MÄNGUEELNE ANKEET
Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka U21
Kuupäev: 30.10.2020
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Väljakukohtunik: Paul Kask
Abikohtunikud:Risto Eelmaa, Ivo Kiviselg
Inspektor:Jüri Saar
Kohtunike vaatleja:Jüri Saar
PÄRNU JK VAPRUS TARTU JK TAMMEKA U21
Värvid
Särgid Kollane Särgid Sinine
Püksid Must Püksid Sinine
Põlvikud Kollane Põlvikud Sinine
Väravavahi värvid
Särgid Must Särgid Roheline
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Must Põlvikud Must
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed Mikk Raid
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Taavi Midenbritt Nimi Marti
Telefon 55524204 Telefon Pähn
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Taavi Midenbritt: Lõpp paistab, kõigele olulisem on lõpus säilitada värskus ja võtta mäng mängult. Eesmärgi püüdmiseks läheme 3 punkti järele. Peatreener Marti Pähn: "Pärnu mängib Esiliiga võidule ning seetõttu on neil algavas mängus kõvasti rohkem pingeid. Viimati võtsime kodus võidu, usun, et Pärnul läheb päris raskeks ka seekord."
Mängija Rocco Mõtt: Hooaja viimane ja raskeim ring on käes. Oleme näinud palju vaeva, et alustada seda tipus ning kui tahame seal ka lõpetada, ei saa järele anda. Viimased 5 mängu tuleb panna täiest väest! Mängija Martin Jõgi: "Tahaks skoorimist jätkata!"
Täiendav teave
Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.vaprus.ee www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ https://www.youtube.com/channel/UCjGFGHQbkYMa6mhnLE-Wxmw/featured Lisateave
Korraldava klubi vastutav ametnik: Karl Palatu
Piletiinfo: Täispilet 3€ Sooduspilet (kuni 18-aastased, õpilased, üliõpilased) 1€ Nullpilet (pensionärid, kuni 12-aastased lapsed ja Vapruse noormängijad) TASUTA ❗️ Tule kindlasti mängule aegsasti ning paikne piletiostu järjekorras hajutatult! Staadionile sisenemiseks on avatud nii Kuuse kui ka Lehe tänava värav! Hooajakaardi omanikud pääsevad staadionile järjekorras seismata! ❗️ Arveldada saab nii sularahas kui ka kaardimaksega (Lehe tänava sissepääs). Statka Resto kohvikus on ostude eest võimalik tasuda samuti nii sularahas kui ka kaardimaksega.