MÄNGUEELNE ANKEET
FC Nõmme United - Tartu JK Welco
Kuupäev: 09.05.2021
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
Väljakukohtunik: Rasmus Maalinn
Abikohtunikud:Risto Eelmaa, Denis Petrov
Inspektor:Kaupo Õismaa
Kohtunike vaatleja:Kaupo Õismaa
FC NÕMME UNITED TARTU JK WELCO
Värvid
Särgid Must-Punane Särgid Punane
Püksid Must Püksid Valge
Põlvikud Punane Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Neoonroheline Särgid Oranž
Püksid Neoonroheline Püksid Oranž
Põlvikud Neoonroheline Põlvikud Oranž
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Martin Klasen Nimi Edgar Leht
Telefon 53004474 Telefon 57841103
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Martin Klasen: "Ootame mängu Welcoga suure põnevusega. Tore, kui aeg-ajalt satub liigasse võistkondi, kellega varem mänginud ei ole. Neljapäeva õhtul oli poistel näha kerget rabedust, kuid loodame mäng-mängult paremaks minna." Peatreener Meelis Eelmäe: Elvaga mängust võtame kaasa kaasa teadmise, et iga mäng kestab 90 minutit. Samuti peame tegeme muudatusi oma kaitsemängus: peame kaitsma kompakstemalt ja targemalt, olema agressiivsemad. Pallivaldamisel on meil vaja kiiremaid otsuseid ja paremat väljakutunnetust. Seda kõike ei jõua muidugi kahe päeva jooksul treenida, aga ka mäng on treening ja kui oma tähelepanu õigetel asjadel hoiame, siis ongi võimalus esimesed võidupunktid kirja saada. Seega teadlik ja tark mäng vastavalt oma võimetele on kõige alus. Peame kiiresti harjuma sellega, et mängutempo on Esiliigas pisut kiirem, vajame kiiremaid otsuseid nii kaitses kui rünnakul. Kuid kõige alus on alati positiivne ja rõõmus meel, siis on kõik alati võimalik. Liigne tahe ja pinge ainult pärsivad head sooritust.
Mängija Mängija Miikal Roos: Elvaga mäng tõi natuke maa peale tagasi ja andis meile ülevaate olukordadest, millega veel töötama peame. Pühapäeval on vigade paranduste koht. Nõmme United on noor ja väga tehniline punt, aga kui me mängime oma tugevuste peale, siis võiks meil olla võimalus.
Täiendav teave
Lisateave Publik ei ole mängule lubatud, kuid kohtumist saab vaadata Nõmme Unitedi youtube kanali vahendusel otseülekandest! Ülekande vaatajate vahel toimub ennustusmäng, kus võitjatele on auhinnad välja pannud Apollo! Lisateave https://www.facebook.com/JK.Welco/ /// https://www.instagram.com/jkwelco/ /// www.jkwelco.ee
Korraldava klubi vastutav ametnik: Kerlin Rassadkin
Piletiinfo: Mäng toimub publikuta!