada stipendiumi kandidaadid vestlusele kutsuda.

Spordistipendiumi avaldus

Eesti Jalgpalli Liidu stipendiumite statuut
 
 
 
 

  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.