KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Pärnu JK Vaprus - FC Elva
Kuupäev: 12.09.2020
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Väljakukohtunik: Maksim Ramazanov
Abikohtunikud:Rein Väin, Reigo Teearu
Inspektor:Jüri Saar
Kohtunike vaatleja:Jüri Saar
PÄRNU JK VAPRUS FC ELVA
Värvid
Särgid Kollane Särgid Valge
Püksid Must Püksid Roheline
Põlvikud Kollane Põlvikud Punane
Väravavahi värvid
Särgid Must Särgid Roheline
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Must Põlvikud Must
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed _ Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Taavi Midenbritt Nimi Veiko Haan
Telefon 55524204 Telefon 5288330
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Siim-Sten Palm: Viimasest mängust on juba küllaltki pikk aeg möödas. Vahepealne periood oli hea energia taastamiseks ning andis võimaluse treeningutel tegeleda väiksemate detailidega.Mängijate mängunälg on suur ja kindel soov kolm punkti koju jätta. Peatreener Pärnu JK Vaprus on praegust väga heas hoos. Peale väikest pausi mängudes, tahame nende "tiibu kärpida" ja ise, nende arvelt, edasi minna heade tulemustega.
Mängija Enrico Veensalu: Järjekordne mäng Elvaga kus kindlasti üritame 3 punkti koju jätta. Peame keskenduma oma tegemistele ja oma olukorrad ära lööma. Pole kaks nädalat mängupäeva olnud, nii et tahtmine on meil kindlasti suur. Loodan, et fännid tulevad ka omasid toetama! Mängija Martin Thomson: Augustikuus võitis Pärnu Vaprus kõik viis mängu, mis nad mängisid, sealhulgas ka meid. Seetõttu on tulemas raske mäng heas hoos võistkonna vastu, kuid anname endast parima, et september nende jaoks nii ilusti ei algaks.
Täiendav teave
Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.vaprus.ee www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ https://www.youtube.com/channel/UCjGFGHQbkYMa6mhnLE-Wxmw/featured Lisateave
Korraldava klubi vastutav ametnik: Karl Palatu
Piletiinfo: Toetame üheskoos Vähiravifondi Kingitud Elu! Sissepääs tasuta- iga pealtvaataja piletihinna tasub Coolbet, mis lähebki annetuseks fondile. Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks palume teil staadionil paikneda hajutatult. Staadionile sisenemiseks on avatud nii Kuuse kui ka Lehe tänava värav. Keelatud on puhutavate esemete kasutamine.
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.