KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Pärnu JK Vaprus - Maardu Linnameeskond
Kuupäev: 16.07.2020
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Väljakukohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud:Sander Saga, Reigo Teearu
4. kohtunik:Revo Sirel
Inspektor:Aleksandr Staruhhin
Kohtunike vaatleja:Aleksandr Staruhhin
PÄRNU JK VAPRUS MAARDU LINNAMEESKOND
Värvid
Särgid Kollane Särgid Valge
Püksid Must Püksid Sinine
Põlvikud Kollane Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Must Särgid Hall
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Must Põlvikud Must
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Taavi Midenbritt Nimi Aleksei Baikov
Telefon 55524204 Telefon +37256639983
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Taavi Midenbritt: Meeskond on nagu pusle. Igal tükil on väga oluline roll pildi moodustamisel. Selleks, et neljapäevaks kokku panna ilus pilt, peab iga mees oma ülesanded ära täitma. Eesmärgiks on võit! Peatreener Mark Kolk: Iga mäng on meie jaoks oluline. Külalismatš Pärnu vastu saab olema huvitav ja mitte kerge. Meie eesmärk on teenida 3 punkti.
Mängija Tõnis Vihmoja: Tuleb raske mäng ja sel korral tuleb tulemus enda poole kallutada. Rahuldab meid ainult 3 punkti, mida meil on hädasti vaja, kui tahame hooaja lõpus kõrgel lõpetada. Kaitses on vaja kord majja saada, mis mõnes mängus täitsa lappe läinud viimasel ajal. Loodame, et publik leiab tee staadionile ja üheskoos suudame Maardu alistada! Mängija Vadim Mihhailov: Pärnu Vaprus on väga tugev vastane ja tulev kohtumine ei saa olema kerge, eriti nende territooriumil. Meil on käes kümme järjestikust võitu ja me ei plaani peatuda. Püüame oma mängu mängida ja mitte kohanduda vastasega.
Täiendav teave
Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.vaprus.ee www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ https://www.youtube.com/channel/UCjGFGHQbkYMa6mhnLE-Wxmw/featured Lisateave Meie tegemistega sel hooajal saad kursis end hoida: https://www.instagram.com/maardulm https://www.facebook.com/maardulm
Korraldava klubi vastutav ametnik: Karl Palatu
Piletiinfo: Hooajapilet 30€ Täispilet 3€ Sooduspilet (kuni 18-aastased, õpilased, üliõpilased) 1€ Vapruse noormängijad TASUTA Pensionärid ja kuni 12-aastased lapsed (k.a) TASUTA Arveldada saab nii sularahas kui ka kaardimaksega.
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.