MÄNGUEELNE ANKEET
Maardu Linnameeskond - Tartu JK Welco
Kuupäev: 31.05.2021
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Maardu linnastaadion - Karjääri 4, 74116 Maardu
Väljakukohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud:Risto Eelmaa, Raul Kaivoja
4. kohtunik:Johann Kuldmäe
Inspektor:Margus Kröönström
Kohtunike vaatleja:Margus Kröönström
MAARDU LINNAMEESKOND TARTU JK WELCO
Värvid
Särgid Tumesinine Särgid Punane
Püksid Tumesinine Püksid Valge
Põlvikud Tumesinine Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Hall Särgid Oranž
Püksid Must Püksid Oranž
Põlvikud Must Põlvikud Oranž
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Aleksei Baikov Nimi Edgar Leht
Telefon 56639983 Telefon 57841103
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener A. Briaunys: "Meeskond sai hoogu juurde. Püüame hoogu mitte maha võtta ja näidata fännidele võidu." Peatreener Meelis Eelmäe: Meeskonnaga on kõik hästi. Kaotused on spordi loomulik osa ja kui alati teha õiged järeldused, siis pole kaotuses kunagi midagi halba. Meeskond on iga mänguga arenenud. Oleme leidmas kooslust, mis suudab ühtse tervikuna toimida. See on hetkel kõige tähtsam. Vaatamata kaotustele on meeskonnas kõik hästi ja võitlusvaim - nagu viimane mäng näitas - on väga hea. Võidud ei ole enam kaugel, aga nad tulevad ainult siis, kui see, mida oleme seni kogenud, muutub mängijatele igapäevaseks reaalsuseks nii trennis kui mängudes. Siis hakkavadki võidud tulema, enne ei saa võitmisest isegi unistada.
Mängija K. Vinogradov: "Alustasime hooaega hästi, kuid edasi ei pea peatuma. Mängus Tartu JK Welcoga mängime ainult võidu nimel." Mängija Eric Pärn: Ees ootav mäng Maarduga tuleb kindlasti väga arendav, eneseületust ja suurt pingutust nõudev mäng. Maardu näol on tegemist väga kogenud, targa ja osava meeskonnaga. Meie jaoks suurt midagi ei muutu, iga mäng algab nullist ja lähme Maardusse võitlema ning lahingut andma ja suure tahte korral äkki jääb ka mõni punkt näppude vahele.
Täiendav teave
Lisateave Rohkem infot leiate meie FB lehel ja Instagramis @maardulm. Lisateave https://www.facebook.com/JK.Welco/ /// https://www.instagram.com/jkwelco/ /// www.jkwelco.ee
Korraldava klubi vastutav ametnik: Aleksei Baikov
Piletiinfo: Pealtvaatajad pole staadionile lubatud. Otseülekanne veebis soccernet.ee.