MÄNGUEELNE ANKEET
Pärnu JK Vaprus - Kohtla-Järve JK Järve
Kuupäev: 13.06.2020
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Väljakukohtunik: Kristjan Kattus
Abikohtunikud:Silver Sepp, Thor Vaas
Inspektor:Are Habicht
Kohtunike vaatleja:Are Habicht
PÄRNU JK VAPRUS KOHTLA-JÄRVE JK JÄRVE
Värvid
Särgid Kollane Särgid Sinine
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Kollane Põlvikud Sinine
Väravavahi värvid
Särgid Must Särgid Valge
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Must Põlvikud Valge
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Taavi Midenbritt Nimi Timur Abubov
Telefon 55524204 Telefon +37258926856
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Taavi Midenbritt: Meeksond on näidanud , et võrreldes eelmise aastaga oleme teinud sammu edasi. Kuid peame seda näitama terve mängu jooksul ! Oleme võimelised Järvet võitma, aga see võit tuleb ise võtta. Peatreener Andrei Škaleta: Pärnu on tugev ja hea vastane, viimastes mängudes oleme olnud hästi sees, kuid realiseerimisega on probleeme. Oleme valmistunud selleks mänguks ning ootame oma esimesi punkte.
Mängija Ander Paabut: Ründemäng peab paranema, muidu on suurimad väravakütid meil kaitsjad. Seega ründajatel on nii mõndagi vaja laupäeval tõestada... Läheme võitma! Mängija Evgeni Orehhov: Varsti on tulemas mäng Pärnu Vaprusega, mis toimub juba 13. juunil. Arvame, et mäng tuleb pingeline, sest Pärnu Vaprus mängib praegu hästi Esiliigas. Viimased mängud mängisime suure sooviga, et võita. Tahame juba uuel hooajal esimesi punkte teenida.
Täiendav teave
Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.vaprus.ee www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ https://www.youtube.com/channel/UCjGFGHQbkYMa6mhnLE-Wxmw/featured Lisateave https://www.facebook.com/fcjarve.ee/ https://instagram.com/fc__jarve?igshid=1mjfch3902xys https://www.youtube.com/channel/UC6aO06bXZKWKNr-qwQ__Q4g https://twitter.com/fcjarve/status/1264655016440315909?s=21
Korraldava klubi vastutav ametnik: Karl Palatu
Piletiinfo: Püsi terve ja ela omadele kaasa soccernet.ee ja jalgpall.ee vahendusel ning kohtume staadionil siis, kui see on turvaline! Hoia ennast ja teisi!