MÄNGUEELNE ANKEET
Pärnu JK Vaprus - FC Elva
Kuupäev: 20.08.2020
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Väljakukohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud:Sander Jürjens, Timo Künnapas
4. kohtunik:Martti Pukk
Inspektor:Jüri Saar
Kohtunike vaatleja:Jüri Saar
PÄRNU JK VAPRUS FC ELVA
Värvid
Särgid Kollane Särgid Valge
Püksid Must Püksid Roheline
Põlvikud Kollane Põlvikud Punane
Väravavahi värvid
Särgid Must Särgid Roheline
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Must Põlvikud Must
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Taavi Midenbritt Nimi Veiko Haan
Telefon 55524204 Telefon 5288330
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Priit Pikker: Kui tahame lõpetada hooaega Esiliiga tipus peame jätkama võitmist. Mängijad peavad sisu näitama ja ükskõik kuidas 3 punkti ära võtma. Perepäeva raames on oodata tugevat toetust tribüünidelt ja Elva on korralik vastane, kelle vastu ei ole lihtne mängida. Suur tahe ja ennastsalgav võitlus on meie standardiks, et mitte valmistada pettumist kõigile, kes kannavad Vapruse logo. Peatreener Võõrsil mäng Pärnu JK Vaprusega saab olema kindlasti väga raske. Seda magusam oleks sealt teenida võidupunktid. Mäletame seda head tunnet eelmisest hooajast.
Mängija Ronaldo Tiismaa: Ees ootamas vana sõber Elva, kellega on alati väga rasked ja jõulised madinad olnud. Tahame võita! Mängija Markus Lokk: Augustis oleme võistkondlikult mänginud nagu Ameerika mäed, kord hästi kord natukene lati alt läbi jooksnud. Oleme teinud omad järeldused ning üritame oma võistkondliku stabiilsuse uuesti üles leida. Selleks vajame neljapäeval Pärnust väga head tulemust. Pärnu Vaprus on hetkel väga heas hoos ning tugev võistkond. Peame tegema võistkondlikult väga tugeva esituse, et Pärnust kolme punktiga tagasi tulla. Anname endast parima, et võtta sel neljapäeval meie jaoks väga vajalik võit.
Täiendav teave
Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.vaprus.ee www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ https://www.youtube.com/channel/UCjGFGHQbkYMa6mhnLE-Wxmw/featured Lisateave
Korraldava klubi vastutav ametnik: Karl Palatu
Piletiinfo: Hooajakaart 30€ Täispilet 3€ Sooduspilet (kuni 18-aastased, õpilased, üliõpilased) 1€ Nullpilet (pensionärid, kuni 12-aastased lapsed ja Vapruse noormängijad) TASUTA ❗️ Tule kindlasti mängule aegsasti ning paikne piletiostu järjekorras hajutatult! Staadionile sisenemiseks on avatud nii Kuuse kui ka Lehe tänava värav! Hooajakaardi omanikud pääsevad staadionile järjekorras seismata! ❗️ Arveldada saab nii sularahas kui ka kaardimaksega (Lehe tänava sissepääs).