KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora U21
Kuupäev: 06.07.2020
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Väljakukohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud:Anni Rahula, Sten Klaasen
Inspektor:Uno Tutk
Kohtunike vaatleja:Uno Tutk
PÄRNU JK VAPRUS TALLINNA FC FLORA U21
Värvid
Särgid Kollane Särgid Valge
Püksid Must Püksid Valge
Põlvikud Kollane Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Must Särgid Roheline
Püksid Must Püksid Roheline
Põlvikud Must Põlvikud Roheline
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Taavi Midenbritt Nimi Norbert Hurt
Telefon 55524204 Telefon 53474738
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Taavi Midenbritt: Publik taas staadionil! Tuleb üks eriline kodumäng, kus meeskonna soov on näidata head mängu ja 3 punkti kodupublikule jätta. Peatreener Väravavahtide treener Ats Kutter: Nagu öeldakse: mäng on parim treening. Eriti veel tugevate vastaste vastu. Õnneks neid esiliigas jagub ja see on hea. Punktide peale mängus ei loe ainult hea jalgpalli oskus vaid väga oluliseks muutuvad erinevad iseloomu omadused. Et punkte võtta on vaja võitluslikkust, kannatust ja vaimset tugevust. Noore tiimina peame kõvasti juurde panema, et teistega sammu pidada. Seda lähmegi Pärnusse tegema.
Mängija Reno Mark: Mäng Floraga on meie jaoks väga oluline, mille peame võitma. Üle pika aja on meid Rannastaadionil toetamas ka kodupublik, kellele soovime näidata, milleks me suutelised oleme. Tulge nautige jalgpalli ja anname Florale koos kõva lahingu. Mängija Rocco Robert Shein: Pärnus tuleb väga raske mäng. Mõlemad meeskonnad vajavad punkte, et tabelis tõusta. Tuleb võita ning 3 punkti koju tuua.
Täiendav teave
Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.vaprus.ee www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ https://www.youtube.com/channel/UCjGFGHQbkYMa6mhnLE-Wxmw/featured Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.fcflora.ee | www.facebook.com/fcflora | www.instagram.com/fcflora/ | www.youtube.com/user/TVFlora1990
Korraldava klubi vastutav ametnik: Karl Palatu
Piletiinfo: Tervitame teid taas staadionil! Hooajapilet 30€ Täispilet 3€ Sooduspilet (kuni 18-aastased) 1€ Vapruse noormängijad TASUTA Pensionärid ja kuni 12-aastased lapsed (k.a) TASUTA NB! Juhime tähelepanu sellele, et piletikassas on võimalus arveldada vaid sularahas.
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.