MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FCI Levadia U21 - Pärnu JK Vaprus
Kuupäev: 30.09.2020
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Maarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
Väljakukohtunik: Roman Daniljuk
Abikohtunikud:Andrei Petrov, Aleksei Latõnin
Inspektor:Ainar Kuusk
Kohtunike vaatleja:Ainar Kuusk
TALLINNA FCI LEVADIA U21 PÄRNU JK VAPRUS
Värvid
Särgid Roheline Särgid Kollane
Püksid Roheline Püksid Must
Põlvikud Valge Põlvikud Kollane
Väravavahi värvid
Särgid Sinine Särgid Must
Püksid Sinine Püksid Must
Põlvikud Sinine Põlvikud Must
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Igor Morozov Nimi Taavi Midenbritt
Telefon 55609409 Telefon 55524204
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Robert Sadovski: "Laupäeval saavutatud võit FC Nõmme Unitedi üle avaldas meeskonnale väga head mõju, saime juurde eneseusku ja -kindlust. Premium Liigasse pürgiva Pärnu JK Vaprusega oleme senises kahes mängus hästi hakkama saanud, kodus võitnud ja võõrsil viigistanud ega lase sellelgi korral latti madalamale. Meie jaoks on kõik mängud väga olulised. Oleme väga motiveeritud ning tahame taas Maarjamäel kolm punkti juurde teenida." Peatreener Priit Pikker: FCI Levadia on üks kahest meeskonnast, keda me pole veel see hooaeg võitnud. Kui tahame tiitlit peame kõikidest järelejäänud mängudest kolm punkti võtma ja lootma heale õnnele. Õnn soosib tugevamaid ja Maarjamäel saame võimaluse tõestada, et oleme Esiliiga eredaim tipp.
Mängija Andres Järve: "Peale eelmise vooru võitu olen kindel, et oleme võimelised ka Vapruse vastu kolm punkti võtma. Tuleb minna mängule positiivsete mõtetega peale ning anda endast parim." Mängija Reno Mark: Levadia on meie jaoks ebamugav vastane. Sõidame pealinna hea emotsiooni ja täieliku keskendumisega. Eesmärk on 3 punkti.
Täiendav teave
Lisateave Hoia end kursis FCI Levadia tegemistega! * www.fcilevadia.ee * Facebook: @fcilevadia * Instagram: @fcilevadiatallinn * Twitter: @LevadiaFC Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.vaprus.ee www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ https://www.youtube.com/channel/UCjGFGHQbkYMa6mhnLE-Wxmw/featured
Korraldava klubi vastutav ametnik: Lauri Välja
Piletiinfo: Pileti hind on 3 eurot. Tere tulemast!