MÄNGUEELNE ANKEET
Kohtla-Järve JK Järve - Pärnu JK Vaprus
Kuupäev: 11.07.2020
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
Väljakukohtunik: Jagnar Jakobson
Abikohtunikud:Kaarel Kuznetsov, Erik Raal
Inspektor:Valeriy Vinogradov
Kohtunike vaatleja:Valeriy Vinogradov
KOHTLA-JÄRVE JK JÄRVE PÄRNU JK VAPRUS
Värvid
Särgid Kollane Särgid Must
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Kollane Põlvikud Must
Väravavahi värvid
Särgid Valge Särgid Oranž
Püksid Must Püksid Oranž
Põlvikud Valge Põlvikud Oranž
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed Gleb Pevtsov. Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Timur Abubov. Nimi Taavi Midenbritt
Telefon +37258926856 Telefon 55524204
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Andrei Škaleta: Pärnu Vaprusega mäng kodus, tahame mängida võidu peale ning teeme maksimaalse pingutuse selle nimel. Peatreener Siim-Sten Palm : Viimased mängud ei ole lõppenud soovitud tulemusega ja oleme eduseisu käest andnud. Peame nendest vigadest õppima ja saama Kohtla-Järvel taas positiivse emotsiooni!
Mängija Artur Salmus: Veel üks konkurent Pärnus. Meie jaoks väga tõsine mäng ja me saame aru, et see saab olema meile väga raske ja muidugi anname neile kakluse. Anname endast parima, et oma väljakul võita ja ronida tabelis. Mängija Enrico Veensalu : Kaks viimast mängu oleme pidanud väga valusad viigid vastu võtma. Proovime seda parandada Kohtla-Järve vastu ning tahame kindlasti võidu koju tuua.
Täiendav teave
Lisateave https://www.facebook.com/fcjarve.ee/ https://instagram.com/fc__jarve?igshid=1mjfch3902xys https://www.youtube.com/channel/UC6aO06bXZKWKNr-qwQ__Q4g https://twitter.com/fcjarve/status/1264655016440315909?s=21 Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.vaprus.ee www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ https://www.youtube.com/channel/UCjGFGHQbkYMa6mhnLE-Wxmw/featured
Korraldava klubi vastutav ametnik: Oleg Terešenko
Piletiinfo: Täispilet: 2 EUR ! Õpilased ja üliõpilased: 1 EUR ! Klubi mängijatele, alla 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs TASUTA!