MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FCI Levadia U21 - Pärnu Jalgpalliklubi
Kuupäev: 02.07.2020
Kellaaeg: 18:30
Staadion: Maarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
Väljakukohtunik: Denis Petrov
Abikohtunikud:Jaan Roos, Sander Jürjens
Inspektor:Margus Kotter
Kohtunike vaatleja:Margus Kotter
TALLINNA FCI LEVADIA U21 PÄRNU JALGPALLIKLUBI
Värvid
Särgid Roheline Särgid Sinine
Püksid Roheline Püksid Sinine
Põlvikud Valge Põlvikud Sinine
Väravavahi värvid
Särgid Kollane Särgid Punane
Püksid Must Püksid Punane
Põlvikud Kollane Põlvikud Punane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Igor Morozov Nimi
Telefon 55609409 Telefon
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Robert Sadovski: "Eelmises mängus pidime küll Maardu Linnameeskonnalt napi kaotuse vastu võtma, kuid mängupildiga jäin väga rahule - suutsime Esiliiga liidri korraliku surve alla panna. Liigume edasi mäng-mängult. Üritame kodusel Maarjamäel Pärnu Jalgpalliklubi vastu korralikult mängida ning samuti punktiarvet täiendada." Peatreener Igor Prins: Tabeliseisu vaadates väga tähtis mäng. Proovime keskenduda ja kolm punkti Pärnusse tuua.
Mängija Daniil Petrunin: "Pärnu JK on minu jaoks tundmatu meeskond, aga olen kindel, et ees ootab raske, dnt heatasemeline mäng. Meil on palju vigastatuid, kuid võitleme igas mängus sõltumata sellest, kus see peetakse - kas kodus või võõril. Mängus Maardu Linnameeskonnaga näitasime suurepärast jalgpalli. Meeskond tõestas, meil on iseloomu ning muutume iga mänguga paremaks. Noored mängijad võitlevad samuti mehiselt - neil on kõvasti tahtmist ja tuli särab silmis. Olen veendunud, et kui läheme mängule suurepärase eelhäälestusega, siis võtame kolm punkti ära." Mängija Kaupo Koort: Kohtume nendega esmakordselt, tõotab tulla põnev. Meil aeg hakata mängima enesekindlamalt, distsiplineeritumalt. Kui suudame taga kindlamad olla ja ees olukorrad ära realiseerida, lähme kindlasti kolme punkti järele.
Täiendav teave
Lisateave Meie tegemistega sel hooajal saad kursis end hoida: https://www.instagram.com/maardulm https://www.facebook.com/maardulm Lisateave
Korraldava klubi vastutav ametnik: Lauri Välja
Piletiinfo: Pileti hind 3 eurot. Staadionile sisenedes ja seal viibides tuleb jälgida Eesti Jalgpalli Liidu poolseid nõudeid ohutuse tagamiseks ning hoida turvalist vahemaad.