MÄNGUEELNE ANKEET
FC Elva - Pärnu JK Vaprus
Kuupäev: 21.11.2020
Kellaaeg: 16:00
Staadion: Nike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
Väljakukohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud:Jaanus Allas, Ahti Lepp
Inspektor:Kaupo Põld
Kohtunike vaatleja:Kaupo Põld
FC ELVA PÄRNU JK VAPRUS
Värvid
Särgid Valge Särgid Kollane
Püksid Roheline Püksid Must
Põlvikud Punane Põlvikud Kollane
Väravavahi värvid
Särgid Roheline Särgid Must
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Must Põlvikud Must
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed Anti Ivaste Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Veiko Haan Nimi Taavi
Telefon 5288330 Telefon Midenbritt
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Veiko Haan: Viimase kodumängu kõige tähtsam eesmärk on näidata fännidele ja toetajatele head mängupilti ja väärt tulemust. Tahame ka tõestada, et oleme vääriline vastane Esiliiga liidrile Pärnu JK Vaprusele. Peatreener Väravavahtide treener Priit Pikker: Teravad jalad, selge pea ning kindel siht silme ees sõidame laupäeval Tartumaale, kus alustame tiitlijahi lõpuspurti FC Elva vastu nende kodus, kus hooaja alguses oli tulemuseks võitluslik viik. Nüüd rahuldab meid ainult võit!
Mängija Henri Härm: Meid on sel laupäeval ees ootamas viimane kodumäng. Kuidagi põnevaks on kujunenud selle aasta Esiliiga hooaja lõpp. Kuigi mängime liidriga, on meil võimalus tõusta tabelis kolmandaks. Teeme kõik selleks, et mitte kandikul Pärnule võitu kätte anda. Seda enam, et see mäng on kolmele meie staarmängijale viimane kodumäng, ning tahame nad väärikalt pensionile saata. Mängija Toomas Pent: Elvaga mängud on eriti võõrsil olnud alati keerulised. Kuna hooaeg on lõpusirgel, siis peame oleme eriti distsiplineeritud ja mängima meeskondlikult, et olla ka pärast seda vooru tabeli esimesel real.
Täiendav teave
Lisateave Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.vaprus.ee www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ https://www.youtube.com/channel/UCjGFGHQbkYMa6mhnLE-Wxmw/featured
Korraldava klubi vastutav ametnik: Rain Suits
Piletiinfo: