KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
OTSEÜLEKANDED (2021)

 
 
Tallinna FCI Levadia - Pärnu JK Vaprus13.03.21 13:00
FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik13.03.21 16:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans14.03.21 13:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka20.03.21 13:00
Tallinna FCI Levadia - Tallinna JK Legion20.03.21 16:00
JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus20.03.21 19:00
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond21.03.21 15:00
Tallinna JK Legion - Nõmme Kalju FC28.03.21 13:00
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans03.04.21 13:00
Tallinna JK Legion - Paide Linnameeskond04.04.21 13:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FCI Levadia04.04.21 15:00
FC Kuressaare - Nõmme Kalju FC07.04.21 17:30
JK Narva Trans - Tallinna JK Legion07.04.21 19:30
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare10.04.21 13:00
Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka11.04.21 13:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik11.04.21 13:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FCI Levadia11.04.21 15:00
Tallinna JK Legion - Tallinna FC Flora11.04.21 19:00
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik16.04.21 19:00
Tallinna JK Legion - FC Kuressaare16.04.21 19:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans17.04.21 16:00
Tallinna FCI Levadia - Paide Linnameeskond18.04.21 15:00
Nõmme Kalju FC - Pärnu JK Vaprus18.04.21 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora20.04.21 18:45
Tartu JK Tammeka - Tallinna JK Legion20.04.21 19:00
FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus21.04.21 17:30
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC21.04.21 19:30
Tallinna FCI Levadia - JK Narva Trans21.04.21 20:00
Tallinna JK Legion - Viljandi JK Tulevik24.04.21 16:00
Pärnu JK Vaprus - Paide Linnameeskond25.04.21 13:00
JK Narva Trans - FC Kuressaare25.04.21 13:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FCI Levadia25.04.21 15:00
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka25.04.21 19:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora30.04.21 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna JK Legion01.05.21 16:00
Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC01.05.21 19:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FCI Levadia02.05.21 15:00
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond04.05.21 19:00
Tallinna FCI Levadia - Viljandi JK Tulevik05.05.21 17:30
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka05.05.21 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora05.05.21 19:30
Tallinna FC Flora - Tallinna JK Legion08.05.21 13:00
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare08.05.21 16:00
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC08.05.21 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia09.05.21 15:00
Tallinna JK Legion - Pärnu JK Vaprus11.05.21 18:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FCI Levadia15.05.21 13:00
Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare15.05.21 13:00
JK Narva Trans - Tallinna JK Legion15.05.21 16:00
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond16.05.21 15:00
FC Kuressaare - JK Narva Trans18.05.21 18:00
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik19.05.21 18:00
Pärnu JK Vaprus - Nõmme Kalju FC19.05.21 19:00
Tallinna FCI Levadia - Tallinna FC Flora19.05.21 20:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna JK Legion25.05.21 19:00
Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus25.05.21 19:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC26.05.21 18:00
FC Kuressaare - Tallinna FCI Levadia26.05.21 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora26.05.21 20:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond29.05.21 13:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik29.05.21 16:00
Tallinna JK Legion - Tallinna FCI Levadia29.05.21 19:00
Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus30.05.21 15:00
FC Kuressaare - Nõmme Kalju FC30.05.21 19:00
Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus13.06.21 13:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora21.06.21 17:00
Pärnu JK Vaprus - Viljandi JK Tulevik21.06.21 17:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond25.06.21 18:00
Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus25.06.21 18:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC25.06.21 20:00
Tallinna FCI Levadia - FC Kuressaare26.06.21 13:00
Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik30.06.21 18:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond30.06.21 20:00
Tallinna FCI Levadia - Tartu JK Tammeka01.07.21 18:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna JK Legion01.07.21 20:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna JK Legion04.07.21 15:00
Pärnu JK Vaprus - JK Narva Trans04.07.21 19:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans13.07.21 17:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora16.07.21 19:30
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans17.07.21 16:00
FC Kuressaare - Tallinna JK Legion17.07.21 19:00
Tallinna FCI Levadia - Nõmme Kalju FC18.07.21 15:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka18.07.21 19:00
Pärnu JK Vaprus - FC Kuressaare30.07.21 19:30
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka31.07.21 13:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora31.07.21 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna JK Legion01.08.21 15:00
JK Narva Trans - Tallinna FCI Levadia01.08.21 19:00
Tallinna JK Legion - Pärnu JK Vaprus06.08.21 19:30
Tallinna FCI Levadia - FC Kuressaare07.08.21 16:00
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik07.08.21 19:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC08.08.21 15:00
Tallinna FCI Levadia - Tartu JK Tammeka13.08.21 20:00
Tallinna JK Legion - JK Narva Trans14.08.21 16:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora14.08.21 19:00
Pärnu JK Vaprus - Paide Linnameeskond15.08.21 15:00
Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik15.08.21 17:00
Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus20.08.21 16:00
Tallinna JK Legion - Paide Linnameeskond20.08.21 18:30
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans21.08.21 16:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka22.08.21 15:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka27.08.21 18:30
JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus28.08.21 16:00
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare28.08.21 18:30
Tallinna FCI Levadia - Nõmme Kalju FC29.08.21 15:00
Tallinna FC Flora - Tallinna JK Legion29.08.21 19:00
Tallinna JK Legion - Tartu JK Tammeka10.09.21 18:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik11.09.21 13:00
Nõmme Kalju FC - FC Kuressaare11.09.21 16:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora12.09.21 13:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia12.09.21 15:00
Tallinna JK Legion - Viljandi JK Tulevik18.09.21 13:00
FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus18.09.21 16:00
Tallinna FCI Levadia - JK Narva Trans18.09.21 19:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC19.09.21 15:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond19.09.21 19:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans22.09.21 19:00
Tallinna JK Legion - Tallinna FCI Levadia25.09.21 16:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora26.09.21 13:00
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond26.09.21 15:00
JK Narva Trans - FC Kuressaare26.09.21 16:50
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans02.10.21 13:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna JK Legion02.10.21 16:00
FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik03.10.21 15:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka03.10.21 19:00
Tallinna FCI Levadia - Pärnu JK Vaprus09.10.21 16:00
Pärnu JK Vaprus - Nõmme Kalju FC16.10.21 13:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FCI Levadia16.10.21 16:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans16.10.21 19:00
FC Kuressaare - Tallinna JK Legion17.10.21 13:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora17.10.21 15:00
Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka20.10.21 18:00
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare24.10.21 15:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka27.10.21 19:00
Tallinna FCI Levadia - Tallinna FC Flora01.12.21 19:00
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.