KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Pärnu JK Vaprus - Kohtla-Järve JK Järve
Kuupäev: 17.09.2020
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Väljakukohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud:Jaanus Allas, Veiko Kõiv
Inspektor:Ain Alev
Kohtunike vaatleja:Ain Alev
PÄRNU JK VAPRUS KOHTLA-JÄRVE JK JÄRVE
Värvid
Särgid Kollane Särgid Sinine
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Kollane Põlvikud Sinine
Väravavahi värvid
Särgid Must Särgid Valge
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Must Põlvikud Valge
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed Daniila Tsõgankov.
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Taavi Midenbritt Nimi Timur Abubov
Telefon 55524204 Telefon +37258926856
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Priit Pikker: Kuna hetkel on olukord selline, et puudub täielik kindlus kuidas ja millal hooaeg lõppeb, peame olema tänulikud, et saame üldse mängida ja peame mängima nii, et hiljem ei kahetseks midagi. Eesmärk kolm punkti tabelisse juurde saada. Peatreener Andrei Škaleta: Vaprusega mängud on läinud mitte nii nagu me sooviksime ning see hetk on käes! Vajame ainult positiivset resultaati!
Mängija Hendrik Vainu: Tulime mängu pausilt motiveerituna tagasi ning eelmine mäng Elva vastu näitas meie väga head meeskondlikku koostööd. Läheme Kohtla-Järve vastu sama tuhinaga, et 3 punkti koju jätta ja võitude seeriat jätkata. Mängija Erik Kruglov: Vaprus on hea vastane ning loodame ainult positiivsetele punktidele. Tahame näidata head ja kvaliteetset jalgpalli.
Täiendav teave
Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.vaprus.ee www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ https://www.youtube.com/channel/UCjGFGHQbkYMa6mhnLE-Wxmw/featured Lisateave www.facebook.com/fcjarve.ee/ https://instagram.com/fc__jarveigshid=1mjfch3902xys https://www.youtube.com/channel/UC6aO06bXZKWKNr-qwQ__Q4g https://twitter.com/fcjarve/status/1264655016440315909?s=21
Korraldava klubi vastutav ametnik: Karl Palatu
Piletiinfo: Täispilet 3€ Sooduspilet (kuni 18-aastased, õpilased, üliõpilased) 1€ Nullpilet (pensionärid, kuni 12-aastased lapsed ja Vapruse noormängijad) TASUTA ❗️ Tule kindlasti mängule aegsasti ning paikne piletiostu järjekorras hajutatult! Staadionile sisenemiseks on avatud nii Kuuse kui ka Lehe tänava värav! Hooajakaardi omanikud pääsevad staadionile järjekorras seismata! ❗️ Arveldada saab nii sularahas kui ka kaardimaksega (Lehe tänava sissepääs). Statka Resto kohvikus on ostude eest võimalik tasuda samuti nii sularahas kui ka kaardimaksega. ❗️ Selleks, et saaksime koos jalgpalli nautida, tuletame teile meelde, et koroonaviiruse leviku tõttu palub vabariigi valitsus kõigil avalike ürituste külastajatel paikneda hajutatult. Ühtlasi ei ole staadionil lubatud kasutada puhutavaid esemeid. Palume teie mõistvat suhtumist, käitumist ja juhiste järgimist kogu mängupäeva raames. TULE TOETA MEESKONDA-PÄRNU PÄRAST????! AUSTAME KÕIKI, EI KARDA KEDAGI????!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.