KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Maardu Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus
Kuupäev: 18.06.2020
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Maardu linnastaadion - Karjääri 4, 74116 Maardu
Väljakukohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud:Denis Petrov, Alo Rosme
4. kohtunik:Roman Daniljuk
Inspektor:Igor Rak
Kohtunike vaatleja:Igor Rak
MAARDU LINNAMEESKOND PÄRNU JK VAPRUS
Värvid
Särgid Tumesinine Särgid Kollane
Püksid Tumesinine Püksid Must
Põlvikud Tumesinine Põlvikud Kollane
Väravavahi värvid
Särgid Hall Särgid Oranž
Püksid Must Püksid Oranž
Põlvikud Must Põlvikud Oranž
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed EI Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed EI Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Aleksei Baikov Nimi Taavi Midenbritt
Telefon +37256639983 Telefon 55524204
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Mark Kolk: Eelmiste mängudega näitas meie meeskond oma potentsiaali, kui heal tasemel võistkonnana. Nüüd on vaja hoida oma taset stabiilset igas mängus ja areneda edasi. Oleme valmis näitama väärilist mängu Vapruse vastu ja teenima 3 punkti tulevas kodumängus. Peatreener Siim-Sten Palm :Meie jaoks väga hea proovikivi eelmine aasta veel kõrgliigas mänginud ja hetke tabeliliidri Maardu vastu. Keegi meile kingitusi ei tee ja punktid tuleb ise välja võidelda. Peame oma mänguplaanist kinni pidama ja lööma rohkem väravaid kui vastane, siis saavutame ka endajaoks positiivse tulemuse.
Mängija Klimentii Boldyrev: Mängime sel neljapäeval ühega Esiliiga liidritest, kellest me eriti suurt ei tea, seetõttu proovime selle kohtumise jaoks maksimaalselt ette valmistada ja võtta oma 3 punkti matšist. Mängija Hendrik Vainu: Mõlemad meeskonnad soovivad mängust võtta kindlasti maksimumi, maardu on näidanud viimase nelja mänguga, et neil on tõsi taga. Maardusse läheme hea emotsiooniga ning anname praegusele tabeli liidrile kõva lahingu, et siis ise tabeli tippu tõusta.
Täiendav teave
Lisateave Meie tegemistega sel hooajal saad kursis end hoida: https://www.instagram.com/maardulm https://www.facebook.com/maardulm Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.vaprus.ee www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ https://www.youtube.com/channel/UCjGFGHQbkYMa6mhnLE-Wxmw/featured
Korraldava klubi vastutav ametnik: Aleksei Baikov
Piletiinfo: Kuni 01.07 toimuvad kõik mängud PEALTVAATAJATETA! Piletimüüki EI toimu! Mängu otseülekannet vahendab Soccernet.ee.
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.