MÄNGUEELNE ANKEET
Pärnu JK Vaprus - Pärnu Jalgpalliklubi
Kuupäev: 08.06.2020
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Väljakukohtunik: Martti Pukk
Abikohtunikud:Sander Jürjens, Timo Künnapas
4. kohtunik:Kristjan-Eric Lääne
Inspektor:Jüri Saar
Kohtunike vaatleja:Jüri Saar
PÄRNU JK VAPRUS PÄRNU JALGPALLIKLUBI
Värvid
Särgid Kollane Särgid Valge
Püksid Must Püksid Sinine
Põlvikud Kollane Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Must Särgid Punane
Püksid Must Püksid Punane
Põlvikud Must Põlvikud Punane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Taavi Midenbritt Nimi
Telefon 55524204 Telefon
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Priit Pikker: Saime suurepärase emotsiooniga võidu eelmisest mängust ning meeskond näitas oma potentsiaali tõusta heal tasemel võistkonnaks. Nüüd vaja hoida oma taset stabiilselt igas mängus ja edasi areneda. Hetkel kõige olulisem on taastumine, et esmaspäeval tõestada, kes on Pärnu parim. Kolm punkti ei tule tabelisse niisama, vaid peame need kompromissitu võitluse ja pühendumisega välja teenima. Peatreener Igor Prins: Derbi. Poisid on seda aastaid ootanud. Ma arvan, et muud polegi vaja öelda.
Mängija Magnus Villota : Mäng PJK-ga on põhimõtteline mäng mis tuleb meil võita ja muud ei olegi. Mängija Jako Kanter: Lõpuks on käes kauaoodatud derbi. Usun, et see tuleb üks väga võitluslik mäng, kus absoluutselt iga olukord nõuab täielikku pingutust ja keskendumist. Vaprus on küll juba siin teist aastat ja Esiliiga kogemus on all, kuid hetkel soovime näidata, et Pärnu linn on sini-valge ja kuulub meile. Tuleb vägev mäng.
Täiendav teave
Lisateave LISAINFO Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.vaprus.ee www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ https://www.youtube.com/channel/UCjGFGHQbkYMa6mhnLE-Wxmw/featured Lisateave
Korraldava klubi vastutav ametnik: Karl Palatu
Piletiinfo: PILETID Püsi terve ja ela omadele kaasa soccernet.ee ja jalgpall.ee vahendusel ning kohtume staadionil siis, kui see on turvaline! Hoia ennast ja teisi!